Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

janka1874
28. mar 2009

no ako to nakoniec bude s tými izbami nikto sa nehlási do apartmánu ve´d poniektoré sa predsa poznáte

zrzulka
28. mar 2009

Ajula mne ziadne cislo uctu neprislo:( tak mi ho posli nech mozem poslat zalohu za nas tri🙂

ajula25
29. mar 2009

jáj zrzi myslela som na teba a pozabudla som. už posielam. 😉

alinka76
30. mar 2009

ajulka, Martinaj sa hlásila, že by chcela apartmán, ak by bol voľný. Ale to by sa potom doriešilo aj na mieste, ak by boli ešte nejaké zmeny 🙂 my prídeme všetci zatiaľ

centik
30. mar 2009

ali ale ten apartman neni taky klasicky apartman asi, to su dve izby, akurat socialne zar. je spolocne, tak neviem ci taky by chcela

ajula25
30. mar 2009

ali to hej, ale ja tam potrebujem napratať dve rodiny aby sme sa pomestili....

alinka76
2. apr 2009

ajulka, neboj, dovtedy času dosť a určite to dajako poriešime. A dokonca apartmánové ubytovanie vyjde lepšie, keď sa to prepočíta na osoby, tuším 😵

ajula25
2. apr 2009

noo už aj ivka hlásila, že odpadáva, takže aj veľa izieb nakoniec bude 😔

aadula
5. apr 2009

dievčence, tým pádom, že Samko mal úraz a ja do práce nenastúpim, tak na stretko nebudeme môcť prísť..aj tak som bola na vážkach ..samozrejme kvôli financiám 😔 , ale teraz vlastne aj kvôli malému, uvidíme ako sa mu tá lebka bude zrastať. Ale verím, že toto nie je posledné veľké stretko decembroviek a na to ďalšie určite prídeme 🙂

ajula25
5. apr 2009

aadulka to je smola. No ale dôležitý je Samko. Hlavne nech je ok... 😉

apolis
5. apr 2009

AHOJTE,JA BY SOM SA CHCELA OPYTAT KTO A AKO CASTO SA ORGANIZUJU TIE STRETKA.JA MAM SYNA
NAR.23.12.07 A ESTE SOM NIKDY NATAKOM STRTKU NEBOLA LEBO O TOM CITAM 1X.PLS NAPISTE MI ABY SOM BOLA MUDREJSIA 😎 DIKY 😵

alinka76
6. apr 2009

ajulka, keď nám odpadli dievčatá, ako to vyzerá s obsadenosťou? vlastne bude aj pre zrzulku miesto, že?

alinka76
6. apr 2009

ozaj, dievčatá, v nedeľu 19.4. je v Nitre Gardenia, chystáme sa tam ísť, nehodíme mini stretko? Abbi a spol? 😵 😵 😵

centik
7. apr 2009

baby kedy je vlastne ten termin stretka??

csikike
7. apr 2009

centik, je to 12-14.6.

ajula25
8. apr 2009

ali miesta je dosť. Je miesto aj pre Zrzulku a ten AP čo je v ňom janka sama by sa teoreticky dal vymeniť, ak by teda nechcela v ňom ostať Janka. Takže zatial takto. 😉

aadula
8. apr 2009

alinka, pravdu povediac ja by som aj prišla na to NR stretko, záleží čo nám zajtra povedia v BA ..aj keď sa bojím s malým chodiť ešte hore dole, ale ak nebudú problémy snáď by sme aj prišli 🙂

anina1
8. apr 2009

ja tiež ešte neviem ako v júni, Saša má mať skúšky niekedy vtedy akurát,len si zabudla slovník na intráku, kde to má presne napísané 😝

telinka
8. apr 2009

baby , kurnik sopa nie ze sa teraz vsetky poodhlasujete 😠

csikike
8. apr 2009

kocky, vazne neblaznite, snad aspon par sa nas tam nazbiera 😅
a ta NR, este musim vyzdvediet co nato MM

csikike
10. apr 2009

kocky, tak kedy bude to stretko v NR? o kolkej? kde?

anina1
10. apr 2009

csiki aj mňa by to zaujímalo? čo treba poslať každej ip?

aadula
10. apr 2009

no ja neviem kde je tá Gardenia...mohla by nám alinka niečo bližšie povedať, ja by som prišla, len musím mojho drahého spracovať 😀

anina1
10. apr 2009

mohli by sme sa stretnúť aj tam kde naposledy 😉

csikike
11. apr 2009

Gardenia je vystava v agrokoplexe, je to vystava kvetov, bonsajov, zahradnictva a tak...
ale mne tiez vyhovuje aj miesto kde sme boli naposledy...

anina1
11. apr 2009

tam by asi naši čerti narobili, na výstave kvetov 😀
ale to by bolo niečo pre mňa, milujem kvety 😉
csiky a ako sa opýtame ostatných kočiek keď sem tak málo chodia teraz?

csikike
11. apr 2009

ani, my sme tiez kvetnaci, ale neviem si predstavit to nahananie deticiek madzi nimi 😀
tak neviem, tebe by kedy vyhovovalo? inac bude to presne mesiac po nasom stretku, mozno to zoberieme ako tradiciu a kazdy mesiac 19ho spravime stretko 😀

anina1
11. apr 2009

fakt, to ma ani nenapadlo 😀
mne je to jedno, malá pospí aj v aute 😉

aadula
11. apr 2009

však to je až o týždeň, to sem isto ešte nazrú podaktoré 🙂 ja som ešte môjmu nespomínala...viem, že bude šomrať..musím vystihnúť správnu chvíľku 😀

anina pôjde aj Saška? ja ak pôjdem, tak vezmem aj Paťku

anina1
11. apr 2009

bude musieť keď to bude nedeľa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre