Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

denisse
18. jan 2009

lusi, za mna .. ziaden problem ... 🙂

lusinda2000
18. jan 2009

dík,deni...on by aj tak s nami do tej zoo išiel,hoci nebolo v pláneniekde spať,ale tak čo už,veď nikam nechodíme takže taký menší výletík nám neuškodí...a povedala som si,že aspoň kvôli tej malej by sme mali niekam vypadnúť, veď to bude mať dva roky,to už bude celkom fajn,takže taký je môj názor. teraz musím zasa ísť,malá vstala,čo sa divím,lebo išla spať až o jednej,dnes sme vstávali neskoro,o pol deviatej,takže som nič nestíhala.ale už je dobre,už len pôjdeme troška nakuknúť von do zimy a zasa domov a zajtra zasa pondelok,,,zasa budeme bačovať samé cez deň...ako aj väčšina z vás,však?
ozaj deni,ta si sa do prahy vydala? ja mám v prahe aj rodinu,ale neviem presne kde,lebo je toho veľa🙂

zuzla2
18. jan 2009

lusi ani u nas no problem 😉

julca80
18. jan 2009

lus, jasne, ze to je v pohode 🙂

jaduska
autor
18. jan 2009

jaaj babenky, ste zlaté, že ste sa do toho tak pustili....ja momentálne nestíham...

čo sa týka mňa, tak termín v pohode, čo sa týka miesta, tiež mi to je v podstate jedno, keď už sadnem do vlaku, tak nech ide hoc aj do Prahy.... 😀 čo sa týka bábätka, s tým asi bude najmenší problém, podľa mňa bude ťažšie ustriehnuť Bobu.... 😀
Ubytko - jasné, že aj mne vyhovuje čo najlacnejšie, my sme skromní, manžel aj navarí, takže so stravou žiaden problém, Boba spapá všetko, bábo ešte bude dojčené a Sandra jedlu veľmi neublíži. Kľudne tam môžu byť aj preliezky, hojdačky a podobné srandy, veď strážiť budú manželia, my si ideme oddýchnuť a pokecať,nie? 😵

jaduska
autor
18. jan 2009

Inak - ja tým cenníkom nerozumiem, majú tam cena/osoba - čiže cena za osobu, v 1-posteľovej izbe je to napr.500 Sk a v 3-posteľovej 1100, takže lacnejšie výjdu tri jednoposteľové izby??? 😕 Divne to majú napísané

sticker
18. jan 2009

Jaduska viem, že máš toho veľa, ale skús dať potom vedieť akú izbu chcete 🙂
A tie ceny - nemám to tu teraz otvorené, ale to bolo tuším na izbu, nie? Teda v akom penzióne. Idem dať Janku "do pusu" a mrknem to 🙂
Lusi absolútne žiadny problém. Len mi dajte vedieť akú izbu by ste brali - či 3posteľovú, alebo 2 posteľovú a 1posteľovú.

zuzla2
18. jan 2009

ono vo vseobecnosti je,ze cim viacej postelova izba,tym lacnejsia...
v tej nitre je za 2lozkovu na noc 33,19eur (1000sk) a 3lozkovu 43,15(1300sk)

junovka
18. jan 2009

tak , ja len jednou vetou....N I E/je to drahe na nase pomery 😔 / 😉

julca80
18. jan 2009

juni, tak to je skoda, ale uplne to chapem 😔 ☹

sticker
18. jan 2009

jun 😔 😔 😔

dadulik
18. jan 2009

jun, aj na nase pomery je to drahe, kedze bezne chodime na dovolenku do podhajskej a tam nas obidvoch vyjde izba cca 500 sk 🙂
lenze ked chceme vidiet bojnice, bohuzial, nic ine nam nezostava,len akceptovat vysokokupelnu prirazku 😒 (teda neviem ako to napisat ... 😖 )

jaduska
autor
19. jan 2009

Čo sa týka izby, tak buď 2-posteľovú s prístelkou pre Sandru, alebo trojposteľovú. Boba sa vyspí pri nás, cestovnú postieľku pre bábo máme, ak nám ju zuzlovci vezmú do auta, tak stačia 3 postele....teda stačia 2 a mangelovi vezmem karimatku 😀 😀 😀 šak je vojak, tak sa vyspí hocikde, nie?

sticker
19. jan 2009

OKI Jaduska poznačené. Ak bude prístelok, tak prístelok, inak 3postelka. Tak to má aj Lenča aj ja 🙂
Ale ešte premýšľam, keď Zuzka navrhla, že by mi požičala cestovnú pre Julku...neviem, či by sa tam vyspala.
Julka spýtaj sa, aj na detské postieľky prosím Ťa 🙂 😉

lusinda2000
19. jan 2009

som myslela,že mi to sem uložilo,ale jak blbol MK,tak nie,tak to máš stick napísané v slniečkach.

sticker
19. jan 2009

Julik a kedy začneš obvolávať? Teraz sa neviem dostať k tej tabulke, snáď zajtra....ale sa mi zdá, že to je už skoro kompletné. Akurát Saša mi chýba ☹ Už tu dosť dlho nebola ☹
A potom by si mohla zavolať 🙂

julca80
20. jan 2009

Jani, mozem aj dnes zavolat, len aby som mala aspon priblizny pocet ludi, nech im tam potom netaram blbosti ohladne mnozstva ludi. 😅 😀

lusinda2000
20. jan 2009

juli,budeš dnes volať? to do tej "NITRY"?

dadulik
20. jan 2009

julik, prosim ta, ked budes volat, este ma napadlo spytat sa, ci maju izby balkon 😉
lebo my s mm lubime vecer na dovolenke len tak si posediet na balkone pri vinku 😀

julca80
20. jan 2009

lus, bud dnes alebo zajtra.
dadus, spytam sa 😉

julca80
22. jan 2009

este ma napadlo, ze neviem o aku polpenziu by sme mali zaujem, ci ranajky a obed, alebo ranajky a vecere???!!! 😕 Lebo budem sa pytat aj na sposob stravovania, hned im poviem,ze chceme polpenziu. Teda ak by nam radsej vyhovovali ranaj.+ obed, tak sa ich to musim spytat, ci je to u nich mozne.
Este som rozmyslala, ci nie radsej tie vecer, bo ked by sa islo v sobotu do Zoo, aby sme neboli obmedzovany obedom a nemuseli letiet naspat kvoli tomu. 😕

dadulik
22. jan 2009

julik, povedz im, ze to im este upresnime, kazdopadne sa mozes spytat na obe varianty 😉

julca80
22. jan 2009

lahko sa najeme v areali v Zoo. Naposledy ked sme tam boli tak sme sa najedli tam. Sice je pravde, ze neviem si to predstavit, ked sa vsetci 14ti ci kolko nas bude napraceme, ale snad nieco poriesime. 😉

sticker
22. jan 2009

Julik v piatok si dáme asi len večeru, v nedeľu raňajky a v sobotu......tiež si myslím, že ak by sme šli do ZOO tak obmedzovať sa obedom.....A ak by náhodou nebolo pekné počko, tak by sa zbehlo do obchodu niečo kúpiť a v Nitre je kuchynka, tak by sme si ukuchtili 😉 🙂

lenca13
22. jan 2009

Julik tiez som skor za ranajky a veceru 😉 a

julca80
22. jan 2009

ok zienky 😉 🙂

denisse
22. jan 2009

suhlas s jankou ... 🙂

dadulik
22. jan 2009

suhlas so vsetkymi 😎

sticker
22. jan 2009

Jáááááj, čakám, čakám a čakám 😀

julca80
22. jan 2009

Takze babenky, volala som s pani, co ma uvedene tel. cislo pri penzione Nitra a taktiez aj Druzba.
NITRA: ohladne terminu 3.7. - 5.7. mam zavolat o tyzden lebo az potom bude vediet, ci bude volne, lebo "mozno" tam budu mat zajednane od nejakej firmy,
- stravovanie ake pozadujeme my, s tym by nebol ziaden problem po dohode s nimi
- skupinovu zlavu poskytuju az pri pobyte 3 a viac noci, detto DRUZBA
- postielka nie
- kuchynka k dispozicii, spoloc. miestnost takisto (co uz vieme 😉 )
DRUZBA:
- termin 3.7. - 5.7. je volny,
- 1 postielka k dispozicii
- polpenzia bez problemov tak ako v NITRE

Co sa tyka zaloh a zavazneho potvrdenia, sa budeme dohadovat az nabuduce, ked bude vediet ci budu mat volny termin v NITRE

HLBOKE:
- obidva terminy, o ktore by sme mali zaujem, su obsadene 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre