Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

abbi
18. mar 2009

zmestime sa tam. je to dost velke. len nech tam nebude vela inych deti.. Predavaju tam aj jedlo pre deti.. pre nas kavu, aj Fornetty,,, je to pekne. dufam, ze budete spokojne. ale pokojne sa tam zmesti aj 15 - 20 deti ,plus rodicia.. su tam stoly..
teli ty si to videla, je to vhodne nie? vies s toho videa co som ti poslala.

csikike
18. mar 2009

veji, o 14 sa stretneme pri divadle a ta kaviaren je pri poste z opacnej strany, aspon tak som to pochopila

aadula
18. mar 2009

lucia, doktorky som sa pýtala, dnes som bola len ja za ňou bez malého, ona len ohľadne teplôt, že ak by mal, že máme prísť, ja to pravdepodobne nebudem riskovať,cítila by som sa blbo keby som vám deti nakazila, tak asi niekedy nabudúce

centik
18. mar 2009

ok takze kto teda vlastne ide?

lucia79
18. mar 2009

aadul, však zbehni so Samkom ráno k doktorke a nakoniec zajtra už mu nemusí nič byť, do 14-tej času dosť...

centik
18. mar 2009

aadul ved pridi ☹

centik
18. mar 2009

kludne mozeme Bibi so Samkom niekde izolovat ked sa budu ostatne bat 😀

abbi
18. mar 2009

Vejus ano je to zo zadnej strany POSTY.. treba tam ist tak hore schodami a tam je hned kaviaren.

ja idem, Anina, Csikike, Centik, Lucka... ozaj Silvika nepride??? kto este?

abbi
18. mar 2009

aadul pridi... to vobec nevadi..

centik
18. mar 2009

aadulka tam pisu ze nakazlivost nieje velka ak by aj tu 6tu mal,

anina1
18. mar 2009

tak ja asi tiež neprídem, Saša má zase teplotu, ráno s ňou musím k dokine a samu ju nenechám, keď jej nebude dobre, zajtra dám ešte vedieť a tak som sa tešila ach jaj 😝

abbi
18. mar 2009

jeejda ani to fakt???? SKODA ☹ ☹

centik
18. mar 2009

baby len uz to stretko prosim vas neruste, tak sa stretnime aspon my ostatne, MM uz ma dovolenku 😒

lucia79
18. mar 2009

bože, bodaj by aj s tými chorobami, ma šľak trafí 😠
ešte glor spomínala, že možno príde, tak ešte tomu dávam nádej, že posilní naše rady...
no kto sa ešte pridá???

lucia79
18. mar 2009

šak to nezrušíme a keď si zobral dovolenku, tak to už vôbec nie 😉

centik
18. mar 2009

my ideme potom este na navstevu tam v NR tak my tam pojdeme tak ci tak, ale tak som sa tesila na vsetky, a teraz mi este aj moje dvojca vypadlo, tak myslite na Sašku nech jej je zajtra dobre, aby prisli 😉

aadula
19. mar 2009

aj ja som sa na vás moc tešila ☹ , vyhádzalo sa mu viac tých fliačkov, ono to sú také väčšie, nie drobunké ako pri alergii, tak si myslím, že to bola tá 6ka, len s nižšími teplotami... K doktorke nechcem ísť, viem čo by mi povedala, aby sme doma ostali, ona vypíše dieťa aj s najmenším problémom. Ale však sa ešte môžeme hoci kedy stresnúť inokedy, tak zas potom iste prídeme 🙂 Mrzí ma to lebo v poslednom čase chodíme nejak málo medzi deti, tak aspoň by som videla ako sa vie zahrať 🙂

alinka76
24. mar 2009

Ajula, ešte sa nejdeme skladať na to stretko?

ajula25
25. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

babule prosím vás skontrolujte sa, či ste tam a ako ste na tom. Teda či stále platí toto. Pomaly začnem preposielať číslo účtu a poprosím vás, najneskôr do 27.4.2009 poslať 30€ na účet mne a ja to potom celé prepošlem do penzionu Severka.

Zatial tak.

ajula25
26. mar 2009

Dobrý deň p. Callová,

ak by sa prihodilo, že by niekto, kto zaplatil zálohu neprišiel, vysporiadame to pri príchode. Spoliehame sa na však na to, že pokiaľ budete mať informácie, dáte nám v dostatočnom predstihu vedieť, aby sme mohli izby poskytnúť iným záujemcom.

telinka
26. mar 2009

tak u nas to platíííí 🙂

lucul na tricko poprosime dat "PEŤA"

janka1874
26. mar 2009

u nás to zatiaľ tiež platí

a ako to vlastne bude s tými tričkami

ajula25
26. mar 2009

no snáď lucilka hodí do placu nejaké nové infošky 😉

ajula25
26. mar 2009

a simka mi teraz písala, že oni neprídu.... ☹

ajula25
26. mar 2009

luculka 🙂 malo byť

simka9122008
26. mar 2009

Mrzí ma to baby že neprídeme, nevychádza to finančne ☹ , no tričko v pohode vyplatím, lebo sa na tom už určite pracuje

silvika
26. mar 2009

ked sme pri tom, kolko to bude stat cakumprask cele? jaaa si uz nepamatam

tinyleaf
26. mar 2009

my sa tiez hlasime bez zmeny, mame v plane prist 🙂
A na tricko som este ani nanapisala luculke, co si prosime...tak Maťko

ajula25
26. mar 2009

baby komu som neposlala číslo účtu kričteeeeeeee

ajula25
27. mar 2009

babule. Tým, že Simka sa odhlásila, Janka ostala na AP sama. Radšej by však zobrala dvojku. Komu by však nevadilo bývať spolu ozvite sa, nech to poriešime. Dík....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre