Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

anina1
3. jún 2010

janka tak aj sa pridám k vám na uhlie a poskladáme sa 🙂

janka1874
3. jún 2010

ženy nebláznite veď to bude spoločné pohodička 🙂 🙂 🙂
centik radšej zober vínečko fajne domáce 😀 😀 😀 😀

centik
3. jún 2010

ved vinko beriem len neviem kolko 😀

centik
3. jún 2010

a ci suche ci polosladke...

centik
3. jún 2010

tak sa vyjadrite lebo ja pit nebudem podla vsetkeho tak mne to je jedno 😀

janka1874
3. jún 2010

no ja si dám akurát tak pohárik a ja mooožem sladké 😀 😀 😀 😀 😀

centik
3. jún 2010

jani tak to aby som ti zohnala cuco 😀 😀

veva1
3. jún 2010

jani aj ja ti prispejem moja na to uhlie aj na tanierik ak mozem 😉
baby len ak zobereme kazda maso tak aby nemali problem nam toho tolko odlozit. Tak ja zajtra kupim tie slaninkove parky. A tak isto ak niekto kupi ten jednorazovy grill tak prispejem urcite.
za ten kasel ste zlate,urcite ak sa to zhorsi tak neprideme,tak dufam ze od nas nic nenachytate 😉

centik
3. jún 2010

veva nemaj boja, ak nachytame tak sa vyliecime 😀

janka1874
3. jún 2010

centik ďakujem ale cuco neprosím 😀 😀 😀 😀
fakt neblbnite s tým prispievaním 😉

huleni
3. jún 2010

jani akurat som isla napisat ze aj ja prispejem :O)) tak ale si to tu delite, tak ja donesiem aspon servitky na utieranie:O))))

centik
3. jún 2010

jani podla mna sme sa nato uhlie mohli fakt vsetci poskladat a nikto uz nemusel kupovat, jeden balik by asi stacil.. ale ako myslite

centik
3. jún 2010

tak sme sa s mm dohodli ze na maso pre nas si skocime az v sobotu do topolcian,nebudeme to brat uz zajtra

alinka76
3. jún 2010

ahojte, hlásim, že vezmem uhlie, nejaké jedorázové taniere a poháre tiež doma nájdem, mäsko tiež nejaké zbúcham a máme aj palice na opekanie, takže požičiame aj to, ak bude treba. nebojím sa toho, že tam bude chaos, myslím že keď všetci to budeme brať tak že každý donesie niečo, nakoniec z toho bude dobrá gril párty 😎 😎 😎 😎 a vína máme aj my doma dosť. vezmem tiež.

alinka76
3. jún 2010

baby a tričká ste zbalili??????

centik
3. jún 2010

ali robili ste domace? ake?

centik
3. jún 2010

ja som sa este nebalila 😅

alinka76
3. jún 2010

čo víno? neeee, z obchodu, ale naposledy sme grilovali a chlapi akosi moc nakúpili, tak mám plný bar, musím to pomíňať 😀 ale neboj, žiadne kvašáky, riadne akostné 😎

alinka76
3. jún 2010

ja už mám dačo na posteli nahádzané, ale Samkovi som nemohla to jeho triko nájsť, bolo v krabici na leto, takže už je tiež zbalené

centik
3. jún 2010

jaaj, no ja chcem brat capovane, podla na grilovacku uplne staci 😀

zrzulka
3. jún 2010

baby a co mam zobrat ja????, zajtra sa chystam do tesca na nakupy tak napiste nieco.... Na pitie beriete aj pivko niekto ci sa tam bude dat kupit??? neviem co kupuje moj manzel ale vína bude asi dost ako tak citam.... My byvame sice v pezinku ale vinco nepijeme

zrzulka
3. jún 2010

este mi niekto hodte ten link kam to vlastne ideme nechce sa mi listovat dozadu. diiiiiiik

zrzulka
3. jún 2010

sakris inak ja som malej to triko zabudla zbalit ... takze my budeme bez :(((( lebo ja som uz u nasich,aj s batozinou.... zajtra si nas manzel vyzdvihne a ficime za vami

huleni
3. jún 2010

no ja este nemam nic zbalene chcem ist na to ked niki zaspi lebo ona by zbalila a to co by nebolo treba:o))) ale triko mam polozene tu vedla seba, tak 1 bod. mam:o)))

centik
3. jún 2010

ja neviem ci nebudem az zajtra balit, sa mi dnes vobec nechce

huleni
3. jún 2010

centik sme na tom nejak podobne, sa ani ja neviem dokopat k tomu:o)) ale hadam vecer .O)

zrzulka
3. jún 2010

no ja som bola donutena vcera .o(((( ale tiez sa mi nechcelo, este balit ako tak ale vybalovat .o((((

martinaj
3. jún 2010

ja tiez balim az zajtra 🙂 dnes peciem 🙂 tvarohovy struhany kolac 😝

zrzulka
3. jún 2010

ufff same "pekarky", baby ved budem mat depku ked tam dovalim nieco z obchodu...

telinka
3. jún 2010

ja balim aj peciem zajtra 😀 😀 😀 dufam ze sa na duchonku do vecera dopelhame 😅 😅
MM dnes dojde z roboty asi az po 22hej 😖 tak to necham na rano-mudrejsie vecera 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre