Stretko dvojičiek (aj čakateliek)

kili
18. júl 2008

Tak kedy a kde baby?
Navrhujem júl, lebo keď sa dohaduje niečo na ďalekú budúcnosť, tak potom tesne predtým polovica zistí, že nemôže.
Takže napíšte, kedy nemôžete a nejaký dátum vymyslíme.
Ešte kde... malo by to byť niekde, kde sa dá byť predovšetkým vonku na tráve na dekách, ale v prípade núdze ísť aj dnu sa schovať, niekde, kde je to oplotené kôli väčším deťom. Tak niečo navrhnite.

zinuska
18. júl 2008

kili,teeeda ☹ to ja nestiiiiihaaaam!!! sak som este neporodila 😀 😉 sice je v zatvorke aj cakateliek,ale myslim,ze to by som tam za vami akurat prisla a asi aj porodila 😀 😀 😀 ci kedze ste kazda skusena v porodoch dvojiciek,tak ma aj odrodite??? 😉

smartik11
18. júl 2008

zinuska! neni problem ved kazda ma minimalne dve deti🙂)) 😀 😀 😀 😀 takze uz nejaku skusenost s porodmi mame🙂))

Ok kili tak ak budu baby tu pisat tak kuknem a dame vediet zatial aj mne vyhovuje ten jul ale kludne aj v auguste by sa dalo🙂)

kili
autor
18. júl 2008

zinu, však super, aspoň by si rodila v BA 😀

nana77
18. júl 2008

ahoj kili, ja sa hlaaasim!!!!
uz som pred casom aj pisala do mamicky dvojiciek, ci by sme nedali hromadne duorande, mna napadol datum 23.7.2008 - t.j. streda. a co sa tyka miesta - co tak v sade janka krala? keby sa zhorsilo pocko, aupark je za rohom... 🙂
tak co vy na to?

zinuska
18. júl 2008

vidiiis kili,to ti vlastne bude nakoniec aj vyhoda.tak ok,ja sa spolieham na vas dvojmaminy! ved aj tak Niznanska bude mat dovcu,ked ja budem rodit,tak radsej team skusenych dvojmamiciek, ako nejakeho lentakhocikoho kto ma sluzbu v nemocke 😀 a vsetky mi budete krstnymi mamami 😉 joj to bude darcekov 😀 😀 😀

kili
autor
18. júl 2008

no fakt, my sa asi zmestíme len do sadu JK, tak asi nemáme na výber 😀

kili
autor
18. júl 2008

ale asi to nie je moc dobrý nápad, lebo takto sme boli minule a v Auparku sa fakt nedá kde si sadnúť, hlavne nie s dvojkočíkmi.
Takže navrhnite radšej niečo iné.

nana77
18. júl 2008

ahaaa, no neviem, kde by sme sa mohli zmestit s tolkymi detmi a hlavne s takymi kocikmi... 😨

smartik11
18. júl 2008

baby aspon bude vzruso🙂) Ba drz sa!! nastupuju dvojimamicky s dvojickami🙂)))

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zinuska
18. júl 2008

baby a chodte do toho auparku!! jednak budete v televiznych novinach 😀 😀 😀 a mozno vam daju aj nieco gratis! daky energetak 😀 😀 😀 ze akoze aby ste vladali 😀 😀

kili
autor
18. júl 2008

a čo tak na dostihovej dráhe v Petržalke? poznáte to tam niekto? Ja som tam raz bola, je tam reštaurácia a aj vonku sa dá sedieť, ale presne neviem, ako to tam je. Môžem to omrknúť. 🙂

grmitko
18. júl 2008

ahojte babule, tak aj my sa hlasime, radi sa stretneme s ostatnymi dvojkami. 😀 😀

smartik11
18. júl 2008

kili tak to skus omrknut a daj vediet🙂)

janettba
18. júl 2008

baby ak by to bolo nejaké húfne, tak by sme mohli hodiť stretko pred Ministrerstvom práce, soc. vecí a rodiny a hned odovzdať nejakú petíciu 😝 😀 😀 😀 ...

Ja nejdem navrhnúť žiadne miesto, aj ked podľa mňa Sad J. K. by bol celkom v pohode, budem sa snažiť prispôsobiť termínu, na ktorom sa dohodnete, ale u nás je to troška komplikované s plánovaním kvôli mužovej robote a ja som na neho odkázaná, pretože nie som motorizovaná.

grmitko
18. júl 2008

janett to je super napad pred tym ministerstvom, to beriem, spisme tam peticiu a hned ju odovzdajme 😀 ja sa tiez prisposobim terimu, ja nie som motorizovana ale nemam problem sa niekam dostat MHD takze v pohode, ak to nebude v Devinskej, alebo Lamaci alebo Dubravke tak je to v pohode

zuzka.25
18. júl 2008

ahojte...
tak ja sa pripájam na stretko. je mi v podstate jedno, kedy sa to odohrá, som za ten sad janka kráľa... ak bude pekné počko, čo 23.7. má byť relatívne fajn - zatiaľ hlásia 24 stupňov...

adrolka
18. júl 2008

potom hodte fotky zo stretka pre nás cezpoľných ktoré nemáme šancu prísť 😅

janettba
19. júl 2008

Grmitko - ja som MHDčku absolvovala 1x a to so všetkými deckami, takže mi pomáhal Lukino a nebrali sme dvojičkový kočík, ale PP Pliko a babyvak, šli sme do Auparku a do Sadu J. K., tá cesta nám teda dala zabrať, no keby som šla sama s dvojkami a Simonom, tak to je čistá samovražda 😝 😝 😝

zuzka.25
19. júl 2008

baby, tak v piatok má byť ukážkovo, 29 stupňom, žiadny mráčik, ani dážď.. čo vy na to? ešte sa to môže zmeniť, ja viem... streda je už len 22

nana77
20. júl 2008

kocky, ci v stredu, alebo v piatok, ci sad JK alebo dostizka, ja sa prisposobim 🙂 . len ak by to bolo mozne, nech je to tento tyzden, co pride , lebo od toho dalsieho pondelka (28.7.) odchadzame s krpcami mimo BA... aja by son vas straaaasne chcela vsetky vidiet nazivo aj s vasimi krpcami!!!!! 🙂 😉 😉

zuzka.25
20. júl 2008

čaute.. tak ja neviem, oni tie predpovede menia zo dňa na deň...najnovšie v piatok 27, ale 60 %ná pravdepodobnosť dažďa.. v stredu 23 a 20 %ná pravdepodobnosť dažďa...

tento týždeň mi vyhovuje, nemám s tým problém... ja vás tiež rada všetky uvidím 🙂

miriamkac
20. júl 2008

Caute no my to mame do BA trochu dalej, ale keby vyslo pocasie a sadol by nam termin, tak sa dopravime urcite. Nam to 23.7 nevyhovuje, lebo mala ide na odber mandle. 😖

lalupa
20. júl 2008

v dobrom zavidim 😉 , bude vam fajn, akcia rovno do vecernych sprav, ze "najvacsia hustota dvojiciek na m2" 🙂

pappo
20. júl 2008

caute aj ja by som sa rada pridala a verim ze to tento tyzden bude, elbo tiez ideme na 2 tyzdne mimoz ba

zinuska
20. júl 2008

kili,tak uz sa aj ja teda mozem pridat 😀 😀 😀 rychlo som isla dvojky porodit,aby som stihla to stretko! 😉 a nestretneme sa vsetci 22ho na svadbe Diddi??? 😅

zuzka.25
21. júl 2008

tak baby davajte navrhy 🙂 kedy presne a kde... 🙂 ja uz sa taaak tesiim... na to počko sa tento týždeň fakt nedá spoľahnúť... každý deň sa to mení.... mne nevadí, aj keď bude chladnejšie, len nech neprší, lebo to fakt neviem, kde by sme sa vnútri zložili...

zinuska a ty co? ty si po pôrode nejaká rýchla 🙂 malí majú tri dni, co tri, ved si to písala vcera, takze dva dni a ty uz sa aktívne zapájaš do diskusií, hm 🙂 máš v nemocnici net?
my ťa rady uvidíme 🙂 aj s týždňovými prckami 🙂

nana77
21. júl 2008

baby, tak co takto vo stvrtok - 24.7.2008 okolo 10.00 v sade JK?, alebo vo stvrtok - 24.7.2008 okolo 10.00 na dostizke??? ja som na dostizke bola v zivote tusim iba raz (aj to pred sto rokmi 😀 ), tak vobec neviem, ako to tam vyzera...

zuzka.25
21. júl 2008

nana, ja som tam tiež už nebola celú večnosť...
a čo keď bude liať?? kuk sem: http://www.travel.sk/pocasie/europa/slovensko/b...
mne asi skôr vyhovuje sad Janka Kráľa, tam sú lavičky, trávička, fontána... neviem síce, kde na dostižke to Kili presne myslela, povedala, že omrkne.. Kili, tak čo?

nana77
21. júl 2008

zuzi, kukla som ten link, no super, vo stvrtok ma liat a este aj kosa mabyt...!!! 😠 😠 😠 to je taka smola, ja vas chcem stihnut!!!! mne sad JK vyhovuje, ja som dost prisposobiva!!! 🙂 🙂 🙂

grmitko
21. júl 2008

baby, preco rano o desiatej? to jepre nas trosku zly termin, drobci chodia o 11,30spat a to sa nestihnem otocit, co takto poobede o 16,00? co vy na to? 🙂 inak sad j.krala pokojne moze byt 😀