Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

zuzla2
17. jan 2009

no jun ja nic proti..v zdiari som uz bola...tak je to tam pekne...samo,ze by sme usetrili... 😎 aj za ubytko,aj za cestu...
ale my sme sa uz s mm dohodli na Bojniciach..a v tomto pripade by nam nevychadzalo ist este aj na stretko junovcatiek 😖 takze jedine bez nas 😎

sticker
17. jan 2009

Bože, ja nechcem aby to vyznelo nejako blbo...ale v tom Furmancovi nie je wcko a sprcha na izbe, však? 😔 Naozaj nechcem vyzerať, že som nejaká fiflena.....ja len...no aspoň v tomto potrebujem súkromie 😔

julca80
17. jan 2009

vyzera to dobre, kludne by stacilo. 😉 Ved uvidime ako sa vyjadria ostatne a my sa prisposobime.

junovka
17. jan 2009

ja viem, zeby bolo najlepsie niekde v strede Slovenska, ale.....hmmmm 😒 ...ked to vsade su neskutocne palky 😝 😅 ....a cudujem sa, ze celkovo sa vravi, ze Tatry su drahe, ale ako same vidite...da sa aj lacnejsie "nakupit", nie?? 🙂 ☹

sticker
17. jan 2009

Tiež ma prekvapili ceny - milo. Ale asi to bude aj o tých sociálnych zariadeniach. Logicky je lacnejšie tam, kde je spoločné wcko a sprcha ☹

junovka
17. jan 2009

ved prave Stiki, ja tiez nad tym rozmyslam, ci tam to WC a kupelna na izbach je, alebo nie 😖 😕 ....ale vsak pozrite nieco ine na tom linku, co som dala.Len, este jedna vec...kolko by zhruba nas dokopy slo???Nech viem pozerat kolko pocet ludi sa da ubytovat v penzionoch 🙂

zuzla2
17. jan 2009

ja ako som uz vyssie pisala...s nami neratajte 😔 😎

denisse
17. jan 2009

tak ja za nas pisem, ze ja sa chcem stretnut s vami a je mi jedno kde ... bojnice super, ale ani proti zdiaru nenamietam ...

sticker
17. jan 2009

No, tak sa to zase zamotalo 😅 😒
Idem spať - ráno múdrejšie večera 🙂 😉 Ale zajtra pokračujem 🙂 😉
http://www.zdiar.eu/Ubytovanie/zariadenie.php?i... toto je pekné, len ceny neviem k tomu nájsť 😝

denisse
17. jan 2009

jani dobru ... ja si myslim, ze riesenim je najst miesto stretnutia, kam nas bude moct prist co najviac ... takze ak zmena bojnic za nieco ine znamena, ze nas pride viac, tak ja som za ...

denisse
17. jan 2009

juni, to je pekne, ale cenovo porovnatelne s tymi bojnicami ...

junovka
17. jan 2009

stiki, inac tiez som na to pozerala 😅

denisse
17. jan 2009

aj ja som pozerala na ten link co stick a tiez som nenasla cenu

julca80
17. jan 2009

tento druhy penzion je veeelmi pekny 🙂 Cena za osobu a noc s polpenziou pri obsadení izby 3,4 osobami je 693Sk a Cena za osobu a noc s raňajkami pri izbe obsadenou 3-4 osobami je 512Sk.

junovka
17. jan 2009

denis , no neviem, ale co ja som preratavala na nas 4 osoby, tak je to dobre o tych 1000 Sk lacnejsie 😉 ...ak som dobre ratala, nakolko som sa zamerala na tu kolonku, kde je napisane, ze Cena za osobu a noc s polpenziou pri obsadení izby 3,4 osobami

693,- Sk / 23 Euro

Deti 4-11 rokov s polpenziou
512,- Sk / 17 Euro 😉

julca80
17. jan 2009

ozaj to vychadza podobne s Bojnicami😕 😒

junovka
17. jan 2009

julci 😀 😉

julca80
17. jan 2009

juni, tomu hovorim telepatia 😀

julca80
17. jan 2009

no idem babenky uz do hajan, zajtra sa opat stavim. Dobru nocku 😉

denisse
17. jan 2009

juli, dobru ...

denisse
17. jan 2009

ja som pozerala pri obsadeni 2 osobami ... 723 Sk a v tych bojniciach to je 780, ak dobre pocitam (dvojpostelova izba tam stoji 1000, tj pre osobu 500 a polpenzia 280) ....

junovka
17. jan 2009

deni, nejako nie som v obraze?? 😅 😕 ...o com teraz pises?? 😅 😕

junovka
17. jan 2009

si tu?

denisse
18. jan 2009

juni, ty si pisala, ze si kukala kolonku "Cena za osobu a noc s polpenziou pri obsadení izby 3,4 osobami" a ja "Cena za osobu a noc s polpenziou pri obsadení izby 2 osobami" ....

dadulik
18. jan 2009

ahojte, vidim ze tu padol navrh na inu lokalitu
takze baby, bohuzial to my mame daleko, autom sa nam tam nebude dat dostat, cize ak padnu tie bojnice, bohuzial hen tam mi neprideme 😔
ja osobne som sa velmi tesila na tie bojnice, aj koli tej zoo a malej 😅

zuzla2
18. jan 2009

dadulik vsak mozete ist s nami do Bojnic 😀
bude stretko junovcatiek na dvoch miestach 😝 😀

dadulik
18. jan 2009

zuzi 😀 😀 😀
berem ta za slovo, tak nakoniec zostaneme len my dve na bojnice 😀 😀 😀 😲
zuzi, a ty si s kadial?

zuzla2
18. jan 2009

z Presova 😎

dadulik
18. jan 2009

zuzi 😀 😀 opacny koniec slovenska 😀 😀
ja sa fakt moc tesim na tie bojnice, mame to do 200 km, takze snad by nam stara skodovica vydrzala, alebo sa rozpadne po ceste naspat 😀 😀 😀 konecne !! a mm bude musiet kupit konecne nove auto 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre