• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko júnovčatok 2007

7. júla 2009 
aj odo mna :slight_smile: ak ak by vam sa to zdalo drahe a nasli by ste nieco lacnejsie mimo Bojnic,tak mi pls dajte cim skor vediet,aby sme si my mohli obvolat ubytko v Bojniciax... :pensive:
30. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som si všimla, že do Nitry sa chystajú aj baby z témy nosenie detí, či ako to je :sweat_smile: Teda padol tam nejaký hlas za Nitru
30. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, co vy mate nieco extra? Ked pises, ze ti mame dat vediet, ak by sa naslo nieco lepsie, aby ste si ho mohli odvolat? :confused:
30. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stick, a aky termin maju?
30. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ony chcú ísť tuším v apríli.....
30. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zabudla som napisat "hlas" za seba, ze tiez som za Nitru. :wink:
30. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to pochopila tak, že Zuzka jednoducho len Bojnice, pretože to majú ako dovolenku, tak si to nebudú kaziť cestovaním do Bojníc :slight_smile: Aj preto hlas za Nitru :slight_smile:
Ja som za Nitru :slight_smile:
tak teraz som z toho troska mimo :confused: :unamused: Asi som si nieco predtym neprecitala. :confounded: :sweat_smile:
30. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj...stick to spravne poxopila :sunglasses:
preto ak najdete nieco lacnejsie a trebars v Tatrach,tak ok..len nam uz nebude finance vyxadzat ist aj tu aj onam..tak preto to potrebujem vediet :sunglasses:
30. jan 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to v aprili idete kam? tiez do Bojnic? :confused: Ozaj mam z toho hokej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik, tie baby z témy o nosení detí idú do Bojníc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z temy nosenia deti idu do Hlboke-ho...vraj to tam teraz vsetko prerabaju..teda tu hlavnu budovu...
30. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáááj, lebo ešte včera keď som ich čítala, bol tam link na Nitru a celkom sa im to páčilo....to Hlboké sme aj my tuším mali, však?
30. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne Julci my sme sa este predtym nez tu padol napad na stretko (teda hlavne ja,kedze nam to minuleho roku finacne nevyslo) rozhodli ist v lete na dovcu do Bojnic..tak to preto..cize ak by tam bolo aj stretko,tak mame aj dovolenku,aj stretko s vami :pensive:
30. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj Jani, az teraz mi to docvaklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: , ze ty si mi vlastne odpovedala aj na tu predoslu otazku :sweat_smile: :grinning: , ohladne tych bab z druhej temy :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne zuzik, uz si spominam, ze si to pisala. Len ma trocha zmiatol ten "april" co napisala Janka :grinning:
30. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a Ty si len "dobehla", alebo sa aj stavíš v slniečkach? :slight_smile:
30. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda, este uvidim ako sa vacsina z bab vyjadri pocas vikendu, a v pondelok by som poslala tu oficialnu objednavku :wink:
30. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julik, po prve, hlas odo mna za nitru :wink:
po druhe, torta plnena maslom moze byt :wink:
30. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, takže rekapitulácia:
Stretnutie júnovčatiek 3.7 - 5.7.09
Kto ide.

Počet osôb
Dospelí Deti Izba Prístelok/Postieľka Poznámka
Dadulik 2 1 2 nie/nie
Deni 2 1 2 nie/nie
Jaduska 2 3 2 áno/nie
Julca 2 1 2 nie/nie
Lenca 2 2 2(3) áno/nie
Lusi 2 1 3 nie/nie
Sticker 2 2 2(3) áno/nie
Zuzla 2 1 2 nie/nie Od 2.7.
sestra
denisse 2 1 2 nie/nie

Strava: ranajky - sobota, nedeľa. Nie som si istá či sme sa dohodli na večeri v piatok. :confused:
3. feb 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooj, vsetko sa to poposuvalo :angry: , snad sa v tom budete vyznat?! :confused: :sweat_smile:
3. feb 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julik, s lusi mal tusim ist aj otec, tak dospely traja
a s deni, segra s manzelom a dietatom, takze to je dalsia dvojka izba :wink: plus dalsie dieta :wink:
3. feb 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, no vecera by bodla aspon tu sobotu :wink:
ranajky sedia :wink:
3. feb 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v piatok ako so stravou? A

deniskinu sestru tam mam poznacenu, aj u Lusi ma 3 dospel. osoby :wink:
3. feb 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, praveze u lusi mas dospely 2, postel 3 :grinning:
v piatok neviem, vacsina z nas nechcela veceru, ale kebyze je tam moznost priamo v restike si objednat, bolo by dobre :wink:
3. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v tejto tabulke som to zabudla opravit, ale pocitam s Lus ako troch "velkacov" :grinning: :wink:
3. feb 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julcii nam by stacili v poho aj ranajky...
podla mna by len stacilo poslat objednavku s tym,ze stravu doplnime troxa neskor...to sa isto da :sunglasses:
3. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik aspon tie ranajky :wink:
3. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik tak my teda 2 posteľová + prístelok. A som za raňajky a opýtaj sa, či sa dá napr. priamo na miesto doobjednať napr. večeru :sweat_smile:
3. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok