Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

silvika
3. jún 2010

ja mam lekvarovy mrezovnik a syrove suche kolasiky vykrajovane aj chlapec pomahal 😉 ale nohy uz mi dobre opuchli 😕

silvika
3. jún 2010

ja som tricko este nenasla musim lepcie kuk

tinyleaf
3. jún 2010

ja som u tiez zacala trochu balit, ale mo vbec sa mi do toho nechce. Z Duchonky idem na tyzden k nasim, tak musim zbalit pol domacnosti so sebou 🙂

silvika
3. jún 2010

tiny aspon nemusis moc preberat treba vsetko 😝 😉

tinyleaf
3. jún 2010

ja tricko uz mam zbalene 🙂 ale napiect veru nestihnem, no hanbim sa ☹

tinyleaf
3. jún 2010

silvika, vsak hej, len kapacita auta je obmedzena 😀

zrzulka
3. jún 2010

teli sme na tom rovnako, moj pride az zajtra, dnes sme bez ocka ...akurat tak blbo to vyslo ze teraz ked mame stretko musel ist pracovne prec... Dufam ze zajtra pride v rozumnom case...

veva1
3. jún 2010

ahojte,dieta spi,taska polozbalena,dobalim rano. povodne som chcela uz aj do auta ponosit bo ak bude takto prsat tak mi to bude tazke s tomom zajtra,ale uz sa mi nechce. Rano ideme este k nasim na obed tak si este aspon vodu dokupim a am ze nemusim varit.
dufam ze tomo nema nic vazne a kasel nie je predzvest niecoho. Celu zimu nebol chory tak by uz mohol aj toto prekonat s nadhladom.
verim ze vas zajtra uvidime aj tomo sa velmi tesi,aj ked dnes zahlasil ze on zostane doma.

veva1
3. jún 2010

ja som napiekla chipsy,chrumky,tycinky. A mam vela vela gumenych cukrikov.mou to vase deti papat? Bo u nas sa toho tolko kopi ze to tomo nestiha jest a kazdi to len nosi. Ale ak deti nemozu tak nevytiahnem,alebo dam tym starsim 🤐

telinka
3. jún 2010

nasa misena sa uz iniciativne pobalila ako prvaaaaa 🙂 tej sa najviac paci ze zajtra nemusi ist do skoly 😀

telinka
3. jún 2010

@tinyleaf tak ty ides na prazdniny teda 🙂

janka1874
3. jún 2010

ja už deti mám ako tak pobalené ešte nás a blbosti okolo toho

huleni
3. jún 2010

baby ja este nic:o) ale ja sa tak tesim ze aj nepobalena pridem:o)

zucha
3. jún 2010

baby neblaznite so sladkostami pre decka ☹ ☹ ☹ ja chcem, nechmi tam normalne je. mam dost po MDD 😠

tinyleaf
3. jún 2010

telinka no veru idem, nech mi tieto uprsane dni rychlejsie prejdu a nasi si aspon uziju vnucata 🙂 A muz bude rad ze ma doma klud 😀

bocmanka
3. jún 2010

😵
pekárky
pekáčky
a špekáčky...
čauteeeeeeeeee

telinka
3. jún 2010

@bocmanka ja sa spolieham na to ze ked neco zapomenem , zavolam tebe a ty doneses 😀 😀 😀

tinyleaf
3. jún 2010

nas ani nepozna co je to cukrik alebo lizatko, v zivote to nejedol 🙂

telinka
3. jún 2010

@tinyleaf no neboj nic , to sa rychlo nauciii 😅

tinyleaf
3. jún 2010

telinka nieeeeeeeee 🙂 Ja dufam ze to tak este dlho dlho ostane 🙂

zucha
3. jún 2010

@tinyleaf ja som tiez v skolke povedala, ze nejedava sladkosti a aj na MIkulasa dostala balicek ovocia, co bolo super, ale urobila som chybu, ze minule som spomenula, ze niekedy dostane gumennych medvedikov a uz to neberiem tak striktne a odvtedy, akoby sa vrece roztrhlo so sladkostami. Strasne sa na to hnevam 😠

abbi
3. jún 2010

tak ja mam tricko pobalene, cookies napecene, zajtra este kakaovnik a sup na cestu 😉 😉 tesim sa na vas. mnohe z vas som nikdy nevidela ... wow, a snad sa rekordne aj s BOC stretneme 😉 😉 😉

tinyleaf
3. jún 2010

no zucha, ja ani neviem, ci im v skolke davaju bezne sladkosti. Teraz na MDD dostali, ale mali to nachystane v skrinke v tasticke. Dnes doniesol domov Brumika a Actimel jahodovy, nejake dievcatko malo narodeniny, tak od nej. Este ze mu to nedali tam zjest, lebo ani jedno z toho by nemal jest.

abbi
3. jún 2010

a este idem dat nabit baterky aby sme fotit mohli 😉 😉

veva1
3. jún 2010

ok baby cukriky nevytiahnem 😉 ja sa tu u nas sladkostiam neubranim pri tolkych detoch vonku,no tomo to aspon s mierou papa. on sa radsej naje. Mne sa osvedcilo nebranit mu v papani blbosti a nie je na ne zatazeny. Asi je po ockovi

tinyleaf
3. jún 2010

abbi dobre ze spominas fotak, skoro by som zabudla

bocmanka
3. jún 2010

🙂 abbi rekordne...

aj s ostatnými...

huleni
3. jún 2010

baby ja vas uvidim vsetky prvykrat :o)

zucha
3. jún 2010

@huleni ja tiez poznam len par mamiciek. Tie z BA asi vsetky, ale ostatne...........iba z MK

bocmanka
3. jún 2010

@zucha
šak já nejsom z blávy a poznáš maaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre