Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

janka1874
27. jan 2009

ale ak tak ja súhlasím aj s tými bungalovmi nemyslím si že by bol veľký problém keby boli aj dve rodiny v jednom veď to nie je na trvalo len na dve noci 😀 😀 😀 😀

centik
27. jan 2009

Jani no to mi je jasne ze mu to vysvetlis,
takze baby ked ide aj janka ja sa toho sustiaka nebojim 😀 😀

ajula25
27. jan 2009

ja som za šuštiaka. však s úsmevom sa dá zvlásnuť aj on, nie? 😵

janka1874
27. jan 2009

ajula buď s úsmevom alebo sa mu jasne vysvetlí kde je sever a aj tak sa to bude dať takže sú až dva spôsoby 😀 😀 😀 😀

telinka
27. jan 2009

jani pre istotu im dopredu nepis nic , lebo nam odpisu , ze maju obsadene 😅 😅 😅 pre pripadne nezrovnalosti ta pouzijeme ako vyjednavacku priamo na mieste 😉

alinka76
27. jan 2009

baby, dnes moje dieťa došlo domov s prihláškou na školu v prírode v žiarskej doline http://www.spojar.sk/ a budú platiť 55€ / 1657Sk za 5 nocí, k tomu 5x denne strava. Ak by sme išli dospelí, tak za 2 noci musíme získať zľavu takúto minimálne na 2 noci, píšu že nad 35 ľudí zľava.

a predminulý rok boli zase niekde pri Balogu a tam mali krásne preliezačky, bazén vovnútri , len musím zistiť web stránku, nepamätám si to. Ten šuštiak ma odrádza 😒 😠

aida
27. jan 2009

Ja som zatial tiez za sustiak vsak si s nejakym Mr. Sustiakom poradime 😀

bzuco
27. jan 2009

alinka...tie lalíky som kukla...no tam to tiež nie je zrovna najlacnejšie 😒

alinka76
27. jan 2009

bzuco, ale keď si vezmeš cenník pre školy v prírode, tak je to lacné. si vezmi, že my budeme ako škôlka v prírode 😀 je to tam krásne, aj tie izby. za pokus by to stálo napísať tám.

centik
27. jan 2009

ta Bela voda vyzera velmi zajimavo, nad 11 osob tam vychadza noc na jednu osobu za 250 sk to je super cena

centik
27. jan 2009

to je lacnejsie nez šušti

anina1
27. jan 2009

vyskúšaj alinka 😵 keby sa ti chcelo

centik
27. jan 2009

len ked pozeram tu dvojizbu v tej vode neviem ci tam vojde postielka?

bzuco
27. jan 2009

alinka...no pokiaľ by nás brali ako škôlku v prírode 😀 😀 , tak to hej...tak skús napísať, aké ceny by urobili 😉

zuzpidka
27. jan 2009

ahojte. nechcem sa vám do stretka miešať, ale my sme mali tú česť s pánom Šuštiakom a tiež sme si mysleli, že ho zvládneme. opak je pravdou. najlepšie je keď sú majitelia ďalej od vás a nekukajú a nekafrú vám do všetkého. u Šuštiaka je to tak. nezabránite tomu vôbec. tak si rozmyslite poriadne kam pôjdete aby ste neboli šokovaní ako my. 😒

bzuco
27. jan 2009

zuz...a čo konkrétne vám vadilo?...do čoho sa staral?? 😒

alinka76
27. jan 2009

baby, už som napísala niekde, čakám na odpoveď a dám vám vedieť. nech máme naozaj viac na výber a to naj vezmeme

martinaj
27. jan 2009

baby a preco ta avena padla? 😉

centik
27. jan 2009

Mata lebo je draha

alinka76
27. jan 2009

baby, tak našla som to zariadenie kde boli naše decká http://www.ceres.sk/index.php?page=6&loc=323&za...

je tam aj bazén vovnútri. len nemajú samostatnú stránku, asi tam zajtra zavolám, nech nejdeme cez cestovku. radšej osobne sa s nimi dohodnúť. naša bola veľmi spokojná aj s ubytovaním.

centik
27. jan 2009

baby a tie biele vody sa vam nepacia?

alinka76
27. jan 2009

tak dievčatá, mám odpoveď z Hradiska http://www.penzionhradisko.sk/

Vami požadované ubytovanie by bolo možné, taktiež termín 12.6.-14.6. 2009 máme zatiaľ voľný.
Čo sa týka služieb pre deti. Máme ihrisko(antukové  -tenis, volejbal, loptové hry), stolný tenis (outdoor), šipky, badminton. Taktiež zabezpečujeme na požiadanie pre deti streľbu so vzduchovej zbrani na letnej strelnici, vzdialenej od nás cca 2 km.
Ubytovanie, raňajky a večera – polpenzia – 17,20 Eur osoba/noc.(to nám už dali 10% zľavu)
                                                  detská polpenzia – 14,10 Eur dieťa
Máme k dispozícii 2 detské postieľky a 2 detské stoličky, na našu kapacitu to postačuje.
Len 8 km od nás sa nachádza stanička známej Čiernohronskej železničky. Nenechajte si újsť túto atrakciu. Po dohode zabezpečíme odvoz aj dovoz na staničku.

bzuco
27. jan 2009

alinka...no tie služby pred deti 😒 🙄 ...to tak od 10 rokov vyššie 😔

centik
27. jan 2009

ja som stale za šuštiho

janka1874
27. jan 2009

baby v tom penzióne bol aj kuly 😀 😀 😀 😀 😀 tak tam ideme nie?

telinka beriem ťa za slovo ale by si sa čudovala ako diplomaticky viem niekomu dať na javo ako si to predstavujem 😀 😀 😀 ja nie som taký nervák ako sa zdám nebojte sa ja mám len rada vo veciach jasno
ja si počkám v úzadí a zasiahnem len ak to bude nevyhnutné 😀 😀 😀

telinka
27. jan 2009

jani...jak tajny agent 😀 😀 😀
baby a neni to zas o kus dalej , aby sme nakoniec nedorazili az do tych kosic 😅

luculka
27. jan 2009

teli 😀
ja som za tvoj link 😀 😎

janka1874
27. jan 2009

teli kľudne prídte 🙂 🙂 🙂
telinka ja sa len zdám ale ináč ja som vegeťák

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre