Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

lucia79
3. feb 2009

telinka 😀

glorita
3. feb 2009

nejako neviem ani kde su tie tricka,ale nevadi,nechce sa mi listovat dozadu,iste ste vybrali dobre 😵

centik
3. feb 2009

my si prosime napisat Bibi 🙂

aadula
3. feb 2009

nám môžete dať napísať teda Samuel 🙂

som doma zahlásila, že sa ide v lete na Oravu 😀 dcéra sa potešila, bo manžel tam má v Rapči tetu, ktorá tu každé leto chodí s vnučkou a paťka sa s ňou skamošila..tak je rada, že ju pôjdeme pozrieť 🙂

janka1874
3. feb 2009

tak my si prosíme Sendy
a doma ju voláme všelijako

alinka76
4. feb 2009

Ajula, ešte neodpísali z penizionu?

ajula25
4. feb 2009

ali ani ťuk....neviem čo im ot takto dlho trvá. Však už kedy som im písala. Každý deň pozerám mail, ráno na obed aj večer a ništ.... no neviem.

alinka76
4. feb 2009

no, hádam odpovedia, však sme im rezervačku potvrdili.

ajula25
4. feb 2009

no však hej. uvidím. ak nenapíšu, tak im napíšem znova....a znova...a znova, kým sa neuráči tetám recepčným odpísať 😠

bzuco
6. feb 2009

ešte žiadna odpoveď??? 😒

ajula25
6. feb 2009

nič. idem im tam písať, že čo. či im mail nedošiel. či čo....

bzuco
6. feb 2009

ajulka...hádam...

telinka
6. feb 2009

no podl mna to asi povazuju za hotovu vec a ozvu sa az v maji 😉

ajula25
6. feb 2009

hahaha. tak neviem či som to neposlala iba alinke. môžeme my čakááááááááááť 😀

ajula25
6. feb 2009

ale už som to poslala aj do severky 😉

alinka76
6. feb 2009

ajula, žeby som to pozrela, komu to šlo? ale ja som im tiež písala o tej chladničke a kanvici a ništ. 😒

ivana26
6. feb 2009

my chceme na tricko Adam 🙂

simka9122008
9. feb 2009

Tak čo baby ohlásil sa niekto mailom?

ajula25
9. feb 2009

tak nové info zo severky...
Dobrý deň,

prístelky na izbách sú riešené tak, že sa vyťahujú spod postele, cez deň sa zasúvajú, aby nezaberali miesto. Prístelky na apartmáne sú formou rozkladacích kresiel, ktoré sa taktiež cez deň dajú zložiť. Apartmány nie sú rovnakých veľkostí. Pre 2 rodiny na apartmáne, z ktorých jedna rodina má prístelku sa budeme snažiť zarezervovať najväčší apartmán.

Čo sa týka zálohy, pre nás by bolo najvýhodnejšie, keby ste od každej rodinky vyzbierali zálohu po 30€ a do konca apríla nám poslali na účet túto sumu a taktiež upresnili menný zoznam rodín. Doplatok si vysporiada pri príchode každá rodinka sama.

S pozdravom a prianím príjemného dňa

simka9122008
9. feb 2009

No super

janka1874
9. feb 2009

no podľa mňa zo je dobré
až ne tie apartmány to som stále nejako nepochopila aké veľké sú ale to nevadí

aadula
9. feb 2009

myslím, že je to celkom prijateľné, aj tých 30 eur, a tá prístelka, to je tiež v pohode..len my stále nevieme kedy pôjde paťka na plavecký, tak stále neviem či pôjde s nami, ale si myslím, že zas to by sme už platili podľa toho koľkí budeme..však tá prístelka je už len k dobru 🙂

centik
9. feb 2009

len dufam ze sa tam zmesti aj postielka ked sa rozlozi ta pristelka

luculka
9. feb 2009

super 🙂

ajula25
9. feb 2009

centi nemaj boj. všetko sa pomestí. dokonca aj my 😀

alinka76
10. feb 2009

ajulka, dobre chápem, že rodina 30€, takže to nie je ešte definitívne, koľkí musíme ísť a na koľko nocí, hej? ajulka, tak nám asi hod do IP č. účtu a pošleme ti peniažky a ty to uhradíš, čo ty na to? a čo my v apartmáne? či nebudeme to siliť a zaplatíme všetky rodiny bez ohľadu na to, či budeme v apartmáne, alebo nie? aj tí čo pôjdu na 1 noc?

ajula25
10. feb 2009

ali najlepšie to bude tak. Však ono potom sa to dorovná podľa skutočnosti, tie peniažky. myslím, že nik nebude mať nižší účet ako 30€. Takže nebude problém.
Tak zatial ešte to nechajme tak, to číslo účtu. Myslím, že začiatkom Marca to upresníme a počas marca a apríla sa to vyzbiera a bude to ok.

Inak baby som sa chcela na tú stravu opýtať. Berieme iba raňajky? Obedy a večere si budeme sami nejako v reštike? Alebo mám sa informovať o popenzii?

telinka
10. feb 2009

ajul ved pisali ze nejakou penziou ci polpenziou budeme ukrateni o kulinarske zazitky...tak sa budeme u nich stravovat individualne , nie?

janka1874
10. feb 2009

ja si tiež myslím že individuálne stravovanie bude najlepšie

bzuco
11. feb 2009

aj ja som za indi-vindi stravovanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre