Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

telinka
25. jan 2009

jani sak mu to dopredu nehovor , aby ta nezrusil 😅

janka1874
25. jan 2009

teli tomu ver že nepoviem
a vysielačku ešte musím pozháňať

ajula25
25. jan 2009

tak babule zajtra snáď budeme vedieť o tých cenách v terchovej vedieť viac. sama som zvedavá.
ja se zdejchnu teraz. brú noc. 😉

tinyleaf
26. jan 2009

caute kocky, vidim ze sa bavite o Vysnych Kamencoch, my tam mame chatu, tak ani ubytko by sme nepotrebovali. Kamence su taka prva cast Terchovej smerom od Ziliny, urcite je tam jedna velka restika pri benzinovej pumpe a centrum Terchovej je o 1 km vyssie, tam je moznosti na papnie vela, aj pekne vychadzky do Vratnej, Stefanovej,... Moji rodicia tam idu tento vikend, tak mozem mamu poslat nech sa tam ide osobne popytat na nejake info, ak ajulka dovtedy nic nezisti

ajula25
26. jan 2009

ahojte.
tak odpoveď z penzion u dorazila.
Zdravím Vás,
Mohli by sme Vás v tomto termíne ubytovať.
Cena za 1x2 post.izbu je 23,24 EURO za noc + 1,66 EURO
Za dieťa bez nároku na lôžko.
Reštáuracia aj jedáleň sa náchadza 5 min.peši od nás,
Tam vždy zariadujeme stravu.
Viete ťažko sa da hovoriť o poskytnuti zľavy na 2 noci,
Skôr opačne,ale čo maju u nás tie decka tak si myslim,
Že ta cena je primerana aj keď je doba važná.
Ostávame s pozdravom a prajeme pekný deň.
Šuštiak

janka1874
26. jan 2009

no ajula ten záver som nejako nepochopila čo chcel povedať tými deckami
ale cenovo to nie je zlé len my vysvetliže to platíme aj za diaťa ktoré nepotrebuje posteľ resp. prístelok?
no ale asi je to zatiaľ najlepšia ponuka

ajul hoď sem ešte raz link o tom šuštiaku nech to máme po kope že o čom sa hovorí

ajula25
26. jan 2009
ajula25
26. jan 2009

no jani to nechápem ani ja prečo si účtujú aj dieťa bez nároku na lôžko. asi nejaký poplatok za upratovanie 😀

ajula25
26. jan 2009

ale inak cena je fajn. vychádza to do 100 € pre dve osoby na dve noci. to je celkom dobré. až na to že to je bez stravy. tak neviem. ale určite je to lepšia ponuka ako tá avena. tam celkový pobyt pre 4-člennú rodinu vyiel na 159 €? tuším tak. takže tak.

Tiny ak by to maminu neobťažovalo, vedela by zistiť bližšie infošky, poprípade doniesť cenník celý? lebo to je len taká kusá info. neviem.

ajula25
26. jan 2009

jani asi myslel prostredie, detské ihrisko a tak....no neviem. nikto nechce zľavy dávať ☹

telinka
26. jan 2009

ja myslim , ze to myslel tak ze tie decka tam maju pekne prostredie...smykalky a preliezky a tak

ajula25
26. jan 2009

teli naraz 😉

tinyleaf
26. jan 2009

ajul, jasne, nasi by tam mali teraz cez vikend ist, tak nie je problem pozistovat. Pripadne moze mama obehat aj okolite penziony, aku maju ponuku a cennik.

janka1874
26. jan 2009

to by nebolo zlé a podľa mňa aj alinka by mohla pozrieť tam v Liptovskom Jáne a potom sa už rozhodneme určite

ajula25
26. jan 2009

tiny to by bolo super.
ja som mu tam teraz písala, že ako to je s tou izbou, či cena je za noc na izbu alebo osobu a nech mi pošle cenu aj poplenzie ak sa to dá dopredu zariadiť....takže uvidíme. ale ono je to aj dobre vidieť na vlastné oči. potom je lepšie sa rozhodnúť.... 😉

silvika
26. jan 2009

ahojte tak ja sa prihlasujem tiez do zoznamu na stretko dvaja dospely plus babo v postielke alebo medzi nami na posteli ake su moznosti podla toho ale najlepsie so vsetkym co davaju cize ak penzia tak plna alebo nech tam aspon niekde varia, aby som nemusela varit ja. taaakze tak aaaa pes ziadny ti zostanu doma.... 😉 😀

silvika
26. jan 2009

inac co sa tyka toho ubytka sa mi lepsie paci avena ale prostredie som aj za terhocvu tak sa mi zdaju trochu malo pofotene tie izby aby sme sa tam aj pomestili my sme podobne mali na nasej podnikovej chate ze tam bolo trochu tesno a to sme tam len skolili

centik
26. jan 2009

ajul a nenapisal za 8 rocne dieta kolko sa plati... ? 😕

telinka
26. jan 2009

centi a koho tam chces zobrat??

ivana26
26. jan 2009

tak mne sa ten sustiak pozdava, aj ubytko, aj okolie a hlavne ceny 😉 🙂

ajula25
26. jan 2009

centi nenapísal. ale teraz mi písal, že cena je z a izbu. tzn. 23,24*2 a to je celé ubytko, teda + ešte to 1,6 na dieťa. a za stravu by to bolo 5,5 na osobu na deň. No myslím si, že lacnejšie už nebude, čo vy na to? A ubytko je ešte voľné, tak rozhodujme, hlasujme..... 😉

ajula25
26. jan 2009

silvi tak si ťa píšem. zatial je všetko otvorené. avena, terchová, bojnice, slovenský raj....ačo len chcete 😅

luculka
26. jan 2009

ajul takze 23,24 plus 22 za stravu ?

centik
26. jan 2009

ja som za šušťiaka 😀 davam mu hlas sa mi Ľubi velice jeho mail 😀 😀

Teli moje krsniatko tam chcem zobrat, ved musi strazit niekto malu, nie? 😀 😀 😀 😀 ale nie len srandujem,

centik
26. jan 2009

ta strava to je len obed asi??

ajula25
26. jan 2009

Lucul noc v dvojke je 23,24 + polpenzia 5,5 na osobu. Myslím, že pre našich drobcov je zbytočne objednávať stravu. takže na dve noci by to bolo dokopy 68,48. bez poplatku na dieťa. to činí 1,66 na noc tzn. 3,32. takže dokopy 71,8 € (2136 SK.).

centik
26. jan 2009

ajul skus mi este zistit kolko sa plati za tu pristelku, asi aj ostatne baby to bude zaujimat, vlastne aj teba, kedze mas Mareka 🙂

ajula25
26. jan 2009

centi nie. práveže obed by nebol. to je za raňajky a večeru. myslím si, že obed si dá každdý tam, kde sa bude nachádzať... 😀

ajula25
26. jan 2009

jasné. ešte toto sa popýtam.

luculka
26. jan 2009

jasne ja nikdy neobjednávam obed na dovolenke,,,nikdy nevies kam pojdes,,,len to obmedzuje 😉
tak to je super cena,,,, 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre