Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

janka1874
1. jún 2010

ale čo berieme určite je pršiplášť a gumáky 😀 😀 😀 a nejakú teplejšiu bundu a tak kopec teplákov a tičiek samozrejme punčožky ak by bola zima a neviem čo ešte

veva1
1. jún 2010

vidite prsiplast chcem uz dlho kupit. Mame sice nepremokavu bundu ale ta nie je taka dlha ako prsiplast

zrzulka
1. jún 2010

@huleni dakujem, skusim sa po tom pozriet ked pojdem von

To oblecko fakt netusim ci bude pekne ci skor teplejsie zobrat. nech nedopadneme tak ako minule ked nam Csikike poziciavala Tomaskovu vestu.... 😒 Prsiplast vezmem ale gumaky nemame tak to aby som este nejake kupila... muz aj mama ma vzdy odhovori od kupy 😒 ze to nepotrebuje ....Aspon mam dovod na kupu 😀

zrzulka
1. jún 2010

este ze som sa opytala. ja mam pre malu len par veci prichystatnych. vsak len na sobotu, v nedelu sa ide uz aj tak domov.... Idem to dnes preorganizovat 😀

janka1874
1. jún 2010

jak nepotrebujete gumáky my ich kupujeme už druhý rok mláky sú desne fascinujúce 😀

silvika
1. jún 2010

pockaaaj zrzul a ked jej dovolis pobehovat aj po malych mlackach ako bude lubit potom gumaciky, my davame ajked je vlhko kedze pochodujeme po trave nech enmusime po chvili ist domov prezuvat

zrzulka
1. jún 2010

vraj to nie je hygienicky vhodne pre male deti.... a tak mala zase len nedavno zacala chodit takze ich fakt nepotrebovala. ona si beha po mlackach v teniskach jej je to fuk... Vsak mama prezuje 😀 Este by sa nahodou "nudila" No ale zajtra jej nejake kupim.... Dufam ze v tom bude vediet chodit....

janka1874
1. jún 2010

zrzulka neboj bude a zas nedávaš jej to na celý deň

zrzulka
1. jún 2010

no jasne Jani..., najnovsie si obuva moje alebo muzove papuce a tak srandovne v tom chodi.... 😀

huleni
1. jún 2010

baby tak my by sme potrebovali rybarske cizmy nielen gumaky.o))) lebo niki kedd zbada mlaku tak sa rozbehne a mokra je pomaly az na tvari, ale vdaka telinke mame paradne gumaky:o))) sak hodim foto ako sme dnes isli vystrojene von:o)idem to stiahnut.

aida
1. jún 2010

Baby ma byt pekne pocasie okolo 22 stupnov nema prsat tak my gumaky neberieme aj tak nemame. Berieme nejake teplaky, tricka, mikinky, tenisky, a este neviem co.
My mame tiez ten off proti kliestom a + este dalsie 2 tak keby niekomu chybalo poziciam 😀
Uz sa nam to krati sa tesim 🙂

tinyleaf
1. jún 2010

dufam ze fakt nebude prsat, nam by sa totizto ani neoplatilo prist na sobotu, ved by sme sa nemali kam schovat pred dazdom.

huleni
1. jún 2010

tin sak vas skovame na izbu:o)

tinyleaf
1. jún 2010

huleni 🙂 🙂

huleni
1. jún 2010

sak vas hadam nenechame zmoknut:o)))

zrzulka
1. jún 2010

Tiny to nam neurobis :o))) dufam ze si spravite vylet a pridete pozriet a jasne ze ta niekam schovame aj s celou rodinou.... vsak miesta bude dost....

telinka
1. jún 2010

ved tam je spolocenska miestnost pre pripad 😉

alinka76
2. jún 2010

ahojteeeeeeee, tak ako, chystáte sa? dúfam, že nás tam nezatopí ☹ ☹ ☹

huleni
2. jún 2010

alinka nie, ze tam janka voalla a ze je to na kopci 🙂 ja som este nezacala balit ale ako sa poznam zajtra zacnem hystercit.O)))

alinka76
2. jún 2010

joj to ani ja nebalím, len som dnes off kúpila, ale asi som mala skôr gumáky asi 😉 a prádlo mi visí na šnúre, hádam do zajtra uschnú aspoň mikiny, no uvidíme 😒

aida
2. jún 2010

ja tiez este nebalim iba som poprala a zajtra budem balit.
Baby nebojte gumaky urcite netreba ma byt pekne v sobotu aj v nedelu 🙂

zucha
2. jún 2010

no ja mam akurat napisany taky predbezny zoznam v mobile, co zabalit a to je akurat tak vsetko 😀 Zbalim to zajtra vecer a bude.

veva1
2. jún 2010

tak ja este zajtra poperiem a v piatok zbalim 😎 manzel ide zajtra na dva dni prec tak ho uvidim az v nedelu. som mu popriala prijemnu rybacku,on mne zraz feministiek,tak nas vola a pekny vecer za nami 😅

janka1874
2. jún 2010

tak my ideme zajtra na potravinový nákup a poobede plánujem posádku poslať vonku a ja sa pustím do balenia ak ma niečo napadne píšem si to na papier tak hádam nič nezabudnem

abbi
2. jún 2010

ze zraz feministiek 😀 😀 nasmiala som sa
moj nas vola virtualne spolok, alebo aktivistky 😀 😀

janka1874
2. jún 2010

jeeeej fakt dobré prívlastky mňe nehovorí nijako 🙂 🙂 🙂

zucha
2. jún 2010

moj sa tak ukurat vytesuje, ze sa vyspi, ked budeme prec 😀 A "drzi hubenku", aby sme si to nahodou nerozmyleli 😀 😀 😀

zucha
2. jún 2010

a co to grilovanie, ci opekanie? Nejak som nepochopila, ako sa to urobi

janka1874
2. jún 2010

zucha asi to skončilo tak že každý si donesie čo spapá a hotovo 😀

janka1874
2. jún 2010

ešte jedna otázka

nakoniec všetci ideme na 2 noci? mám to správne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre