Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

jaduska
autor
12. jan 2009

Čo sa týka termínu, dnes MM hlásil dovolenku do roboty, tak mne by to vyhovovalo niekedy v čase 29.6. - 19.7. . Teda, ak mu to nezmenia, čo je dosť možné....

zuzla2
12. jan 2009

tu je na vyber ubytovanie http://www.bojnice.net/slovak/ubytovanie.php
a potom este tu http://www.limba.com/sk/slovensko/ponuka/bojnic...

ja som sice predpokladal,ze sa pojde az niekedy koncom augusta (teda hlavne kvoli vam,ze ci pojdete s tak malym babom),ale tak prisposobime sa...
este som sa presne s mm o tom nerozpravala,ale ja mam predstavu,ze my by sme prisli na 3noci...kedze inu dovolenku uz tohto roku mat nebudeme 😖 tak uvidim,co on na to 😀 a este ja tom musim tak naplanovat,aby som v tom case nemrchovala...

lusinda2000
12. jan 2009

čaute kočky, to si organizujete stretko na leto? už ste mali takéto stretnutie?

jaduska
autor
12. jan 2009

zuzka - koniec augusta asi nie, keďže San pôjde prvýkrát do školy....

lusinda - áno na leto, ešte sme sa nestretli, tak najvyšší čas, nie?

Inak - ak niekomu nevyhovuje lokalita, tak treba navrhnúť inú 😉

lusinda2000
12. jan 2009

baby a to ako všetky sa plánujete stretnúť? to je super nápad🙂

lenca13
12. jan 2009

Tak mne by aj ten datum vyhovoval sice mm mava dovolenku az v auguste ale tie dva dni si bude moct zobrat tiez neviem ci pojdeme este niekam inde na dovolenku 😉

jaduska
autor
12. jan 2009

lusi, neviem, či všetky, ale hádam čo najviac sa nás nazbiera...preto som to dala už teraz, aby sme sa mali čas dohodnúť

lusinda2000
12. jan 2009

jaduš a to vy pôjdete aj s maličkým?to bude mať krásny výlet, ak to teda výde🙂
ale musím povedať,že je to super nápad🙂, hlavne pre deti by to bola parádička🙂

jaduska
autor
12. jan 2009

lusi, jasné, že aj s drobcom, šak musím vás - jednodetné navnadiť trošku nie? 😀 😀 😀

jaduska
autor
12. jan 2009

zuz, tie linky na ubytko sú fajn, len by k tomu trebalo sadnú a trošku popočítať, lebo niektorí tam núkajú aj kolektívne zľavy 🙂 🙂 🙂

Ozaj a stanovať by ste nechceli ísť??? Na Margite-Ilone je vraj fajn....Decká by mali zážitok jak sa patrí a my "dupľom" hehehe (tento nápad berte samozrejme s rezervou)

denisse
12. jan 2009

co sa nas tyka tak termin nam je zatial jedno lebo este ine plany nemame, takze potom sa budu vsetky ostatne plany prisposobovat stretku junovcatiek 🙂

zuzla2
12. jan 2009
lusinda2000
12. jan 2009

no jaduš,tak veru nás navňaduj! 🙂 🙂 🙂

dadulik
12. jan 2009

no termin este neviem, zatial ok, mm si musi planovat letnu dovolenku tak 2 mesiace pred tym 😒
k tomu ubytku, treba najst nieco, kde budeme vsetci pohromade !!!! to je dolezite, takze nejaky maly rodinny dom asi neprichadza do uvahy, tak isto ani nejaky drahy hotel. 😖
Baby, mi prideme na 1 alebo 2 noci, viac urcite nie. Ak najdem nejake ubytko, hned hodim sem. 😉

sticker
12. jan 2009

Ten posledný link od Zuzky sa mi páči celkom.....asi najviac z linkov, čo tu boli.

sticker
12. jan 2009

Príp. sa spýtať z iných tém báb, ktoré boli pri Bojniciach.

julca80
12. jan 2009

baby ked zuzime okruh ohladne PD okresu, tak popytam sa potom svojim byvalych spoluziakov a kamosov (kamosiek) co by nam odporucili, lebo poznam odtial zopar fajn ludi. Tak snad nam budu vediet blizsie povedat, poradit 😕 😉

sticker
12. jan 2009

A ževraj dávajú zľavu ak je viac ako 20 osôb....ale to je "z druhej ruky"...to len pre info 🙂 😉

denisse
12. jan 2009

tak z prahy do bojnic je to 395 km priamo, cez blavu 511 🙂 to je super ....
juli, urcite sa popytaj, my okrem ineho potrebujeme aj to, aby boli ochotni a schopni prijat sucasne 10 rodin s malymi detmi 🙂
a bolo by fajn, keby okolie toho ubytka bolo trosinku pre deti prisposobene .. nejaka luka, ihrisko ... to co zuzka posledne poslala vyzera celkom fajne ...

sticker
13. jan 2009

Na tom poslednom linku, čo som hodila boli maminy aj s deťmi aj s tatinkami 🙂

lusinda2000
13. jan 2009

no kočky vidím,že poriadne makáte na tom stretku,aspoň čo sa týka ubytovania🙂
kuknem aj ja niečo na nete, či nie je "in".

sticker
13. jan 2009

Baby a vy chcete vyslovene len v Bojniciach?

sticker
13. jan 2009

Alebo sa budete zameriavať aby to bola veľká chata s "výbehom" pre deti 😅 😀

lusinda2000
13. jan 2009

tak keby tam bolo niečo pre deti,bolo by to úplne super🙂

sticker
13. jan 2009

Ale si uvedomujete, že keď tam bude kopec preliezok, že si neposedíme 😀 😀 😀 😀 😀 Teda aspoň Julka keď zbadá šmýklavku a preliezky, tak celý deň by tam bola 😒

sticker
13. jan 2009

Najlepšia by bola obrovská zelená lúka....... 😎

dadulik
13. jan 2009

stick, suhlasim s tebou 😉
nemienim cely den za krpatou lietat 😎

lusinda2000
13. jan 2009

to áno,nie kde sú preliezky,aj by mohlo prísť k úrazu a to nechceme. ozaj je najlepšia veľká zelená lúčka🙂

lenca13
13. jan 2009

staci dajaka luka kto bude po nich stale behat ked tam budu preliezky? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre