Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

abetka
30. jan 2009

tak nam , ak by som mohla 2 postelovu s pristelkou 🙂 . Postielku si bud zoberieme, alebo krpaty bude spat s nami.

abetka
30. jan 2009

a nam tiez asi cislo 92 , ale prisposobime sa 🙂

ivana26
30. jan 2009

no my uz teraz nosime 86, takze nam asi radsej tu 92, ale mozno sa natrepe aj do 86 😉 😀

simka9122008
30. jan 2009

Tak ja zahlasujem asi č. 86, lebo malá je krpaňa a chcem sa opýtať my budeme v apartmáne s Jankou, no v našej izbe budú asi 2 postele ak to dobre rozumiem, nie 1+ prístelka pre malého, no a jasné že pre krpaňu detskú postieľku
A kedy sa zahlasuje polpenzia, alebo ako sa rozhodneme a cenovo to koľko vychádza?

telinka
30. jan 2009

simi kuk predoslu stravu je tam mail co poslali alinke , tam je o strave pisane 😉
myslim ze je to super , a vyhovie to nasim rozdielnym poziadavkam 🙂

telinka
30. jan 2009

predoslu stranu 😅

simka9122008
30. jan 2009

Aha takže ešte stravu upresnia a pošlú nám no super a ako sa my dohodneme či chceme polpenziu či plnú, lebo sú tam aj k dispozícii na poschodí kuchynky no ja vám úprimne poviem že sa my tam variť fakt neceeeeeeeee, no a keby sa jednalo o raňajky a večere to sa dá zjesť aj niečo čo sa donesie z domu no nie

ivana26
30. jan 2009

no mne sa teda z domu nosit nechce jedlo, to sa radsej najeme v restike 😉

ivana26
30. jan 2009

a suhlasim teli, ze to napisala super s tym vyberom z jedalneho a nie byt naviazany na PP. tak si clovek vyberie na co ma chut

janka1874
30. jan 2009

no ak majú reštiku tak podľa mňa to so stravou vôbec netreba komplikovať každý si dá to na čo má chuť a hotovo 🙂
a my tiež nejako jedlo vláčiť nebudeme načo keď tak len nejaké maličkosti

alinka76
30. jan 2009

ja si tiež myslím, že je dobré, že tam bude reštika, kto chce sa naje, kto chce, tak si spraví jesť sám. len sa opýtam, či je tam chladnička v kuchynke na jogurty pre drobca a kanvica na vodu, ale to je asi samozrejmné.

teda, bude sa pýtať ajula, už jej to všetko predávam... i keď o tom ešte nevie 😉

simka, sú apartmány s manželskými posteľami a 2 posteľami , ale asi by sa dali spojiť dokopy podľa mňa. a prístelok myslím že v každej izbe by sa mal dať. to už upresníme tie 2 mesiace pred začiatkom, aby sme vedeli, ako nám majú izby pripraviť.

mirka
30. jan 2009

tak my určite veľkosť 92...86 nosí už teraz 🙂

alinka76
30. jan 2009

mirka a ty patríš k nám? 😉

alinka76
30. jan 2009

luculka, už ti odpísali z koníka ohľadne toho loga?

ináč, odpísala som do Severky:
Dobrý deň p. Žatkuliaková,
ďakujeme vám veľmi pekne za vašú ústretovosť. Samozrejme, že týmto potvrdzujeme svoju rezerváciu vo vašom rekreačnom zariadení v predbežnom počte:
4 x apartmán (AP1 - 4 osoby, AP2 - 4 osoby + detská postieľka, AP3 - 5 osôb, AP4 2 osoby)
4 x dvojlôžková izba s prístelkami
12 x dvojlôžková izba (z toho v 1 izbe detská postieľka)

So stravou zatiaľ počkáme a uvidíme. Zatiaľ by som potrebovala vedieť, či je v kuchynke chladnička na uloženie napr. jogurtov, detskej stravy, a rýchlovarná kanvica na prípravu vody na detské mlieko, prípadne aj mikrovlnka.

Ďakujeme ešte raz a tiež sa na Vás tešíme.

S pozdravom

liluska
30. jan 2009

alinka pekne si odpisala!!! 😉
Lucul super su tie trička!!! Myslim si že aj pre chlapcou aj pre dievčatka by mohli ostat motívy modre...ja s tym problem nemam a je to pekna modra ktora sa hodi aj pre dievčatka 😵 😵 si šikulka lucul!!!

luculka
30. jan 2009

logo nieje problem,,mozme si ho dat 🙂

luculka
30. jan 2009

baby 20eur v dvojlozkovej je celá izba na noc,,,ci na osobu? 😅 😝

csikike
30. jan 2009

luc, cela izba

simka9122008
30. jan 2009

Alinka, Luci ste naše šikulky, ďakujeme pekne za všetko
Ali fakt si to super napísala ešte raz díky.

luculka
30. jan 2009

Ok,,písem si 😀 😀
inak som z toho mimo,,ako to tricko vlastne má vyzerat,,a ake velkosti 😅

alinka76
30. jan 2009

luculka, to si nič z toho nerob, po tých nervoch čo tu boli doteraz je toto už malina 😎

hlavne to prezisti, aká je najmenšia veľkosť, navleč do toho Natušku a ak nebude mať z toho nočnú košeľu, tak tie berieme. Však sú tie naše decká približne rovnaké všetky. A nápis, to fakt netuším 😀 😀 😀 tuším ten posledný, nie?

alinka76
30. jan 2009

baby, ale čo som tak pozerala, iné stretká majú o dosť vysoké ceny teda. my sme toto fakt vyhrali s tou cenou. neviem či by mi muž súhlasil dať 700 Sk/noc/osobu 😒

luculka
30. jan 2009

ok,,,dnes poobede budem ohladom ceny a velkosti vediet viac,,,a mam dalsi navrh,,,,tricka

alinka76
30. jan 2009

luc, tak hoď.

ja som dnes staršne pomýlená, si myslím, že je sobota, keď je dcéra doma, majú prázdniny dnes.

janka1874
30. jan 2009

ali to bude asi tým že niekde inde našli miesto a hneď brali a my sme hľadali dlhšie tak asi preto

baby ja už sa v tých tričkách strácam aké vlastne sú návrhy včera som tu nebola a stratila som niť tým pádom

bzuco
30. jan 2009

ahojte

tá mirka...to som mala byť ja...ale to netuším,prečo ma prihlásilo pod sestrou 😅 😅 😅 ...akty X 😀
ja chcem pre maťka 92 🙂

alinka76
30. jan 2009

luculka, asi budeš musieť spraviť zoznam, kto chce aké 😀 alebo ak by si popísala rozmery, možno by sme boli múdrejšie

ivana26
30. jan 2009

lucul, k tomu navrhu tricka: ja by som dala to logo konika vacsie bez toho napisu modrykonik.sk, a pod to len napis decembrovcatka 2007 a nic viac 😉 a som za to meno na chrbte, to by bolo mile 🙂

bzuco
30. jan 2009

ivi...aj ja by som to tak brala 😉
s tým srdiečkom mi príde tričko skôr dievčenské 😅

janka1874
30. jan 2009

no mne tam ten názov koníka tiež chýbať nebude a aby boli predsa len rozdielne tak dievčatkám by som navrhovala srdiečka no a mená na chrbátik by bolo dobre keby sa dali také ako ich voláme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre