Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

julca80
22. jan 2009

babenky, tak konecne sa mi podarilo k tej pani dovolat nieco pre 3tou hodinou. 😅
Takze, na uvod penzion NITRA mame zajednany. 🙂
- "manzelske postele" maju v 4roch izbach, na spojenie posteli v ostatnych izbach som ju ukecala s tym, ze som jej prislubila, ze pred nasim odchodom dame izby do povodneho stavu 😉
- balkony maju!!! a to 2x 3-postel. izba, 2x 2-postel. izba.
Kedze dadus mala tuto poziadavku, tak jej bude splnena. 😉 😉 😀
btw. zienky nevadilo by vam, keby sa aj JA hlasim o izbu s balkonom? 😕 😅 😉
- tie tzv. gauce alebo sedacky maju len v Druzbe (zato tam nie su balkony)
Keby ideme aj do tej Druzby, tak ci tak by nam to ratali ako 3-postel. izbu, keby tam idu bavat 3 osoby starsie ako 3roky. 😕
V Nitre maju klasika bud 3 postele alebo 2 postele na izbe.

Mam jej poslat mail ohladne nasej objednavky (kolko by nas bolo a co by sme chceli - ako formu stravovania a kolko a ake typy izieb) a oni my na to preposlu vsetko k tomu, t.j. kolko teda budeme mat zajednane, kolko co bude stat.
Zaloha sa ma zaplatit najneskor 1 mesiac pred prichodom, a to 70% z ceny ubytovania.
Ak si este na nieco spomeniem, tak pripisem. 🙂

julca80
22. jan 2009

a ohladne Zuzky, co bude chciet prist o den skor, napisem teda az do objednavky v mail-i

sticker
22. jan 2009

No Julka Ty si úúúžasná 😵

julca80
22. jan 2009

ta pani si nasla tolko neprijatych hovorov odo mna, ze tak skoro na MNA nezabudne 😝 😀 😀
Ked som jej hovorila, ze by som chcela zajednat aspon ten termin v Druzbe, po jej zisteni mi vravela, ze tam uz maju nejakych zajednanych. Na to mi volala asi za 10min. ze volala im teda do Nitri, ze termin da NAM, a ak sa ta firma ozve, ze im daju ten zostatok izieb v Nitre. 😅 Uprednostnila teda nas, lebo ich este nema vobec istych.
Vysla mi naozaj v ustrety, aj po tych mojich vsetkych dotazoch a otazkach. 😅 😅 🙂

sticker
22. jan 2009

Koľko tam majú vlastne 3 posteľových izieb? 😅 Tie manželské sú aj v 3 posteľových?

julca80
22. jan 2009

no Jani, snazila som sa 😉 😀 😀

julca80
22. jan 2009

povedala ze manzelske postele su na 4 izbach 😕 Teraz presne neviem povedat ci aj na tych 3-postelovych alebo len na 2-potelovych, ale myslim si ze aspon na 1 by mohli mat.
Hlavne je, ze nam povolila ich spojit. To je to najmenej, chlapi nam ich spoja, na hociktorej izbe kde budu oddelene. 😉

sticker
22. jan 2009

MM ma tu práve zvozil, že čo plánujem, že aj tak nepôjdeme 😠 😠 😠

sticker
22. jan 2009

Julik tak nám 3 posteľovú izbu, môže byť? 🙂 😉

julca80
22. jan 2009

joj, ten tm je ale moto 😖 ☹

sticker
22. jan 2009

Malej Janke som to ukazovala - fotky hotela a okolie a ona je úplne vo vytržení 😅 😀 Som jej povedala, že to bude mať darček k narodeninám a ona, že kedy už bude mať tie narodeniny 😀
A teraz je s mm v kuchyni a rozpráva mu.....tato, pôjdeme na dovolenku, tam budeme opekať a pôjdeme do džungle 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julca80
22. jan 2009

normalne som si ju predstavila, zlata Janulka, nech pekne prehovori do duse tatinkovi 😅 😉

lenca13
22. jan 2009

Julik si sikulka inak aj my potrebujeme trojpostelovu izbu 🙂

sticker
22. jan 2009

No 3 posteľové boli pre nás, pre jadusku, pre Lenku a tuším aj Lucka chcela 3 posteľovú. Inak 2 posteľové 😉

lusinda2000
22. jan 2009

čaute kočky,no super juli si to zariadila🙂)) sme na teba hrdé!!!

stick,dobre tušíš, ja chcem 3posteľovú.

zuzla2
22. jan 2009

julik si uzasna....a tu izbu s balkonom ti ja kludne prenexam 😀 ja balkon potrebujem iba na dovolenke pri mori 😀 😀 😀
mm mi uz povedal,aby som mu do mailu poslala datum,kedy si ma brat dovcu 😎

lusinda2000
22. jan 2009

my nejak extra balkon nepotrebujeme,takže nič.
ja som sa spýtala mm,či si bude môcť zobrať dovolenku jeden deň,ten piatok,že áno,takže mi na termíne nejak nezáležalo. samozrejme,že z časti záležalo,aby sme sa tam mohli stretnúť čo v najväčšom počte!
inak som rada,že to vyšlo,lebo to bude naša prvá spoločná /s mm a malou/ dovolenka...

jak sa teším...len aby to teda vyšlo jak má...radšej sa budem tešiť až potom🙂

denisse
22. jan 2009

juli, si jednicka ... myslim, ze kedze su dve dvojky s balkonom, tak jedna je pre dadulik, lebo ta to prva chcela a druha pre teba za odmenu, ze si to tak pekne vybavila ....
kedy budes posielat ten mail ohladom poctu izieb? ja este nemam na 100 percent tu segru a sasa tu strasne dlho nebola ... nemame na nu nejaky kontakt?

lusinda2000
22. jan 2009

no deni,ja určite nemám☹

julca80
22. jan 2009

joj baby, ste zlate! 😵 😵 😵

dadulik
22. jan 2009

jooooj julci, si uplne uzasna 😵 😵 😵
uz len dufam, ze mm daju dovcu, ked bude v tej blave 😝
za balkon dakujemeeeeeeee a mozte si tam prist posediet aj vy potom 😀

julca80
22. jan 2009

dadus 😉 🙂

jaduska
autor
23. jan 2009

Tak babenky, mohla by niektorá z vás mne úbohej starej tehotnej učiacej sa a nič nestíhajúcej žene zhrnúť kam to vlastne ideme, dať link na hotel, nech to aspoň vidím a vypočítať koľko to našu rodinku výjde??? Fakt som teraz totálne mimo...Pjosíííííííííííím 😕

lusinda2000
23. jan 2009

jaduška,máme zajednaný penzion Nitra.

http://www.druzba.sk/index.php?option=com_conte...

sticker
23. jan 2009

No Ty "stará" tehotná večne sa učiaca osôbka 😀 😀
Takže ideme do "Nitry" 3.7 - 5.7. 09. . Ubytovanie by vás malo vyjsť 96,94 € bez stravy vrátane kúpeľného poplatku 🙂
Inak tá polpenzia - nezdá sa vám to veľa? 😲 Skoro 300,- Sk na osobu 😝

denisse
23. jan 2009

jani, aj mne sa to zda vela ... o tom jedle este pospekulujme ...
v piatok neviem ... vecera by nam asi stacila studena, co myslite? ja si myslim, ze cestou tam sa kazdy naje niekde podla svojich moznosti a zvykov a vecer by mohli bud nechat na kazdeho alebo si dokonca spolu urobit nejake "misy" - nechcem aby to znelo honosne, proste na taniere, co tam budu v kuchynke vylozime nejake sunky, salamy, syry, zeleninu (mozeme sa dopredu dohodnut, kto co donesie, predpokladam, ze aj daco upecieme), tak je mozno zbytocne utracat za veceru

v sobotu potrebujeme ranajky, obed asi stravime v zoo, tak tam si daco dame a vecer mozeme opekat ci grilovat .. jedine co potrebujeme je polievka pre deti, ale to snad v zoo zozenieme ...

a v nedelu by som zase dala ranajky ....

tak neviem, mne to vychadza, ze by nam mozno stacilo organizovane ranajky, inak si poradime 🙂

denisse
23. jan 2009

juli, a segra potvrdila ucast, takze v sumarari prosim plus jedna dvojpostelova izba ...

sticker
23. jan 2009

Súhlas s Deni 🙂

dadulik
23. jan 2009

deni, vyborne, som za ranajky v sobotu a nedelu, piatok veceru nejako odbavime zo zasob co donesieme 😀 a o ine sa postarame 😉

lusinda2000
24. jan 2009

no kočky,ja neviem,akože nechcem špekulovať,ale myslíte aj na to,že bude teplo a niesť syry alebo salámy v aute celú cestu... to neni boh vie čo. patrik variť určite na dovolenke nebude,to mi radšej povie,že mohol ostať doma,keď má rozmýšlať čo budeme jesť.a keď už máme ísť,tak by som tie večere brala. teda aspoň ten piatok a sobotu. veď na obed budeme inde,takže ja by som brala raňajky a večere. bude to naša jediná tohtoročná dovolenka,tak už na to jedlo si odložím peniaze,zase budem mať o starosť menej.a asi je to jedno či vyhodím peniaze za to,čo si mám doniesť a teperiť autom a ešte si to aj chystať alebo už zaplatiť hotové a bez starostí. takže neviem či sa na tomto zhodneme,ale ja by som tie večere a raňajky brala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre