Stretko Decembrových bábätiek 2006 a ich mamičiek a ockov

decembrovebabetka06
14. jún 2007

Ahojte,
tak ako sa dnes spomznalo to stretko, mohli by sme sa v prvom kole dohodnut na mesiaci kedy ( september, oktober, november ) a v druhom kole potom miesto aj ked mam pocit ze zatial to vyzera na junior jasna
tak Vas poprosim tie co mate zaujem poslite mi Ip ze ktory mesiac mozete a ak viete o dalsom mieste kde to spachat tak prijmam aj to 😀

adetka
15. jún 2007

supeeeer... poslala som...

erika153
15. jún 2007

no je to sice dost daleko 😅 ale budem sa snazit prist aj ja! spravim preto vsetko...takze uvidime.. a nie je nieco na zapadnom slovensku pekne? to by ste mali aj vy blizko aj ja 😅 (blizko ako blizko ale blizsie ako stredne slovensko) ale v kazdom pripade zatial mozte so mnou ratat.. pocitam tak od konca leta na vsetky mesiace okrem decembra.

adetka
19. jún 2007

zuz... ako to vyzera?... ktory mesiac prichadza pre vacsinu do uvahy?... a kam by sme isli?... mohli by sme aj niekam do Piestan, Bojnic...

decembrovebabetka06
autor
21. jún 2007

adet, vyzera to na oktober, november a miesto je vo hviezdach....
treba dat konkretne navrhy nie ze Piestany, Bojnice, Poprad, Zilina.... 😉 tak sem s tym, najlepsie do IP 😀

danii
21. jún 2007

zuz, preco nepises pod svojim menom..... mas kryci nazov? 😀 😀

k.a.t.k.a.
21. jún 2007

tajný agent psssst 😎 😀

zuz11
21. jún 2007

nie je to jedno? som kontrolovala pod tym nickom IP a tak som hned napisala, a co sa nezapajas radcej k teme? 😀

danii
21. jún 2007

zuz je utajeny agent 😉 😀

zuz11
21. jún 2007

a Karolinka je co? 😀

danii
21. jún 2007

ona je double agent 😉 🙂 😀

zuz11
21. jún 2007

ani mierz do tabulky neodtajis? 😉

zuz11
27. jún 2007

http://www.galanto.sk/index.htm, co toto? 😀 ( dik luc za typ)
resp. toto http://www.altenberg.sk/?

adetka
10. júl 2007

aj ja si dovolim hodit do placu nejaky typ... Penzion Severka www.severka.sk... v Oravskej Lesnej... maju detsky kutik s vybavenim, zapoziacaju aj postielku, nocnik i detsku stolicku (menej veci na vlacenie)... cena za osou na den 390 korun... za postielku 50 korun... 😉

adetka
10. júl 2007

a Hotel Boboty... pri Terchovej... www.hotelboboty.sk...

adetka
13. júl 2007

vcera som pozerala stranky mesta Bojnice a Zoo v Bojniciach... straaaasne je tam krasne... urcite aj na jesen... 😉 ... s detickami pozriet zamok, zoologicku, plno restauracii, kupele... akurat som tam nenasla hotelik, alebo penzionik s detskym kutikom... akurat v kupeloch Dudince nieco je... dokonca aj so saunou, masazami a podobne... ale v Dudinciach sa nic neda robit... nikam na prechadzku zajst... takze asi ostavaju bud tatry... alebo ta Orava... tam maju aj kuchynku 😉

mysidlo
6. aug 2007

ahojte, dovolim si urobit reklamu hotelu www.marlene.sk v Oscadnici. Boli sme na tam pred 2 tyzdnami a super. Bezbarierovy pristup, detsky kutik, prebalovaci pult na wecku. Je to uplne novy hotel a pri projektovani uz mysleli aj na mamicky s kocikmi a vozickarov.

adetka
13. aug 2007

ja navrhujem nieco blizsie na juh... v Piestanoch... hotel Slnava... ked si kliknete na galeriu... tak je tam aj detsky kutik... a je tam aj sauna, fitnes, kaviarnicky... da sa ist prechadzat po Piestanoch... http://www.sorea.sk/Default.aspx?CatID=24&hid=6

hela69
18. aug 2007

ahojte. MOžte ma niektora troska viac informovat ohladne tych stretnuti s bábetkami.A kde mozem hlasovat za miesto na stretko? kde je to ip hlasovanie, kde to najdem?

olianko
27. aug 2007

ahojky 🙂
mne sa teda pozdava www.mrlene.sk a aj www.altenberg.sk 🙂

adetka
28. aug 2007

dievcata... tak sorea ma na jesen vo svojich hoteloch vikendove pobyty... v Piestanoch... v Slnave vyjde na 2.090 korun s polpenziou... maju tam aj detsky kutik... a je to z doteraz navrhovanych moznosti pre vacsinu z nas najblizsie... a tusim, ze aj erika by do Piestan dosla... 😉

adetka
12. sep 2007

kedze ste tu uz dlhsie nepisali... a nezda sa mi, ze by sme sa na nejakom stretnuti dohadovali... co takto sa pripojit k januarovkam a ich detom... idu do Rematy (nedaleko Prievidze) tusim od 19. do 21. oktobra 😉

olianko
13. sep 2007

adetka pozrela som si to a vyzera to celkom dobre 😉 urcite sa tak vyberieme ak nie teraz na stretko tak niekedy s muzom urcite 😉

adetka
12. dec 2007

na drzovku... obnovujem tuto uz zabudnutu temu 😀... a navrhujem jar 2008... niekedy v maju, juny 😉

adetka
21. máj 2008

tak obnovujem ju opat ja... niekedy v juny, juli... 😉

elise
21. máj 2008

koncom júna by bolo dobré 😉 tá demänová čo dala zuz linku 😉 na výkend by bolo fajn taký piatok a sobota nedela 😉

elise
21. máj 2008

babulky dajte vedieť nech sa to zabezpečí čím skôr 😉

elise
21. máj 2008

babulky tak čo stretnemesa? 😕

adetka
22. máj 2008

no tak bude z tho nieco? 😠

elise
22. máj 2008

adetka my sa chystáme v nedelu do nitry teda do toho penzionu pred nitrou ako sa ide od hlohovca a sú tam tie zvieratká, tak sa môžeme stretnúť ak by ste mali cestu okolo 😉

adetka
22. máj 2008

mozno budeme... skusim navrhnut manzelovi, ze by sme tam na obed zasli... dam vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre