Stretko dvojičiek (aj čakateliek)

kili
18. júl 2008

Tak kedy a kde baby?
Navrhujem júl, lebo keď sa dohaduje niečo na ďalekú budúcnosť, tak potom tesne predtým polovica zistí, že nemôže.
Takže napíšte, kedy nemôžete a nejaký dátum vymyslíme.
Ešte kde... malo by to byť niekde, kde sa dá byť predovšetkým vonku na tráve na dekách, ale v prípade núdze ísť aj dnu sa schovať, niekde, kde je to oplotené kôli väčším deťom. Tak niečo navrhnite.

smartik11
23. júl 2008

grmitko! kludne🙂) ak ti kameri nerobia problem nemam nic proti🙂) baby tiez uz spia tak balim co sa da a okolo tretej vyrazame🙂)
Baby obleikate deti narovnako??

grmitko
23. júl 2008

smartik ja ano, ja ich obliekam rovnako, asi preto lebo su jednovajecni 🙂 ale pre mna je velmi cudna predstava ze by mali iste obleceni inak ked niekam ideme, doma mi to nevadi, ale ked ideme medzi ludi, tak zasadne rovnako, ono je to take pekne 😀

smartik11
23. júl 2008

tak to hej mas pravdu ze su krajsie ked su rovanke🙂)
takze zatial sme 7 myslis ze sa niekto este prida?? asi ich odradza to pocasie🙂

grmitko
23. júl 2008

no nasi chlapci su uz hore, uz sa tesia na ihrisko, spali malo, ale hadam to vecera nejako prezijeme, lebo ked malo spia, tak su do vecera hrozne mrzuti, dufam ze dnes to nebude ten pripad 😀

grmitko
23. júl 2008

uz asi nie, ale ved to nevadi, aj tak nas bude dost a tu pozornost co tam vzbudime 😀 uz sa tesim

grmitko
23. júl 2008

babulky, velmi sa na vas tesim, idem nakrmit tigrov a potom sa o 16,00 vidime v avione pri alltoys 🙂

smartik11
23. júl 2008

ok tak o 16 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

grmitko
23. júl 2008

ahojte, tak stretko bolo super, myslim ze vsetkym sa pacilo, kto nesuhlasi nech sa vyjadri 😀 ja som bola spokojna, videla som vas, uz som sa na vas tesila, teraz uz nebudeme take anonymne, ale budeme vediet s kym si piseme 🙂 velmi rada som vas spoznala, bolo super, dufam, ze si to coskoro zopakujeme 😀

grmitko
23. júl 2008

nana chybala si nam, tak snad nabuduce 🙂 uz sa na teba tesime 😀

smartik11
23. júl 2008

grmitko vsetko bolo ok! deti boli spokojne a maminy tiez🙂) budeme sa tesit na dalsie stretko🙂)
fotecky su super!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nana77
23. júl 2008

kocky, uz som pisala aj saske, ze ja som taka nestastna, ze som to dnesne stretnutie prepasla... . tak som tam chcela ist a vsetky vas vidiet a hlavne vsetky deticky. dufam, ze nabuduce to vyjde uz aj mne. lebo dnesok bol fakt dost zly u nas. ja som dostala menzes - opat po dvoch tyzdnoch!!!, ale to je sila. jednak krvacam ako blazon a navyse ma neskutocne boli hlava. uz som si dala aj tabletku, ale bohvieako mi nezabrala. a aj mali boli nejaki mrzuti dnes, raz plakal jeden, potom zase druhy, neviem, co to bolo. mozno reakcia na pocasie, alebo co...? . a ako ste sa mali? ze sa pytam, urcite super!!! perfektne fotky. ste kocky vsetky no a deticky su nadherne!!!!!!

grmitko
23. júl 2008

ahojte kocky, tak kedy dame dalsie? pocitame aj s tebou nana a ak sa chce este niekto pridat, budeme iba radi 😉

grmitko
23. júl 2008

babulky budte trpezlive, fotky upravim a poslem kazdej z vas 🙂 dajte mi trosku casu 😎

zuzka.25
23. júl 2008

čauky 🙂
pripájam sa k davu, že stretko bolo super.. a keď tak nad tým rozmýšľam, tak neviem síce, odkiaľ je Katka, ale všetky ostatné sme alebo sa často vyskytujeme vo Vrakuni, Biskupiciach, takže myslím, že ďalšie stretko nedá na seba dlho čakať?? hm? napr. na tej zmrzke na poľnohospodárskej, keď sa konečne oteplí?? čo vy na to?

saši, tak nie len ja ťa bombardujem žiadosťou o fotky?? 😀

nana, je to škoda, že si neprišla, ale neboj, určite sa stretneme.. a dá sa to pochopiť, tvoji malí sú ešte fakt maličkí a počko bolo nanič... po 2 týždňoch menzes? to je nejaké divné, nie? nepôjdeš k gyndr?

grmitko
23. júl 2008

Zuzka beriem, hned ako sa otepli sa dohodneme a idem na zmrzku, alebo by sme kludne aj vo vrakunskom sa mohli stretnut, vsetky ste odtial, tak by ste to nemali daleko a ja si ten kusok zajdem 😀 tam by sa deti v trave vyhrali a tak 🙂

zuzka.25
23. júl 2008

saši, jasné... to je dobrý nápad, napr. by sme mohli ísť na tú zmrzku po ceste do lesíka 😉 my sme to tak aspoň zvykli robiť 🙂 ale máš pravdu, sme odtiaľto, ty prídeš, tak prečo nie... a keď bude nejaké veľké stretko, tak nech je trebárs v tom sade J. Kráľa..

smartik11
24. júl 2008

ahojte baby! tak teda ja som este nestihla stiahnut fotecky ale urcite vm potom poslem🙂)
katka byva tam na tej strane jak je Tesco v Biskupic🙂) a ja jak je REMA cez cestu na Toryskej a akurat ma napadlo ze Zuzku som tusim videla s chlapcami ist okolo🙂)) jasne ze sa stretneme len nech to pocasie sa umudri🙂)

Nana-je nam fakt luto ze si neprisla tak sme sa na teba tesili aj na drobcou ved my uz niektore mame uz velke slecny a taky mrnusi to je nadhera🙂)
drzim ti palce nech si uz ok ten menzes aj ja som mala po porode kazde dva tyzdne ale isal som k doktorke a predpisala mi anticoncepciu a uz mam pravidelny menzes tak je trohu klud🙂)

grmitko ked budes moct tak posli fotecky budem rada poslem ti adresu aj Katkinu do ip ok!

tak pekny den vam prajem vsetkym🙂)

zuzka.25
24. júl 2008

ahojte...
smartik, tak to je super, veď ja bývam ako je rema hneď vedľa 🙂 veď to sme od seba možno 50 m 🙂 aj katka je blízko... grmitko dorazí na návštevu k mame a môžeme vyraziť pre nanu 🙂 som to ale vymyslela, čó?

moji teraz spia, ale mali sme tu už hysterák, lebo mi volala mama a telefón zobudil Lukáša po 20 min. spánku.. musela som spraviť to, čo som včera hovorila, že nerobím, t. j. vybrať ho z postieľky von, lebo tak strašne reval, dokonca aj na rukách, že by zaručene zobudil Tomáša... tak si hovorím, že čo už, zobrala som ho hrať sa, tam sa mi válal po zemi, evidentne, že chcel spať, ale nevedel tam na koberci zaspať, tak nič, zasa do postieľky, chvíľu hučal a teraz už zasa spia obaja...

normálne som mala absťák, že nepôjdem doobeda na net 🙂)) som to ale závisláčka...

grmitko
24. júl 2008

zuzka, je nas tych zavislaciek viac 🙂
a dobre si to vymyslela, raz to tak spachame neboj, len co bude vonku krajsie uz aj masirujem tam k vam a ideme ns stretko 😀

zuzka.25
24. júl 2008

:D

ale je to super, takto sa stretávať aj osobne, teraz už aspoň viem, s kým si píšem 🙂 doteraz som tu nikoho nepoznala, kto by mal v okolí dvojky a pozri, zrazu sme sa stretli vlastne všetky kvázi z jednej lokality 🙂

smartik11
24. júl 2008

zuzi tak to urcite este ked zistis ze sme aj susedky🙂))

katullka
24. júl 2008

baby aj ja som chcela prifrcat s drobcami, ale dovod preco som nesla bol ten isty ako u nany, uplne presne taky isty den ☹ . Hoci nebyvam blizko Vas, tiez by som sa rada s Vami stretla, aj ked sa trosku bojim, ci by som trafila do Petrzky, ale snad hej. Dufam, ze sa este niekedy dohodneme, ked bude dobre pocko, ze by sme sa stretli v sade J.K., ved mi to vysvetlite, kde to je a snad Vas najdem 😵 .

grmitko
24. júl 2008

katulka ani jedna z nas z Petrzky nie je, vsetky su z DOlnych honov a Vrakune a ja som z Prievozu 😀 odkial si ty?

miriamkac
24. júl 2008

caute videla som fotky....su super!!

grmitko
24. júl 2008

ahoj miriamka, ved nabuduce dobehni aj ty, mas to na skok 😉

miriamkac
24. júl 2008

sak by som dobehla, ale boli sme v nemocke... ☹

grmitko
24. júl 2008

jej a kto je zase v nemocnici? co sa stalo? ☹

zuzka.25
24. júl 2008

čauko
miriamka a prečo ste boli v nemocnici?

katullka
24. júl 2008

grmitko ja som z Pezinka, dufam, ze nabuduce nam to vyjde a bude nas viac 😉

miriamka, co je s Vami???

grmitko
24. júl 2008

katulka, vidis ja som ale dilinko, ved som si to mohla pozriet v pase 🙂 no niektorym to pali pomalsie 😀