• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko Decembrových bábätiek 2006 a ich mamičiek a ockov

27. mája 2008 
Ahojte,
tak ako sa dnes spomznalo to stretko, mohli by sme sa v prvom kole dohodnut na mesiaci kedy ( september, oktober, november ) a v druhom kole potom miesto aj ked mam pocit ze zatial to vyzera na junior jasna
tak Vas poprosim tie co mate zaujem poslite mi Ip ze ktory mesiac mozete a ak viete o dalsom mieste kde to spachat tak prijmam aj to :grinning:
14. jún 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeer... poslala som...
15. jún 2007 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to sice dost daleko :sweat_smile: ale budem sa snazit prist aj ja! spravim preto vsetko...takze uvidime.. a nie je nieco na zapadnom slovensku pekne? to by ste mali aj vy blizko aj ja :sweat_smile: (blizko ako blizko ale blizsie ako stredne slovensko) ale v kazdom pripade zatial mozte so mnou ratat.. pocitam tak od konca leta na vsetky mesiace okrem decembra.
15. jún 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz... ako to vyzera?... ktory mesiac prichadza pre vacsinu do uvahy?... a kam by sme isli?... mohli by sme aj niekam do Piestan, Bojnic...
19. jún 2007 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adet, vyzera to na oktober, november a miesto je vo hviezdach....
treba dat konkretne navrhy nie ze Piestany, Bojnice, Poprad, Zilina.... :wink: tak sem s tym, najlepsie do IP :grinning:
21. jún 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, preco nepises pod svojim menom..... mas kryci nazov? :grinning: :grinning:
21. jún 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tajný agent psssst :sunglasses: :grinning:
21. jún 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je to jedno? som kontrolovala pod tym nickom IP a tak som hned napisala, a co sa nezapajas radcej k teme? :grinning:
21. jún 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz je utajeny agent :wink: :grinning:
21. jún 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Karolinka je co? :grinning:
21. jún 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona je double agent :wink: :slight_smile: :grinning:
21. jún 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mierz do tabulky neodtajis? :wink:
21. jún 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jún 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si dovolim hodit do placu nejaky typ... Penzion Severka www.severka.sk... v Oravskej Lesnej... maju detsky kutik s vybavenim, zapoziacaju aj postielku, nocnik i detsku stolicku (menej veci na vlacenie)... cena za osou na den 390 korun... za postielku 50 korun... :wink:
10. júl 2007 o 11:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Hotel Boboty... pri Terchovej... www.hotelboboty.sk...
10. júl 2007 o 11:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som pozerala stranky mesta Bojnice a Zoo v Bojniciach... straaaasne je tam krasne... urcite aj na jesen... :wink: ... s detickami pozriet zamok, zoologicku, plno restauracii, kupele... akurat som tam nenasla hotelik, alebo penzionik s detskym kutikom... akurat v kupeloch Dudince nieco je... dokonca aj so saunou, masazami a podobne... ale v Dudinciach sa nic neda robit... nikam na prechadzku zajst... takze asi ostavaju bud tatry... alebo ta Orava... tam maju aj kuchynku :wink:
13. júl 2007 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dovolim si urobit reklamu hotelu www.marlene.sk v Oscadnici. Boli sme na tam pred 2 tyzdnami a super. Bezbarierovy pristup, detsky kutik, prebalovaci pult na wecku. Je to uplne novy hotel a pri projektovani uz mysleli aj na mamicky s kocikmi a vozickarov.
6. aug 2007 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja navrhujem nieco blizsie na juh... v Piestanoch... hotel Slnava... ked si kliknete na galeriu... tak je tam aj detsky kutik... a je tam aj sauna, fitnes, kaviarnicky... da sa ist prechadzat po Piestanoch... http://www.sorea.sk/Default.aspx?CatID=24&hid=6
13. aug 2007 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. MOžte ma niektora troska viac informovat ohladne tych stretnuti s bábetkami.A kde mozem hlasovat za miesto na stretko? kde je to ip hlasovanie, kde to najdem?
18. aug 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
mne sa teda pozdava www.mrlene.sk a aj www.altenberg.sk :slight_smile:
27. aug 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata... tak sorea ma na jesen vo svojich hoteloch vikendove pobyty... v Piestanoch... v Slnave vyjde na 2.090 korun s polpenziou... maju tam aj detsky kutik... a je to z doteraz navrhovanych moznosti pre vacsinu z nas najblizsie... a tusim, ze aj erika by do Piestan dosla... :wink:
28. aug 2007 o 12:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze ste tu uz dlhsie nepisali... a nezda sa mi, ze by sme sa na nejakom stretnuti dohadovali... co takto sa pripojit k januarovkam a ich detom... idu do Rematy (nedaleko Prievidze) tusim od 19. do 21. oktobra :wink:
12. sep 2007 o 19:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adetka pozrela som si to a vyzera to celkom dobre :wink: urcite sa tak vyberieme ak nie teraz na stretko tak niekedy s muzom urcite :wink:
13. sep 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na drzovku... obnovujem tuto uz zabudnutu temu :grinning:... a navrhujem jar 2008... niekedy v maju, juny :wink:
12. dec 2007 o 15:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak obnovujem ju opat ja... niekedy v juny, juli... :wink:
21. máj 2008 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koncom júna by bolo dobré :wink: tá demänová čo dala zuz linku :wink: na výkend by bolo fajn taký piatok a sobota nedela :wink:
21. máj 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dajte vedieť nech sa to zabezpečí čím skôr :wink:
21. máj 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak čo stretnemesa? :confused:
21. máj 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak bude z tho nieco? :angry:
22. máj 2008 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adetka my sa chystáme v nedelu do nitry teda do toho penzionu pred nitrou ako sa ide od hlohovca a sú tam tie zvieratká, tak sa môžeme stretnúť ak by ste mali cestu okolo :wink:
22. máj 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno budeme... skusim navrhnut manzelovi, ze by sme tam na obed zasli... dam vediet :wink:
22. máj 2008 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok