Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

lucia79
27. mar 2008

ale hlavná organizátora ivka je asi ešte na dovolenke

zucha
27. mar 2008

ivka v sobotu pride a pokial viem, bude tu. Inak, prave boli spravy a v pondelok bude 12 az 17 stupnov, tak verim, ze to vydrzi az do utorku, takze by sa to naozaj mohlo uskutocnit

liluska
27. mar 2008

no to by bolo super keby vtedy bolo tak teplúčko!!! 😉

glorita
27. mar 2008

tak to dajme na pondelok 😵

zucha
27. mar 2008

ja suhlasim aj s pondelkom. A co vy ostatne?

ivjo
28. mar 2008

Ja v pondelok nemôžem, idem ťahať zub k zubárke ☹ Ale keby to vyhovovalo viacerým decembrovkám v pndelok, tak by som dobehla. Nejako by som to vydržala. Veď čo neurobíme kôli naším detičkám 😀

liluska
28. mar 2008

my ideme v pondelok na plúcne ☹ jedine že by sme prišli potom alebo predtým 😒

tinyleaf
28. mar 2008

Ahojte, ja som cely tyzden mimo BA, ale teraz som sa dostal k netu a vidim, ze streko sa realne blizi 🙂 V nedelu sa uz ale vratim, takze sa tesim na stretnutie. V pondelok som sa sice chystala na kontrolu klbikov, ale to mozem presunut. Mne vyhovuje hociktory den okrem stredy doobeda. Tak ahojte, precitam si Vas az v nedelu.

deniska30
28. mar 2008

Ahojte, ja by som tiez v pondelok mohla, len neviem, ci sa malinkej dovtedy vylieci ocko, lebo jej musim davat masticku a kvapky - mala prievan a nemozem teraz chodit na prechadzky a kolkej a kde by sme sa presne stretli?

glorita
28. mar 2008

pravdepodobne v sade J.Krala.cas este neviem,ale skor doobeda navrhujem....

lucia79
28. mar 2008

v pondelok som náhodou v Blave, v doobednajších hodinách 🙂
kde je sad J. Krála? pri auparku?
má byť 18 stupňov, paráda, už je tu jar 😵

zucha
29. mar 2008

lucka to je super. Ano sad J. Krala je pri Auparku.

ivka22
autor
29. mar 2008

Ahojte baby,
tak sme spat 🙂

Citam, ze sa na stretku tvrdo pracuje 😀 V podstate mne je to jedno kedy, kde ...prisposobime sa...
Ale podnelok vyhovuje, aj sad J.Krala vyhovuje....len dohodnite cas....
Na 10,00 sa mi to zda skoro...to asi vsetky neprisposobime deticky, ale je to asi jedno...
Ok, tak sa tesim....

zucha
30. mar 2008

mamicky, ak ma byt to stretnutie uz zajtra, tak by sme sa konecne mohli dohodnut na case 😅 My, co sme v Ba sa asi musime prisposobit mamickam, ktore byvaju mimo, takze piste casy a urcite sa dohodneme 😉

glorita
30. mar 2008

a napiste kto pride 😵 😵 😵 my sa prisposobime,ved v sade sme autom subi dub...ja len preto navrhujem skor doobeda,ze sad je viacmenej prazdny-teda okrem maminiek s kocikmi,lebo poobede pridu decka zo skol 😀 a stretneme sa pri tej nefungujucej fontane?tam je vcelku vela laviciek a je to prehladne,hm? 😵 😵 😵 😵

ivka22
autor
30. mar 2008

glor so mnou rataj...
a cas...? cca 10...11hod dopoludnia...miesto vyhovuje.....

ivjo
30. mar 2008

ja tiež prídem a okolo 11.oo hod., dúfam,že tu nefungujúcu fontánu nájdem 😀 ,veľmi sa tam nevyznám

zucha
30. mar 2008

aj ja potvrdzujem ucast. O 11.00 pri fontane. Ivjo je to, ked vojdes do sadu z Auparku a hned zabocis do prava. mala by si to tam vidiet. Je do takeho velkeho kruhu s dvoma telesami, ktore by mali byt vtakmi

liluska
30. mar 2008

Aj ja prídem ale až okolo jednej.Budete tam ešte?

ivka22
autor
30. mar 2008

Lilus urcite dojdi, neboj budeme tam aj o 13hod....ja tiez dojdem cca o 11,00....plus minus par minut, zalezi od maleho... 🙂

O 10,30 mame sice s malym cvicenie, ale to chcem prelozit na iny den, lebo zajtra mi to vobec nevyhovuje, aj keby stretko nebolo....tak dufam, ze sa mi to podari 🙂

Tak zajtra teda... 😀 😀 😀

Zatila potvrdili ucast...Zucha, Glorita, Ivjo, Liluska, Ivka22.....kto este?

tinyleaf
30. mar 2008

Ahojte, my sme sa prave vratili domov. Aj ja sa hlasom na stretnutie, pridem teda okolo 11.00 ako vacsina z Vas 🙂 🙂 🙂

liluska
30. mar 2008

Tak ja sa teda poponáhlam aby sme vás stihli. Od dvanástej máme byť na tom plúcnom tak sa budem snažiť prísť za vami čo možno najskôr. Tinyleaf potom ti zavolám že kde sa nachádzate 😉

tinyleaf
30. mar 2008

jasne lilus, ozvi sa, ked budes niekde blizko 🙂

deniska30
30. mar 2008

Ahojte, ked sa mi zadari, tak aj ja by som dosla.

luculka
31. mar 2008

ahojte tak som vas prepasla.... ☹ ☹ ☹ ☹ ako bolo???

liluska
31. mar 2008

už sme doma!!! Bolo fajn...počasie bolo úplne skvelé!!! 😵

aadula
31. mar 2008

ahojte dievčence 🙂 my sme tiež decembrový (2007) 😉 , takže ste mali stretko? podarilo sa? juj je Vám fajn, že sa takto viete stretnúť, porozprávať sa, pokukať detičky v rovnakom vecu, je to iste skvelé. Škoda, že som tak ďaleko od Vás. A počasie ste mali dnes krááásne to ano

tinyleaf
31. mar 2008

aj my sme uz doma asi od piatej, akurat som muzovi hovorila ako bolo dobre a aj maly celkom posuchal 😀 Niekedy si to musime zopakovat 🙂

glorita
31. mar 2008

hej super bolo-my sme stihli este absolvovat strkovec a teraz sme dosli......ale ze vraj sa od stredy znova kazi pocko 😝

liluska
31. mar 2008

tiny nie niekedy ale hneď ako to bude možné aby si naše bábenká na seba zvykali 😉
v lete sa podla mna budeme stretávať v sade j.k. často. Cez obed budeme v klime v auparku a doobeda a poobede prechádzka. nie? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre