Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

luculka
29. jan 2009

😀 😀 😀 centi,,,a nakoniec bude reflex len o mne 😀 😀

lucia79
29. jan 2009

a ako je to s izbami? ktorých je málo 2-posteľových či apartmánov?

alinka76
29. jan 2009

lucia, už je to vyriešené, dokonca bola bitka o apartmány 😀

lucia79
29. jan 2009

takže sa mi neušiel?

luculka
29. jan 2009

Ali tak tei trička uz nemusim riesit?,,a ako dame biele a ruzove a modre napise,,,ci modre a ruzove trická,,,a biele nápise 😉

bocmanka
29. jan 2009

taak ako baby???? 🙂

centik
29. jan 2009

Lucia to neni klasicky apartman, to je to ze tam budu dve rodiny a budu mat spolocne soc. zariadenie

lucia79
29. jan 2009

aha, ok.

alinka76
29. jan 2009

luculka, písala som len do bess.sk a supertricko.sk ak máš ty dakoho tak oslov tiež. mne sa zdalo dosť 180Sk za tričko a 150 za body. najlepšie by boli biele tričká s krátkym rukávom a modré a ružové nápisy. čo ty na to? Nápis

Decembrovčatá 2007
(www.modrykonik.sk)

bocmanka
29. jan 2009

ali, my ideme vštci, big family, 5 ľudí, tak ak môžeme apartmán...tak jedemeeeeee

luculka
29. jan 2009

no moze byt,,,som myslela ze sa skusim popýtat tak ci to niekto nerobi,,nie nejaká velká firma,,,snad by to bolo lacnejsie,,,a len nápis ci aj niečo nakreslene,,,by som nieco urobila v gimpe 😵

bocmanka
29. jan 2009

bude asi množstevná zľava, keď im to tam všetko obsadíme...
bzuci gratulácie mangelíkovi inžinierikovi 😎

bzuco
29. jan 2009

ahojte

no vás tu prečítať 😅
ale mám 3 pripomienky 😝
1. my na izbe len sami, mne to nevadí, ale MM v tom prípade by odmietol niekam ísť a ja by som nemala šoféra 😀
2. tabuľka - babrborka bude v tom čase už 7 ročná, takže spadá do kategorie detí -do 12rokov
3. ak je voľná ešte postieľka - chceme...nemusím si požičiavať prenosnú....dík za pochopenie 😀 😀 😀

anina1
29. jan 2009

ešte mám jednu otázku, tá polpenzia je povinná?

bocmanka
29. jan 2009

😀

anina1
29. jan 2009

čo ti je smiešne boc 😀

alinka76
29. jan 2009

luculka, všetky nápady sú vítané, priprav dačo, určite to schválime jednohlasne 😀

anina, ešte nemáme žiadne ceny o penzii potvrdené, len ubytko

luculka
29. jan 2009

ja som trupk,a,,teraz mi to cvaklo,,sestrkina svokra,,robi v tlaciarni,,robia aj tricka,, 😉 dnes pozistujem cenu,,, 😉

centik
29. jan 2009

baby asi neni dobry napad davat mna do toho apratmanu, kedze ja postrebujem aj pristelku pre to dievca co beriem, a ten apartman ma len dve postele,
a okrem toho kedze bibi nechodi spat o 8smej tak pochybujem ze niekto s nami bude chciet byt

janka1874
29. jan 2009

bzuco buď mi šibe ale nerozumiem pripomienke číslo 1
tak chcete byť sami alebo nie?

podľa mňa tričká chlapčekom modré a dievčatám ružové a biely napis viac netreba aspoň ich dobre rozoznáme
😀 😀 😀 😀 😀

to s tou markízou myslíte vážne?
tak ja sa potom niekam musím zašiť lebo môj ex manžel sa náhodou zas rozhodne byť múdry

anina1
29. jan 2009

mne nejde o ceny ale o to že moja baletka jedáva ráno a večer zob a ja na večer tiež nič také ako býva v polpenzii, takže keď tam je reštika radšej by sme išli na obedy iba

bocmanka
29. jan 2009

ajulka, oprav v tabuľke una pripomienka....1 dieťa do 6 rokov /marko má iba 5...čerstvo.../
1 dieťa nad 6 rokov /kat.do 12r./
dva kusy nad 30r......budeme mať zľavu??? 😀
a mladá pani vedúca zájazdu romy 1 rok............
anina 😀

luculka
29. jan 2009

a co tak logo MK?

lucia79
29. jan 2009

ešte si tie deti môžme aj očíslovať, aby sme si ich pozali aj od chrbta 😀 alebo keby chceli hrať futbal 😀

bocmanka
29. jan 2009

anina aj ja chcem tu zob tam zob , bude aj zo mňa potom baletka???? 🙂

csikike
29. jan 2009

jani a pri tom mnozstve deti rovnako oblecenych by aj bolo zo zadu meno dietata, lebo si ich v tom dave nespozname 😀 este z predu ano

bocmanka
29. jan 2009

lucia tebe zozadu 79ku..... 🙂 a spredu si vyber číslo...

centik
29. jan 2009

boc 😀 😀

bocmanka
29. jan 2009

tak ja sa hlásim vybaviť markízu a mesačník rebecca 🙂

bzuco
29. jan 2009

jani...alinka tu čosi splietala, že my ideme len na 1 noc, že ak by nám nevadilo byť s niekým v apartmáne...teda ja som to tak pochopila, že to bolo myslené

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre