Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

telinka
28. apr 2009

ali tusim o 14tej byva zvycajne nastup 🙂 ja vypytam baby zo skoly a pojdeme skor , lebo v piatok na fajront ist cez povazsku....to je des 😝

ajula25
28. apr 2009

Baby načekovať sa môžeme o 15.00 hod. No a check out je o 10.00 hod. Takže ak vyrazíte okolo obeda, tak do 15.00 by ste tam mohli doraziť. Samoška ak pridete skôr, možno ak budú voľné izby tak vás ubytujú. Záleží naozaj na hoteli...a ak by aj nie, tak však sa prejdete,nie? 😅 😉

alinka76
29. apr 2009

no to bude super, malý cez obed akurát bude v aute búvať. Len Ajulka, bolo by dobré potom vedieť, či naozaj budeme na apartmáne, alebo budú voľné izby pre nás. Ako to zatiaľ vyzerá s obsadením? Už je kompletný zoznam hotový?

ajula25
29. apr 2009

ali no teraz je obsadených 11 dvoják zo 16-tich. TAk ak necheš AP ale dvojku pohodička, dá sa. Chcela by som ich ešte poprosiť, aby mi podržali aspoň dve izby ak by náhodou niekto chcel prísť. Takže môžeme to ešte poprehadzovať. 😉

csikike
29. apr 2009

ajul, tak aj nas poprosim do 2ky aj s DP

ajula25
30. apr 2009

csik ok.

centik
30. apr 2009

je nova tabulka ako je to teraz? kto vlastne ide?

ajula25
30. apr 2009

centi spracujem a priložím 😉

ajula25
30. apr 2009
centik
30. apr 2009

ajul a Telinka je tam dobre napisana? nemali ist cela rodina?

alinka76
30. apr 2009

a Martinaj chcela tiež AP. Alebo už nechce?

ajula25
30. apr 2009

centi dobrý postreh. Mali. Ale do penzionu somt o poslala dobre 😅
Ali ja už neriešim. Martinaj písala, že jej je jedno, že vezme aj dvojku. Takže ja už to nechám tak.

ajula25
1. máj 2009

ubytovanie z penzionu mi potvrdili. Nechala som ešte do rezervy dve izby, s tým že týždeň pred príchodom im dám vedieť či ich budeme potrebovať, alebo nie. Takže sa teším, že to všetko už je skoro dohodnuté a že sa stretneme 😉

aida
2. máj 2009

ahojte
Ma mrzi ze nemozem ist ☹ ale keby si naaaaahodou MM vybavil volno tak by sme prisli.

ajula25
2. máj 2009

aidi ak by ste chceli prísť daj vedieť, kvôli ubytku.... 😉

ajula25
2. máj 2009

Baby sme s Alinkou rozmýšľali, že by sme mohli v sobotu podvečer na stretku niečo pogrilovať, resp. poopekať. Len chcem zistiť záujem. Lebo podľa mňa by to bolo dobré, aby sme spolu niečo podnikli. Ako už vyššie baby písali,(alebo v druhej téme?) aby sme sa aspoň ako tak spoznali. Čo myslíte? Ak by ste teda súhlasili, tak by sme si mohli niečo na opekanie priniesť, nejaké tie špekáčiky a posedieť pri ohníku. Ak nám teda naše decembrovčatá dovolia 😉 Je tam ohnisko s altánkom asi 100m od penzionu, tak tam by sa dalo. A pre ubytovaných je to zdarma 🙂

telinka
2. máj 2009

no ja si radsej kupim na mieste, ono by to tie spekaciky tych vyse 300km nemuseli prezit v cerstvosti 😀

csikike
2. máj 2009

ajul, ja som za, super napad aspon daky spolocny program, lebo neviem ako sa nam podari zosluadit deti aby sa aj stretli, kedze nespia v rovnaku dobu...
bibi bude do polnoci opekat a spievat nam 😵

centik
2. máj 2009

baby kupte to niekto kto byva blizko a potom sa rozratame? ci nie? ale ja som za 😉

aida
2. máj 2009

ajula ok ked nahodou dostane MM volno tak sa ozvem koli ubytku.

alinka76
3. máj 2009

a nemáte niekto aj prenosný gril? lebo nie všetci jedia špekáčiky. že ak by sa ugrilovali aj nejaké stehienka. alebo to už moc kombinujem? 😒

janka1874
3. máj 2009

my sme tiež za špekáčiky no tiež si neviem predstaviť ako by prežili 260km no možno vezmeme prenosnú chladničku tak potom by to mali nejako zvládnuť 😀
ale my zbožňujeme opekanie a grilovanie už teraz sa tešíme

ajula25
3. máj 2009

ali však ak nebudú chcieť špekáčiky, tak si dajú niečo v reštike. Ono ani nejde o to čo sa opečie, ale že sa stretneme pokope s detičkami aspoň v jeden večer... 😉 myslím, že tie špekáčiky, alebo popr. nejaké klobásky budú v pohode.

glorita
3. máj 2009

no baby ved ja som ani s nicim inym ako grilovanim priznam sa nepocitala...to je fakt asi jedna z mala sanci stretnut sa pokope 😎 ali,vedmozme urobit zivanku pre tych ktori nechcu spekaciky..ale dlamna sa tam najde nejaky ten gril... 😵

tinyleaf
4. máj 2009

grilovanie albo opakanie je super napad...my si v pohode prinesieme z domu, presne ako janka pise, v prenosnej chladnicke tu cestu hadam preziju...len aby bolo dobre pocasie 🙂

alinka76
4. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... pozrite sa, čo majú deti na sebe 😠

ok, každý vezmeme dačo, čo máme radi a hotovo. a hrá dakto na gitare??? 😉

ajula25
4. máj 2009

ali ae my budeme mať krajšie aj tak 😝

zrzulka
4. máj 2009

zlate su aprilcatka🙂)) ja sa uz neviem dockat stretka. my sme to spojili s cestou do Ke tak sa tesim uz aj tam🙂)) Konecne nejaka zmena....
Co sa tyka opekania tak ako som uz aj pisala Ajuli: super napad. Aspon sa spozname. ved hlavne o to ide... a je jedno ci budu spekaciky, slanina... kuracie kridelka. ja velmi tieto veci nemusim ale moj muz je klobaskovy typ takze ten si pride na svoje....

ajula25
5. máj 2009

zrzi tak vy si spravíte niečo ako putovný výlet 😀 z jedného konca Slovenska na druhý a okľukou naspäť 😉

zrzulka
5. máj 2009

ajuli hej my sme jak kocovnici. Ale my radi cestujeme.Malokedy nas najdu znami a kamosi doma ani mala neprotestuje takze super....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre