Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

alinka76
16. apr 2009

nám by vyhovovalo, keby sme sa na agráči s dakym stretli, kto nás nasmeruje do parku, bola by som rada, lebo naše schopnosti dopraviť sa na neznáme miesto sú zúfalé 😀

aadula
16. apr 2009

alinka, ak pôjdeme na agráč môžeme sa stretnúť..len to ešte nie sme presne rozhodnutí ..., ale pošlem ti do IP číslo t. 🙂)

glorita
16. apr 2009

abbi,ali dakujem este raz za cisielka... 😵 😵 😵
tak aj my prideme zrejme rovno do parku..a budeme urcite volat..to je ten park pod hradom,ze?tam sme asi boli u tej fotografky,ked sa nemylim..je tam aj take akoby jazierko?nemozme dat stretafku pri nom,lebo to poznam? 😀 😵

telinka
16. apr 2009

ali..aj my ideme na agr., uvidis se na seba natrafime 🙂 aj ked neviem kde je to stretko , ale MM zatial vzdy vsade kde mal trafil 🙂 teda myslim na kazdu adresu 😀 s tym synom sa az tak netrafil 😅

anina1
16. apr 2009

teli 😀 😀 😀

aadula
16. apr 2009

teli ešte sa môže strafiť 😀

alinka76
16. apr 2009

teli, super, že ideš aj ty, teba už spoznám, ak si sa teda nezmenila medzičasom 😀 a môžeme sa viaceré stretnúť na nejakom mieste viaceré, aj s adulkou 🙂 určite si dáme vedieť.

csikike
16. apr 2009

ja este neviem na 100% ako to vyriesim, teda hlavne so spanim maleho, zatial mam plan, ze z domu vypadneme okolo 10tej, za pol hodku sme tam, pojdeme na agrac a okolo 13tej vypadneme, ulozim maleho spat v aute a ideme na stretko... no to je len moj plan, este skrecok o nom nevie 😅

centik
16. apr 2009

Teli 😀 😀

aadula
17. apr 2009

csiki, ja mam podobný plán, len u nás MM vie o ňom len na 50% 😀

csikike
17. apr 2009

aadul, takze sa stretneme s drichmajucimi detmi v aute hore na parkovisku centra 😀 v tieni? 😀

alinka76
17. apr 2009

aadula, môj to vie, ale nevie že vstávame o 7-mej. pre neho je nedeľa posvätná a budí sa až o 9-tej na Kapuru 😀

anina1
17. apr 2009

keď bude škaredo tak to bude v tej kalinke či ako sa to volalo? 😵

csikike
17. apr 2009

ani, no hej, v kalinke

alinka76
17. apr 2009

baby, nebláznite, však ja neviem kde je sever a nieto ešte nejaká kalinka. fakt budeme musieť ísť s niekým, kto sa tam vyzná. ale teším sa moc. mangel dnes žehlí prúser, tak súhlasil, že vstane o 7-mej 😎

telinka
17. apr 2009

teda ja som tam nebola ale tusim ste to volali kvalinka 😕

csikike
17. apr 2009

ali, nevadi ponavigujeme 😉
teli, hlavne, ze myslime na to iste 😀

aadula
18. apr 2009

tak u nás to vyzerá tak, že asi na gardeniu nepôjdeme, lebo MM ťahá sám nočnú, bude sa musieť trošku vyspať, tak príde až do parku alebo tej kaviarne..teda verím, že potrafíme a potom ponavygujeme aj alinku 🙂

abbi
18. apr 2009

baby zajtra ma byt kraaasne.. uz dnes poobede bolo super. takze sa tesim na vas 😉 😉

aadula
18. apr 2009

ja sa tiež tešííím 🙂 , ale nemôžem sa veľmi lebo zas sa niečo prihodí 😅

luculka
18. apr 2009

jeej no nech vam to zajtra supiš dopadne,,, 🙂 🙂

abbi
18. apr 2009

lucul ved pridi aj ty 😉 😉

telinka
18. apr 2009

u nas sa zatial nic neprdvidane neprihodilo , tak sa tesim na vas 😉

centik
20. apr 2009

baby tak na to junove stretko nam to asi nevyjde financne, ale skusiime prist aspon na jednu noc zo soboty na nedelu

alinka76
20. apr 2009

centík, to nám nerob, skúste fakt aspoň na 1 noc, veď sme našli dosť lacné ubytko. nech aspoň 1 deň si to užijeme.
by sme hádam zo soboty na nedelu spravili opekacku, nie? 🙂

centik
20. apr 2009

alinka uz som poslala zalohu takze natu jednu noc chceme prist 😉 a opekacka super napad, dufam ze bude dobre pocasie 🙂

abetka
20. apr 2009

ahojte.
JA len okrajovo, ze mi v noci vobec v Lesnej spat nemozeme, ale mame plan, ze vas tam prideme pozriet a vecer musime ist domov. 😉
MAme tam toho vela a v nedelu musime byt doma, takze mi to tam mame za 1 1/2 hod. , tak si urobime vylet a aaspon vas kukneme

telinka
20. apr 2009

centiiii , co mi to robiiiiiis 😠
anina a ty si si to pozrela v tom zapisniku???? dufam ze sa to nestretne a dojdete...

centik
20. apr 2009

Teli ber to pozitivne, prvu noc mozes stravit s niekym inym 😉 😀

alinka76
22. apr 2009

Telinka, a vy nebudete chcieť apartmán, keď idete celá rodina na stretko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre