Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

ajula25
30. jan 2009

tak alinka ďakujem za maila. Už som im napísala ohľadom takých organizačných. Centik sa pýtala na veľkosť AP, záloha ako by sa dala zaplatiť a tak podobne.
Ak niečo baby máte, hoďte do IP ja si to poznačím a samozrejme sa na to opýtam.

ajula25
30. jan 2009

tričká. to srdiečko nie je zlé, len asi ak by tam bolo mohlo by byť menšie....a nápis modrý koník mne bsolútne nevadí, však sme koníkárky, nie? 😉
no a číslo ja som za 86 ak sa dá 😉

alinka76
30. jan 2009

tak ja som tiež jeden návrh na tričko spravila: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tinyleaf
30. jan 2009

ja by som na tom luculkinom navrhu mozno nechala ten napis modrykonik.sk, ale dala ho mensim. A to cervene srdiecko budu mat aj chlapci? 😀

janka1874
30. jan 2009

alinka supeeeer len tam daj č namiesto c 😀 😀 😀 😀 😀

alinka76
30. jan 2009

jani, pri tomto písme to nešlo. to už nechám na luculku, že čo si vyberie a potom nech prispôsobí, ak to prejde komisiou 😀

luculka
30. jan 2009

OK takze
1. bud uplne bez srdiecka,,,alebo len dievčatám srdiecko
2. len logo koníka,,,bez názvu

ci ako??? 😀

liluska
30. jan 2009

Ja som za:
bez srdiečka pre všetkych a logo aj z nazvom 😉

janka1874
30. jan 2009

ja som za srdiečka pre dievčatá aby sme ich rozoznali a či s názvom alebo bez to mi je jedno 🙂

centik
30. jan 2009

ja som zato ze bez srdiecka, a ked tak len nejake malicke

alinka76
30. jan 2009

tak dajme len nápis s obrázkom koníka bez nápisu a bez srdiečka. a dievčatá potom môžu mať ružové celé nápisy aj koníka, keď tam nebude ten nápis modrykonik.sk

luculka
30. jan 2009

😀

luculka
30. jan 2009

ozaj a pondelok bude vediet cenu a ake velkosti by mohli zohnat,,, 🙂
inak cena zatial okolo 120Sk 🙂

alinka76
30. jan 2009

no super. a potom ti pošleme peniaze? tričká stačí si tam rozdať, ale aby si nebola v strate 5 mesiacov 😉

aadula
30. jan 2009

baby, ja ako nechcem nejak plašiť..ale to logo..nebude to problém ak sa použije na tričká? alebo sa to berie, že sme súčasťou koníka a môžeme ho používať?

telinka
30. jan 2009

aadulka , luculka zistovala u emjee a vraj mozeme pouzit....ved to maju reklamu zadarmo 😉

alinka76
30. jan 2009

dievčatá a tam v tej Oravskej Lesnej budeme aj dajaký program robiť že výlety a tak? a budeme tam aj napr. opekať dačo?

luculka
30. jan 2009

aadul,,,vsetko zistene mozme,,,reklama zadara,,,nie? 🙂

ali asi bude njalepsie poslat ,,,a trická rozdám tam,,,budem volat deti po menách a oni si budu po jedoim po ne chodit 😀 😀

telinka
30. jan 2009

ali..sak uvidime na mieste , podla situacie a pocasia nieee???
alebo rozmyslas ze zoberes gitaru??? 😅

luculka
30. jan 2009

no piatok asi moc uz nestihneme,,,sobota fakt podla pocka 😉
jeeeej zoberte gitaru 🙂 ...a ja mám doma dudy 😀 😀

centik
30. jan 2009

anoooo zoberte gitaruu 🙂
a ja vam budem spievat 😀 😀

alinka76
30. jan 2009

ja nemám gitaru. my sme antitalenti na hranie. ale spievať viem a aj neslušné odrhovačky 😀 😀 😀 len či tam majú nejaké ohnisko na opekanie, hmmm. zistíme. ajula zistí 🙂

liluska
30. jan 2009

baby už sa neviem dočkať!!! Tak strašne sa teším dufam, že nám dovtedy dotoho niečo nepride 😉

A ešte k tym farbam....dajme predok trička všetkym modručké a vzadu napis pre dievčatka ružove a pre chlapcov modre...nemam nič proti ružovej ale bude to pekne ked jednu čast budu mat rovnakej farby.

A lucul to z tym vyvolavanim a rozdavanim tričiek nema chybu!! To je super napad...to budu drobci uz dobre rozumieť a ked budu niečo dostavať tak budeš určite ich oblubenec 😵

luculka
30. jan 2009

😵 😵 😵 no a budem ich mat ceký vik. na krku 😅

liluska
30. jan 2009

no ja ti moju kludne poziciam!! 😉 😀

luculka
30. jan 2009

sak ona je skoro celá Natuš,,neni problem,,,, 🙂 😉

liluska
30. jan 2009

aj ked tie trička budu skôr krasne darčeky pre nas ako pre deticky...oni si to pri najbližšej priležitosti niečim zašpinia a možme potom prať 😀

alinka76
30. jan 2009

luc, a spravia to tak, že vzadu napíšu meno dieťatka? nebude to komplikované?

aadula
30. jan 2009

tak vy ste teda šikulky..ste to už zistili..sa ospravedlňujem, ale dozadu som vás nečítala 🙂

alinka76
30. jan 2009

liluš, to je ale dobrý nápad s tou rovnakou farbou vpredu a vzadu mená farebne 🙂 to bude krásna fotka našich detí, len to ich budeme musieť asi niekde prilepiť, aby sme ich udržali na 1 mieste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre