Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

ajula25
25. jan 2009

tak písali mi z aveny. vedia nám poskytnúť ľavu 5% z celkovej sumy za pobyt. No mne sa to zdá žalostne málo... teda u nás v hoteli sa pri počte viac ako 30 ľudí dávala zľava 10%. Niekedy sa mi to videlo málo. Ale toto je žalostne málo.
AP stojí 51,45 / noc. + strava podľa cenníka a v prípade rehabilitačného pobytu sa účtuje k AP poplatok 4,98 € / noc. takže kto by chcel AP. no neviem neviem. ideme ešte kuk niečo iné?

bzuco
25. jan 2009

ajulka...no to si môžu takú zľavu nechať 🙄

bzuco
25. jan 2009

a áno, penziony sú do 30 ľudí ☹

ajula25
25. jan 2009

Bzucko dala som si tú námahu a prepočítala som to kolko by to bolo celkovo.
Tak z celkovej sumy 2610.99 € (78 658,68 Sk) by zľava bola smiešnych 130,55 € (3932,93 Sk). to sú smiešne peniaze oproti tomu čo my im tam necháme. 😠

aida
25. jan 2009

ahojte
Mne sa tiez zda 5 % malo aspon 10% mohli dat 😒

Viem ze sme sa dohodli na Lip. Jane ale nebudu lepsie bojnice co sa tyka ubytka?

centik
25. jan 2009

tak sa nemusiem orientovat len na liptov, mozeme aj inde Piestany, bojnice, tatry, treba najst nieco ale aj tak pochybujem ze to bude nejak lacnejsie

ajula25
25. jan 2009

aidi csiki tam hodila jeden penzion. ale myslím že málo miest v ňom bolo. ale však všetko je otvorené.
veď centi urobíme si prehľad aspoň a uvidíme. kto vie, možno sa podarí zohnať niečo v dobrej cene a k spokojnosti všetkých....však kd pán Boh dá aj z motyky vystrelí 😀

centik
25. jan 2009
anina1
25. jan 2009

a kde robia baby celoslovenské stretká odtiaľto ste nepozerali niekto?

centik
25. jan 2009

mne sa paci ta demenovska dolina, 🙂

simka9122008
25. jan 2009

Tak ja sa nato mrknem keď my budú krpci spať, teraz sa na to nedá sústrediť

centik
25. jan 2009

mne sa zatial najviac paci asi ta demenovska

ivana26
25. jan 2009

ak by to bola nakoniec ta demanovska, tak nam netreba ubytko, my tam mame chatu 😝 a to velmi blizko tych bungalovov

csikike
25. jan 2009

baby, mne to je jedno, ja sa prisposobim, kam si len poviete

ajula25
25. jan 2009

no tie bungalovy to nevyzerá najhoršie. a ako je to so stravou? mne sa nechce variť. či to by sa riešilo reštauračne?

centik
25. jan 2009

ajul ranajky si doneseme chleba, obed niekde restika.. to by sme sa nejak prestravovali hadam

ajula25
25. jan 2009

no raňajky a večere to nie je až taký problém. len tie obedy. sa mi absolútne nechce na takejto akcii variť. v tomto sú hotely super. žiadne starosti s jedlom, iba relax.

ivana26
25. jan 2009

k tym bungalovom je aj restika, tam sa da najest, ale zase si neviem predstavit, kde by sa tam hrali deturence ak by bolo zle pocasie

janka1874
25. jan 2009

no tie bungalovi sa aj mne páčili najviac v tej demenovke no a aj to ostatné sa mi pozdáva myslím raňajky a večere samostatne a je tam vraj 70m reštika tak aj to by šlo
jediného čo sa obávam kde by sme večer kecali vonku neviem či bude už tak teplo aby sme tam sedeli

simka9122008
25. jan 2009

No mne sa tiež pozdáva tá Demenovka, len neviem ako to bude z večerným zchádzaním 😒

simka9122008
25. jan 2009

či vlastne schádzaním

ivana26
25. jan 2009

jani, tam jedine v tej restike sa da sediet vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre