Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

huleni
6. máj 2010

baby no ja som minuly rok nebola ale tento rok to beriem tak ze urcite vas chcem spoznat tak proste si najdeme cestu kde budu deti spolu aj my no nie?.o) sak ked chceme vsetko sa da, a 😀 ved vydz staci cchiet..a co sa tyka MM tiez hovoril ze mozno vtedy bude mat nejaku robotu a ja som teda antitalent na cesty ale uz som rozhodnuta ze keby sam u neda ist, dam navigaciu a priiiidem, tento rok vas spoznam aj keby tanky padali, tak baby troska optimizmu 🙂

zucha
6. máj 2010

baby uzasne ste. Vyvratili sme vsetky moje pochybnosti a ohromne sa tesim 😉

telinka
6. máj 2010

tak ja som sa teraz zobudila , ale teda my sme konkretne na minulom stretku bavili teda aj cez den , na chodbe.....stale boli dvere otvorene a s alinkovcami , luculkovcami , jankovcami aj gloritovcami......stale sme boli vylezeni na chodbe kde sa deticky hrali a rodicia kecali 😉vtedy tam vzniklo aj to videjko ......leo verzus luculka 😀ono vtedy deticky vacsinou spali 2x za den tak to bolo take ine , ale verim tomu ze teraz ako vacsie to bude zase o inom , takze zucha neboj nic 🙂

telinka
6. máj 2010

ze leo verzus luculka 😅 natalka tam malo byt , ale verim tomu ze by zabojoval aj s luculkou 😅

veva1
7. máj 2010

A na prvom stretku ste sa hned spoznali a pamatali? a volali podla mien ci prezivok? bo baby mne sa trosku miesate. hlavne vy na A. mam zlu pamat na mena,resp. ich neregistrujem. tu je to jednoduche bo sa ukaze profilova fotka a viem o koho ide. nazivo vsak spoznam urcite len lenku,luculku,teli,glor.

centik
7. máj 2010

veva mozeme si dat menovky ak s tym mas problem 😀 😀 decka maju take tricka s menami 😀

martinaj
7. máj 2010

Verca ma obrovsky flak od dzusu na tricku 😅 😀

janka1874
7. máj 2010

veva nás keď nebudeš vidieť budeš počuť 😀 😀 😀 😀 😀
a volali sme sa asi skôr podľa nickov tu na koni alebo ako ťa v rýchlosti napadlo 😀 😀 😀
neboj spoznáš každého

veva1
7. máj 2010

Sak ja sa to do stretka nadrvim,len sa musim k pocitacu dostat bo tu na mobile vidim len miniatury

tinyleaf
7. máj 2010

ja suhlasim s boc, ze sme konkretne spolu nic neorganizovali...teda okrem spolocneho vecera. Na vlacik sme sa vybrali sami a nahodou sme sa tam viaceri postretali a takisto aj na ihrisko. Ale to neznamena, ze tento rok si nemozete naplanovat nejaky spolocny vylet, dohodnut sa uz v piatok, aby ste v sobotu doobeda vyrazili spolu. Zucha neboj, urcite sama na seba odkazana nebudes, vsak penzion nie je urcite taky velky, aby ste sa tam postracali🙂)) takze odporucam, chod🙂))

aida
7. máj 2010

tak ja sa uz neviem dockat a Vevi aj ja mam problem zapamatat si mena tak to bude sranda asi sa to tiez budem musiet nadrvit 😀

janka1874
8. máj 2010

tak žienky dohodnite sa všetky s manželíkmi kto ide sám a kto nie od pondelka by som chcela zbierať tie zálohy takže možno stihnem ešte dnes napísať každému IP s č.ú. a potom nech do poiatku môžem previasť euráče nech máme zálohu zloženúúúú

centik
8. máj 2010

Jani ozaj a nevies kolko tam stoji vlastne ten obed?

janka1874
8. máj 2010

centik tento cenník bol niekde na začiatku alebo na ich stránke skús pohľadať

janka1874
8. máj 2010

www.rbv.sk
ešte upresím čí ak máme len raňajky a obed sa to bude prať ako polopenzia

janka1874
8. máj 2010

prať=brať

huleni
8. máj 2010

Jani myslim ale ze sa tu uz nieco pisalo ze ked pojdem sama s malou tak tak ci tak sa platia 2miesta nie?ci sa mi nieco pletie? ja uz neviem ale tak kazdopadne budem ratat ze sa mu podari ist s nami 🙂

silvika
9. máj 2010

zeny a to jedlo ma byt akoze jednotne na c ely "zajazd" alebo moze byt tak ze taketo jedlo dva kusy, ine 5 dalsie 15 a podobne kedze je na vyber z toho jedalneho listka.

veva1
9. máj 2010

Silvy myslim ze je na vyber aby sme sa dohodli a zjednotili. kedze nevaria na objednavku,tak asi maju kuchynu prisposobenu na hromadne varenie pre skupinu. ale mozno sa pletiem. no a ked sa nezjednotime tak sa janka moze aj zblaznit toho nahlasovania a potom odhlasovania pre pripadnu neucast. ine by bolo keby sme si robili rezervaciu kazda sama. no to by mali radost zasa tam. jani menim rezervaciu. pridem v piatok sama s tomom. chceme plnu penziu. vecera,ranajky,obed,vecera,ranajky a nepostrehla som koncite obedom? no a ked moj muz zmeni postoj tak sa prida.

janka1874
9. máj 2010

silvika asi tak ako píše veva
vea ďakujem za pochopenie ale to už uznajte samé že to by bolo fakt na zbláznenie každému hajlasovať kto čo chce veď snáď sa nikomu nič nestane aj sa dohodneme jednotne tak ako mi to aj oni navrhli akurát nám dali na výber keby sme chceli niečo iné

huleni áno aj keď ideš sama platíš za dve osoby ale kôli rozdeleniu izieb nie je zlé vediať ktorá nakoniec príde sama

huleni
10. máj 2010

jani jasnacka ale ja verim ze moj manzel ma nencha v stichu a pojde s nami ak nie tak vyrazim v stredu s mojimi schopnostami aby som vas stihla.o))) a jasnacka s tou stravou si myslim ze sa snad dokazeme dohodnut no nie? 😉 ja som chora tak uplna radost, ale radsej teraz ako na stretko:o))

zucha
10. máj 2010

huleni, tiez som na Duchonke v zivote nebola, ale hadam trafim 😀

anina1
10. máj 2010

tak ako to vyzerá so zálohami? a s tým obedovým menu? na akom sa dohodneme?
a ešte som sa chcela spýtať kedy tam v piatok plánujete príchod cca o koľkej?

alinka76
10. máj 2010

baby počujte, však to o nejaké 3 týždne už ideme, mám trošku stresy, že či nám to fakt držia, keďže sme doteraz ani zálohu neposlalai. dúfam, že to bude seriozne ☹

bocmanka
10. máj 2010

🙂 presne to ma ali napadlo...

janka1874
11. máj 2010

no asi to tam také plné v tom čase nemajú ak nenaháňajú zálohu ale no idem to už dať do poriaku len ešte dnes na obed ideme so Sendy k dr. (teraz sme sa nachodili po dr. jak šibnuté furt niečo no ale čo už)

janka1874
11. máj 2010

len mňa napadlo že pošleme im prachy a nemáme žiadny doklad okrem výpisu a mailov no neviem či to stačí ako doklad
myslíte že mám chcieť nejakú zálohovú faktúru? fakt neviem teraz ste ma nastrašili či je to seriózne ja to tam nepoznám tak fakt neviem čo je to za penzión

janka1874
11. máj 2010

juj a ešte raz kuknite ten navrhnutý jedálny lístok a vyjadrite sa
padli návrhy na zmenu sobotného obeda za slepačiu polievku a čiernohorský rezeň tak sa vyjadrite prosím

veva1
11. máj 2010

jani mali by ti poslat predfakturu 😉 Napis im teraz koecnu verziu nasej predbeznej objednavky a nech ti poslu predfakturu,staci naskenovanu,na zaklade nej vyplatime zalohu. A co sa stravy tyka bolo dost casu aby tym co nevyhovuje dali iny navrh,tak pravdepodobne vyhuje a je to hotovo.

janka1874
11. máj 2010

stravu ešte máme čas upresniť ale bola by som rada keby aq už všetko dohodlo a môžeme sa už len tešiť
tak idem poslať tabuľku kedže nikto nič nepísal tak posielam stav aký bol
boc no ako je to nakoniec s Vami idete všetci alebo ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre