Stretko dvojičiek (aj čakateliek)

kili
18. júl 2008

Tak kedy a kde baby?
Navrhujem júl, lebo keď sa dohaduje niečo na ďalekú budúcnosť, tak potom tesne predtým polovica zistí, že nemôže.
Takže napíšte, kedy nemôžete a nejaký dátum vymyslíme.
Ešte kde... malo by to byť niekde, kde sa dá byť predovšetkým vonku na tráve na dekách, ale v prípade núdze ísť aj dnu sa schovať, niekde, kde je to oplotené kôli väčším deťom. Tak niečo navrhnite.

meg1
25. júl 2008

Ahojte,
som Magda. Na Vasom 1 stretku dvojciat som sa tam nahodne vyskytla s manzelom a dcerami - 16 mesacnymi dvojickami - Veronikou a Terezkou. Rada by som sa s vami stretla na dalsom stretnuti, ked bude. Som z BA - Dlhe Diely, budem rada, ak mi tiez napisete, kde by som si mohla pozriet fotky z 1 stretnutia. Este sa ozvem.
Meg

miriamkac
25. júl 2008

Ahoj meg
skus klik sem 🙂 ....nabuduce sa aj ja pridam 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

grmitko
25. júl 2008

ahoj meg,
vitame ta medzi nami. Urcite ti dame vediet ked bude dalsie stretko, uz sa na teba tesime 😀

grmitko
25. júl 2008

inak babule na buduci tyzden hlasia zase leto, ma byt teplo a pekne, co keby sme porozmyslali nad nejakym stretnutim? kto je za? 😉

nana77
25. júl 2008

grmitko, ja budem mimo BA od pondelka dvatyzdne.... ☹ ☹ ☹ . dufam, ze aj potom nieco spachame a ja vas uz konecne vsetky uvidim!!!!!!!

smartik11
26. júl 2008

Ahoj magdus! vitaj medzi nami ak maz moznost tak pridaj nejake fotecky s vami ako rodinka🙂) babulky su strasne zlate 🙂) 😵 😵 😵 😵 😵

zuzka.25
26. júl 2008

ahojte

meg, rada ťa spoznávam aj takto 🙂 určite sa s tebou radi nabudúce uvidíme, aká to náhodička, že si práve išla okolo 🙂

grmitko, ja som za, ale 31. nemôžem, to už mám iné stretko s kamoškou, čo doletí z Dubaja... muž mi už frfle, že ešte že nechodím na viacej fór, lebo to by som sa už každý deň s niekým stretávala 🙂

grmitko
26. júl 2008

zuzka, no ale ved ked mi zeny na materskej nemame inu radost, len sa stretavat s inymi mamickami 🙂 ja to nesurim, len tak ma to napadlo, ze ak nemate co robit, a hlasia pekne tak preco to nevyuzit na spoznavanie novych ludi 😉

ale kludne to mozme nechat na august, ked vyjd epocasie a uz aj nana bude spat, tak sa mozme niekde stretnut 🙂 zatial mozme pripadne pachat ministretka, dva mamicky sa stretnu a tak 😉

zuzka.25
26. júl 2008

saši, no veď práve 🙂 a ja keď sa prechádzam sama s deťmi, tak väčšinou pospia a to mi je potom aj smutno 🙂 takže mne druhé mamičky nevadia...
a mohli by sme ísť na tú zmrzku, keď hlásia také pekné počko 😉
no veď ja napíšem, kedy budem tu v biskupiciach... ak sa ti to bude hodiť a budeš sa tu nachádzať, tak sa stretneme a možno sa niekto aj pridá 🙂 ja teraz pendlujem biskupice-petržka...

grmitko
26. júl 2008

a co robis v petrzke? 🙂

grmitko
26. júl 2008

inak ja kazdy den cakam ze aj niektora ina mamicka prida fotky do albumu zo stretka, ale stale su tam len tie, co som ja pridala 🙂 podme kocky, pridajte aj vy nieco 😉

zuzka.25
26. júl 2008

v petržke býva tá kamoška Soňa, čo som s ňou bola na stretku a my sa stretávame min. 2x do týždňa, raz ona príde sem, raz ja tam.. niekedy aj niekde inde... keby tu bola v ten deň, čo si dohodneme stretko, tak by som ju vzala so sebou, nevadí? veď už sa poznáte 😉
ja som dneska tiež pozerala, že či tam nepribudli foto 🙂

grmitko
26. júl 2008

aha, jasne ze nevadi, ved sa pozname tak preco nie 🙂 jedna mamicka naviac uz nezavazi 😀 ved sa ozvi buduci tyzden, ked bude pekne, zbehneme na zmrzku, uz sa tesim 😉

zuzka.25
26. júl 2008

a tebe je to jedno, že kedy???

grmitko
26. júl 2008

bud doobeda alebo poobede, cez obed nasi spia doma, inak co sa dna tyka mi je to uplne jedno 😀

mamickydvojiciek
27. júl 2008

Dobre ranko baby!Doplnila som album🙂) tak si kukinite fotecky🙂))

zuzka.25
28. júl 2008

kukneme 🙂

no, ja som doma dneska a potom az v piatok, inak uz mam nejaky program 🙂

grmitko
28. júl 2008

no v piatok by sme mohli na zmrzku, ked bude na to pocasie co ty na to? 😉

zuzka.25
28. júl 2008

okej, v pohode 🙂 ešte si dohodneme v týždni podrobnosti

grmitko
28. júl 2008

a mohli by sme aj Jarku a Katko zobrat s babulami 🙂

zuzka.25
28. júl 2008

jasné, kto chce, nech sa pridá 🙂

smartik11
28. júl 2008

jej radi by sme isli len uz mame nejaky program:( katka v piatok pravidelne ide na zahradu a ja este neviem konkretne ale ak budem moct vcas dam vediet

grmitko
30. júl 2008

zuzi, cely tyzden strazime sestrinu malu, ale ak by bolo pekne, tak pojdeme, len teraz sa to pocasie nejako zhorsilo ☹

zuzka.25
31. júl 2008

este sa dohodneme tesne pred... ku nam tiez mozno neplanovane zavita jedna kamoska... ma byt pekne az do konca tyzdna, to su len burky z toho dusna.. myslim, ze nebude stale prsat 🙂

grmitko
31. júl 2008

zuzi ved ked budete mat navstevu tak to nebuduem silit, inokedy sa stretneme 😀

zuzka.25
31. júl 2008

sasi, tak akurat som ti to chcela ist napisat 🙂 nakoniec sa to zvrtlo tak, ze kamoska tu potrebuje nieco vybavit v poistovni, tak ju sem muz hodi a bude tu cely den a este aj viacej ludi, takze je mi luto, ale musime nase stretko odlozit... budu tu az do vecera, lebo chlapi pojdu vecer na truck show, takze budem plne vytazena az do noci...
no nic, tak snad buduci tyzdne, ved my ideme prec az 16.8.
okej? 🙂

grmitko
31. júl 2008

zuzia jasne pohoda, ved sa nic nedeje, este sa nastretavama 😉 aspon dufam teda 😝

zuzka.25
31. júl 2008

hej, jasne 🙂 keby tu bola len kamoska s malym, tak okej, ale ked sa mi dovalia vsetci, co sa slubili, tak to nepojde...

grmitko
1. aug 2008

tak baby dnes sa uskutocnilo ministretko, ja a Katullka, deticky ma nadherne, Paulinka je princeznicka a Samko ma najvacsie oci ake som v poslednej dobe videla 😀 aj tymto sa chcem este raz podakovat, ze prisla a vydrzala to s nami, nasi chlapci nemali dnes prave najlepsi den ☹ Katka je velmi mila a sympaticka osobka 🙂

grmitko
1. aug 2008

a tym som vlastne chcela napisat, ze nam bolo fajn a radi si to kedykolvek zopakujeme 😀