Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

alinka76
29. jan 2009

dievčatá, táto noc bola pre mňa horor!!! ale na dačo som prišla, vypočujte si ma.

Konečne sme sa dohodli, že sa nám všetkým najviac páči severka. Je to tam krásne, ceny viac než dobré, pre deti raj. Problém je s izbami. Ale:
1. je ešte 5 mesiacov dopredu, môže sa stať kadečo, niekto pôjde v tom termíne na svadbu, alebo dačo iné. možno sa dakto odhlási
2. bavíme sa tu stále tie isté baby a je nás prihlásených 23. vedia tie ostatné, že sa zmenilo miesto? možno to niekto odriekne.
3. je šanca, že ak niekto pôjde do apartmánu s niekym iným, tak to zvládneme. Teda ja dobrovoľne s rodinou ideme do apartmánu a môžeme do druhej izby vziať maminu s bábom, manželia asi nie, lebo tam už manželská posteľ nie je. však o nič nejde, je to krásne ubytko, čisto, krásne, a to, že bude dakto spať vo vedľajšej izbe, mi vadiť nebude, však za každou stenou bude niekto spať. takže baby, ešte jedna dobrovoľníčka a máme to poriešené.
4. bzučo podľa toho čo viem, príde v sobotu do nedele. Abbi zase len z piatka do soboty, takže jeden pár sa nám vystrieda a izba je poriešená.

Takže čo, nestojí nám to za to nechať si Severku, keď je to naj, čo sme našli. Je to penzion, nebudeme vo veľkom hoteli, kde bude x ďalších ľudí, tu budeme len samé.
Toľko z mojej strany. Ďakujem za názory!

PS: Odpísali mi z Penzionu Hradisko: Odhlásila som to kvôli vysokej cene. Nič sa nedeje. Cena 17,20/518,-Sk na osobu/noc s polpenziou je u nás naozaj maximum čo vám môžeme ponúknuť. Ale hľadáte usilovne "decembrovky 2007". Tak veľa úspechov pri ďalšom hľadaní.
S pozdravom
Daučík Marcel + fotka októbrovčiatka 🙂
Milé, však? 😉

janka1874
29. jan 2009

jaaaj alinka pekne odpísal 🙂
no a ináč presne o tom som aj ja uvažovala skúsim sa dohodnúť so simkou či nebude s nami na apartmáne a bude to poriešené nie?
ja presne súhlasím s alinkou

bzuco
29. jan 2009

babulky,,,hľadám, ale pozerám len kapacitu, takže to tu nahádžem a potom sa kukneme aj na ceny 😉

http://www.venda.sk/sk/ubytovanie-penziony/lipt...
http://www.avenaplus.sk/
http://www.penzionkamennachata.sk/

no zisťujem, že pri našom množstve nám treba hotel, penziony majú väčšinou tých cca 30 postelí 😒

bzuco
29. jan 2009

ali....tak toto aj mňa napadlo 😉 ...že stále sa tu bavia tie isté...niektoré sa vôbec ešte nevyjadrili...ani nevedia, že plánujeme stretko, takže asi by bolo dobre každej nazainteresovanej napísať IP a zistiť, či môžeme s nimi rátať

bzuco
29. jan 2009

ved taká veja, ivka22, liluska...tie hádam ani netušia, čo tu plánujeme 😝

bzuco
29. jan 2009

baby...som nakukla, čo za stretko organizujú marcovky08, tak tých je máličko....nás bude 3x toľko 😅 😅 😅

alinka76
29. jan 2009

ale prihlásené sú, napr. veja, liluska, aida, silvika a ani raz sa tu neukázali 😒

bzuco, tak zavoláme na nás Markízu 😀 😀 😀

bzuco
29. jan 2009

ali... 😀

a aida tu bola...včera hádzala nejaké linky 😉

liluska
29. jan 2009

nebojte...ja vas tu sledujem nonstop!!! viem všetko čo sa tu deje 😀 😝

janka1874
29. jan 2009

alinka dohodla som sa so simkou takže my berieme spolu apartmán
už vojdeme do severanky?

liluska
29. jan 2009

ja čakam čo vymyslite a pridame sa!! Mne je to jedno kam pojdeme my sa prispôsobime len aby sme sa stretli. Mne sa pačila aj avena ale aj severanka...takže nechame na večšine 😉

alinka76
29. jan 2009

janka, ešte nech sa dakto obetuje, kto pôjde s nami a áno, zmestíme sa 😀 😀 😀 😀

baby , môjho syna som dala oblečeného hrať sa do vane, aby som to tu mohla sledovať. mám nervy 😀 😀 😀

veja79
29. jan 2009

Čaute ja nemôžem nejak denno denne sledovať - teraz beháme po doktoroch ale nám je to jedno kam - chceme sa stretnúť a určite nevyberiete niečo úplne odveci - pridáme sa na stranu väčšiny.

alinka76
29. jan 2009

ajula, pošli mi na mail tú tabuľku, voľačo potrebujem prerátať. díky

janka1874
29. jan 2009

ali veď si ju ulož zatiaľ odtiaľto

csikike
29. jan 2009

baby, myslim, ze sa tam pomestime...nech je ako chce, no nie? ved ani manzelia nemusia spat na manzelskej... 😉 takze sa hlasime aj do parovacej skupiny

alinka76
29. jan 2009

janka, ale to sa mi nedá upravovať a počítať 😉

alinka76
29. jan 2009

csiki, načo sa chceš ty páriť? 😀 😀 😀

csikike
29. jan 2009

😀 ali, no asi som to nespravne napisala 😀

alinka76
29. jan 2009

baby, volala som tam. víkend je voľný, berú nás, pošlú mi cenovú ponuku, jedálny lístok tiež, koľko by nás čo vyšlo. a tešia sa na nás 😵 😵 😵 😵 😵 😵

csikike
29. jan 2009

ali, super, dnes pekne zacina den

alinka76
29. jan 2009

csiki, tak ak chceš, my sa s vami spárujeme ak chcete 😀 bude aspoň sranda a ak tvoj muž fajčí (cigarety), môj muž bude v siedmom nebi 😀

martinaj
29. jan 2009

ali super 🙂 podla mna netreba zbytocne vymyslat 😠 ja mozem mat aj dvojpostelovu izbu...

janka1874
29. jan 2009

supeeeer takže sa ide do severanky 12-14.06

alinka76
29. jan 2009

a majú 4 detské postieľky, takže sa nahláste, ktorá potrebujete.

csikike
29. jan 2009

ali, nie on je alergicky na cigarety

glorita
29. jan 2009

ahojte..mne je tiez viec menej jedno co sa vyberie,ak naozaj nam nic do toho neprideme,radi prideme 😀 a je uplne super,ze naozaj v tom penzione nebude masa ludi,aby bolo take intimco 😀 no neviem ako pri takom pocte,ze? 😀 takze posledna alternativa zatial Severka?napiste ,ak ano,kedze som uz organizovala stretko,odkpopirujem ludi z IP a zaslen,nop problem.

janka1874
29. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tu je ešte raz tabuľka kto ide

ide sa do Severanky 12-14.06

nám postieľku netreba máme vlastnú cestovnú

anina1
29. jan 2009

ani nám netreba 😵

telinka
29. jan 2009

caute kocky 🙂
ja idem len s miskou a petkou , tak kludne mozem ist s alinkou do apartm. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre