• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko júnovčatok 2007

7. júla 2009 
Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky :grinning:

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend
12. jan 2009 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Čo sa týka termínu, dnes MM hlásil dovolenku do roboty, tak mne by to vyhovovalo niekedy v čase 29.6. - 19.7. . Teda, ak mu to nezmenia, čo je dosť možné....
12. jan 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu je na vyber ubytovanie http://www.bojnice.net/slovak/ubytovanie.php
a potom este tu http://www.limba.com/sk/slovensko/ponuka/bojnice.htm

ja som sice predpokladal,ze sa pojde az niekedy koncom augusta (teda hlavne kvoli vam,ze ci pojdete s tak malym babom),ale tak prisposobime sa...
este som sa presne s mm o tom nerozpravala,ale ja mam predstavu,ze my by sme prisli na 3noci...kedze inu dovolenku uz tohto roku mat nebudeme :confounded: tak uvidim,co on na to :grinning: a este ja tom musim tak naplanovat,aby som v tom case nemrchovala...
12. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute kočky, to si organizujete stretko na leto? už ste mali takéto stretnutie?
12. jan 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzka - koniec augusta asi nie, keďže San pôjde prvýkrát do školy....

lusinda - áno na leto, ešte sme sa nestretli, tak najvyšší čas, nie?

Inak - ak niekomu nevyhovuje lokalita, tak treba navrhnúť inú :wink:
12. jan 2009 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a to ako všetky sa plánujete stretnúť? to je super nápad:slight_smile:
12. jan 2009 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak mne by aj ten datum vyhovoval sice mm mava dovolenku az v auguste ale tie dva dni si bude moct zobrat tiez neviem ci pojdeme este niekam inde na dovolenku :wink:
12. jan 2009 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lusi, neviem, či všetky, ale hádam čo najviac sa nás nazbiera...preto som to dala už teraz, aby sme sa mali čas dohodnúť
12. jan 2009 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaduš a to vy pôjdete aj s maličkým?to bude mať krásny výlet, ak to teda výde:slight_smile:
ale musím povedať,že je to super nápad:slight_smile:, hlavne pre deti by to bola parádička:slight_smile:
12. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lusi, jasné, že aj s drobcom, šak musím vás - jednodetné navnadiť trošku nie? :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuz, tie linky na ubytko sú fajn, len by k tomu trebalo sadnú a trošku popočítať, lebo niektorí tam núkajú aj kolektívne zľavy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ozaj a stanovať by ste nechceli ísť??? Na Margite-Ilone je vraj fajn....Decká by mali zážitok jak sa patrí a my "dupľom" hehehe (tento nápad berte samozrejme s rezervou)
12. jan 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co sa nas tyka tak termin nam je zatial jedno lebo este ine plany nemame, takze potom sa budu vsetky ostatne plany prisposobovat stretku junovcatiek :slight_smile:
12. jan 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. jan 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jaduš,tak veru nás navňaduj! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no termin este neviem, zatial ok, mm si musi planovat letnu dovolenku tak 2 mesiace pred tym :unamused:
k tomu ubytku, treba najst nieco, kde budeme vsetci pohromade !!!! to je dolezite, takze nejaky maly rodinny dom asi neprichadza do uvahy, tak isto ani nejaky drahy hotel. :confounded:
Baby, mi prideme na 1 alebo 2 noci, viac urcite nie. Ak najdem nejake ubytko, hned hodim sem. :wink:
12. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ten posledný link od Zuzky sa mi páči celkom.....asi najviac z linkov, čo tu boli.
12. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príp. sa spýtať z iných tém báb, ktoré boli pri Bojniciach.
12. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ked zuzime okruh ohladne PD okresu, tak popytam sa potom svojim byvalych spoluziakov a kamosov (kamosiek) co by nam odporucili, lebo poznam odtial zopar fajn ludi. Tak snad nam budu vediet blizsie povedat, poradit :confused: :wink:
12. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ževraj dávajú zľavu ak je viac ako 20 osôb....ale to je "z druhej ruky"...to len pre info :slight_smile: :wink:
12. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak z prahy do bojnic je to 395 km priamo, cez blavu 511 :slight_smile: to je super ....
juli, urcite sa popytaj, my okrem ineho potrebujeme aj to, aby boli ochotni a schopni prijat sucasne 10 rodin s malymi detmi :slight_smile:
a bolo by fajn, keby okolie toho ubytka bolo trosinku pre deti prisposobene .. nejaka luka, ihrisko ... to co zuzka posledne poslala vyzera celkom fajne ...
12. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na tom poslednom linku, čo som hodila boli maminy aj s deťmi aj s tatinkami :slight_smile:
13. jan 2009 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kočky vidím,že poriadne makáte na tom stretku,aspoň čo sa týka ubytovania:slight_smile:
kuknem aj ja niečo na nete, či nie je "in".
13. jan 2009 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby a vy chcete vyslovene len v Bojniciach?
13. jan 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alebo sa budete zameriavať aby to bola veľká chata s "výbehom" pre deti :sweat_smile: :grinning:
13. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak keby tam bolo niečo pre deti,bolo by to úplne super:slight_smile:
13. jan 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale si uvedomujete, že keď tam bude kopec preliezok, že si neposedíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teda aspoň Julka keď zbadá šmýklavku a preliezky, tak celý deň by tam bola :unamused:
13. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Najlepšia by bola obrovská zelená lúka....... :sunglasses:
13. jan 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stick, suhlasim s tebou :wink:
nemienim cely den za krpatou lietat :sunglasses:
13. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to áno,nie kde sú preliezky,aj by mohlo prísť k úrazu a to nechceme. ozaj je najlepšia veľká zelená lúčka:slight_smile:
13. jan 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
staci dajaka luka kto bude po nich stale behat ked tam budu preliezky? :grinning:
13. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok