Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

csikike
3. jún 2010

inac teraz risime auto, lebo sme zabudli, ze sme jazdili na rezervu a tym padom rezerva nie je... samozrejme duse sa uz nedaju kupit a kedze ideme kupovat ine auto, tak do tohto uz investovat nebudeme... tak som zvedava co poriesime, mozno nakoniec pojdeme nasich autom ☹ co by som velmi nerada, lebo som toho nazoru, ze auto a chlap (zenska) sa nepoziciavaju 🤐

centik
3. jún 2010

no ak by sa niekomu chcelo mohol by este skocit kupit tie jednorazove grily.. ved sa poskladame, aj to uhlie plus taniere, pohare

veva1
3. jún 2010

baby tak tomo pokaslieva. Uz dlhsie sem tam zakaslal tak 5x denne sucho,som to neriesila a teraz kasle cca kazdych 15min. tak hrncovo mu buble v krku ked zakasle. Akoby tam mal hlien a nevie ho odkaslat.Zacal rano a samozrejme ked sa mu pohorsi nikam nejdeme,ale ak by sa nezhorsilo napiste mi prosim svoj nazor ci myslite ze je to nakazlive,ci mame radsej zostat doma. Bo ja neviem tomo este nemal kasel tak neviem co sa kasla tyka ako je to nakazlive. Ak sa bojite o svoje deti chapem a zostanem doma

centik
3. jún 2010

veva ja neviem mne to nevadi ak pojdete, ak nema teplotu ale nech sa vyjadria ostatne

telinka
3. jún 2010

@veva1 tiez nemam s kaslom problem , nech sa deti trenuju ved v skolke toho bude plno 😉 ked to neni cierny kasel 😎

csikike
3. jún 2010

veva, ja som tiez nazoru, ze kym nema teploty, tak je to OK

huleni
3. jún 2010

veva ja sa pripajam k tym co nemaju problem:o))) a baby uz zajtra sa vidime:o)) sa neskutocne tesim na vas a vase deturence :o) ja mam zatial len take sladke maslove keksiky lebo ja a pecenie no tesim sa na vas tak som radsej kupila aby ste ma aj na rok zavoalali:O))) a s tym grilom ja neviem ci tu u nas niekde nieco maju a my teda v cinziaku nic nemame..tak pojdem do masiarstva ulovit nejake spekacky, hadam to vydrzi cestou...:o)

janka1874
3. jún 2010

tak my sme nakoniec boli dnes na nákup máme nejaké veci na grilovanie tiež aj uhlie aj podpaľač aj plastoé taniere a príbor a neviem čo ešte všetko proste kopec vecí sme kúpili

veva1
3. jún 2010

Ok baby,tak pockam co bude v noci,ak pohoda tak zajtra vyrazame

bocmanka
3. jún 2010

🙂 ja som dnes volala s glor,
že prídu cestou na východ,
ak tak my pôjdeme namiesto nich, a so zálohou sa vyrovnám ja s glor..
len naše dieťa je bez hlasu, tak uvidíme, teda myslím to v škôlke v prírode..
my máme elektrický raclett, len ak budeme von, tak je nám na 2 veci
zbehnem kuk na tie jednorazové grily dnes

centik
3. jún 2010

takze beriete uz maso so sebou? je to tam kde dat? ja som myslela ze v sobotu sa skoci kupit

bocmanka
3. jún 2010

😵 kto si dá????
ja mám pred-stretko už dnes, som si urobila balkažány na grile..

abbi
3. jún 2010

ja tiez nemam problem s tym kaslom veva 😉 😉
ja berime maso do takeho chladiaceho boxu, dam tam tie zamrazene neviem co... aby to udrzalo chlad a maso v paci, tak si myslim, ze sa to za 1 den nepokazi 😉

abbi
3. jún 2010

@bocmanka diki uz som sa ponukla 😉 😉 mnam vyzera to super 😉

centik
3. jún 2010

a ked nemam box je to tam kde dat ci nie?

huleni
3. jún 2010

@bocmanka mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam...

aida
3. jún 2010

veva ani ja problem nemam. 🙂
uz sa na vas vsetkych moc tesim 🙂

bocmanka
3. jún 2010

😵 abbi a kde sa to ugriluje?

centik
3. jún 2010

jani vy ste kupili cely balik uhlia? bude to stacit pre vsetkych zeby sme sa vam nato poskladali alebo mame kazdy doniest uhlie ci ako??

abbi
3. jún 2010

boc bud zoberiem masko, alebo spekacky, este neviem 😉 ak spekacky tak iba tak na paliciach, ale aj masko sa da napichat na palice a tam vonku ugrilovat 😉 😉 mozme zobrat nejake drevo, zapalovac a ide sa 😉 😉

abbi
3. jún 2010

@centik oni nam povedali, ze do ich chladnicky si to mozme dat 😉 otazka je ci im veris, ze to tam cele budes na druhy den mat 😉

centik
3. jún 2010

jaj tak toto je dohoda fakt..

liluska
3. jún 2010

ahojte
tak zoberiem aj ja maly gril. Teda ak sa nam zmesti do auta 😅
Nachystam teda aj zajtra mesko a dam ho im do chladnicky ked nam teda dovolia si ho tam odlozit 🙂
Inak velmi su dobre aj riovane parky, tak mozno namiesto mesko zoberiem to 😀
Neviem ci tam je niekde poblizku aj obchod aby sme kupil chlieb alebo take nieco, aby sme to nemuseli tahat.

Ja som akurat dopiekla slane tycinky takze uz mam aspon nieco nachystane 😵

anina1
3. jún 2010

ja kúpim ten krájaný balený chlieb, ten vydrží

silvika
3. jún 2010

anina a ako tam idete ? cez ake dediny ?

bocmanka
3. jún 2010

😀 centík... 😀 😀

anina1
3. jún 2010

pôjdete na piešťany?...cez banku, na havran, Radošina, Nitrianska Blatnica, Bojná a odtiaľ je to cca 2-3 km už...ešte sú tam nejaké dediny pomedzi ale toto sú také zapamätateľné

anina1
3. jún 2010

tedea dva km len k odbočke na duchonku, nie až tam 😉

janka1874
3. jún 2010

centik mne to je jedno či sa niekto poskladá alebo nie kúpili sme celý balík ak sa nevyužije nevadí použijeme na chate 😀
veva tak kašeľ nám určite vadiť nebude v pohode

centik
3. jún 2010

jani tak ja si od teba kupim, nebudem kupovat cely balik 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre