• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko júnovčatok 2007

7. júla 2009 
Co sa tyka toho pristelku, tak ako som uz predtym spominala, tak oni pocitaju izbu s tym roztahovacim gaucom, kvazi pristelkou, ako 3-postelovu. :confounded: :confused: Zial tak mi to vysvetlila. :unamused:

Myslim, ze ozaj nebudem pisat nic o strave do objednavky.
3. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaduska, teba mam uvedenu v tab., ze chcete len 2-postel. izbu? alebo 2-postel. +pristelok, teda 3-postelovu? :confused:
3. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julči nás máš dobre - 2 dospelí, 3 deti. Ale bez stravy....

A nepísali ste, že 3-posteľová výjde rovnako ako 2-post.s prístelkou?
3. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zial, tak mi to objasnila ta pani z penzionu, ze aj ked ma 2-post. izba len ten gauc a budu tam spat 3 osoby (tu 3tiu ratala vacsie dieta, ktore nebude spat na posteli s rodickmi), tak sa to pocita ako 3-postelova. :confounded:

jadus, takze ty chces to iste ako stick, lenca? :confused: :wink:
3. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak potom áno julči 2+prístelok
3. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked mi to ta zenska objasnila s tym pocitanim o kolko postelovu izbu sa jedna, aj tak jej do objednavky pisem, ze chceme 4x 2-postel., 3x 2-postel.+pristelok a 1x 3-postelovu. Mozno sa umudri a nebude pocitat ten pristelok ako plne lozko. :confused: :confounded: :angry:
3. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne 5x 2-postelovu :wink: :slight_smile:
3. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, tak nech ste vsetky v obraze, prekopirujem Vam mail, ktory mi poslala ta pani spatne na moj dnesny mail.

Dakujeme za zaslanie Vasej objednavky.
Potvrdzujeme rezervaciu ubytovania v Penzione Nitra v Bojniciach v pocte a zlozeni izieb, aky uvadzate, aj s tym, ze jedna dvojpostelova bude obsadena o den skor.
Detsku postielku Vam, zial, zabezpecit nemozeme.
Ranajky Vam pripravime na oba dni. Veceru si mozete nahlasit na mieste, ale to iba na den 4. 7. 2009, z technickych pricin uz nie je mozne podat vopred neohlasenu veceru v den 3. 7. 2009.
Prosime Vas o potvrdenie tychto podmienok vo forme zavaznej objednavky. Zasleme Vam potom udaje o nasom bankovom ucte, kam Vas budeme prosit uhradit zalohovu platbu za ubytovanie vo vyske 70% z vypocitanej ceny ubytovania, ramcovo do terminu 31. 5. 2009.
Tesime sa na Vasu odpoved a zostavame s pozdravom.
3. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohuzial tam neuvadza tie sumy, teda ako to budu ratat, ci pristelok alebo ako 3tiu postel. :confounded:

Ved uvidime aku sumu nam poslu v tej objednavke. :confused:
3. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jupííííí :dizzy_face: Teší sa aj niekto ešte okrem mňa :grinning:
3. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne ze sa tesim :slight_smile:
3. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra jej tu objednavku potvrdim, ze suhlasime :wink:
3. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj super...tesime sa :dizzy_face:
3. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hurá, aspoň niekto. Veď uvidíme, čo bude v objednávke ohľadom tej ceny...na to som fakt zvedavá :sweat_smile:
3. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, sak aj ja sa tesim :sweat_smile: len keby tych mojich "inych" starosti odbudlo :frowning2:
4. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky vsetkym Vam poslem do IP mail, ktory mi prisiel od tej pani z penzionu.
Ak som na niektou nahodou zabudla a nenasla si odo mna IPcko, tak mi dajte prosim vediet. :wink: :wink: :wink:
5. feb 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mne to vyšlo nejakých 113€ ale bez večere pre nás. A tie raňajky si dáte aj pre slniečka?
5. feb 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta v ip je,ze kolko zaplatime my :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je iba za ubytko,ked som spravne poxopila...ranajky si myslim,ze staci len pre mna a mm...mala toho aj tak vela nepoje...takze zbytocne...a vecere este neviem..dako sme sa stale o tom s mm nebavili...ale zato, dnes si uz vypisal dovcu na ten termin :grinning:
teraz mi len ostava sa modlit,aby som to nedostala pocas toho terminu,lebo umriem... :confounded:
5. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zuzi, zaloha 70% sa plati vlastne z ubytka :wink:
5. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dokonca rozmyslam, ze ranajky zajednam len pre 1 dosp. osobu a jedny polovicne ranajky (akoze pre dieta), kedze ja velmi neranajkujem, len ak by som si nieco dzobla a dala malej. :confused: :unamused:
5. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julci, s tymi ranajkami je to dobry napad :wink: porozmyslam o tom aj ja :sweat_smile:
5. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono vlastne stravu jej budem hlasit asi az ked zaplatim tu zalohu, pripadne tesne pred prichodom :wink:
5. feb 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ja sa stravou vôbec nezaoberám, ani nemám v pláne objednávať dopredu, keďže neviem, čo a ako a moji spachtoši zvyknú vyspávať do desiatej, tak im raňajky netreba.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja to tu len tak zo srandy oživím :grinning: :grinning: :grinning:
Takže sa tešíme a dám aj otázku k téme: Zuzka, myslíš, že by si mohla zobrať tú postieľku? Teda ja stále premýšľam, ako tam budeme spať... Aj keď som už počula, že v tej postieľke dieťa možno nezaspí, lebo nie je zvyknuté...tak neviem....
18. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, neboj, my rodicia sme niekedy az moc bojazlivi a nakoniec to deti vyriesia za nas sa :wink:
ja mam taku skusenost s laurou, vzdy ked sa napr. bojim dalekej cesty, zvladne to v pohode, podobne aj so spankom v cudzom prostredi :wink: :sweat_smile:
19. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, aj my sa velmi tesime .. uz to nele hovorim a jej menujem deti, co tam budu :slight_smile: a ona sa ich aj tak bude bat :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte som premýšľala, aj sa my, čo bývame akože "blízko" niekde stretneme a pôjdeme spolu? Dadulik vy vlastne kade pôjdete?
19. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky,teda super,že ste napísali aj do stretkovej témy...

jani,no my bývame blízko,ale neviem či pôjdeme spolu alebo ako.
19. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len kvôli prípadnému zablúdeniu :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, neviem, asi cez trnavu, nitru, prievidzu ... :confused: fuuha, musim kuknut kade sa tam vlastne presne ide :grinning:
19. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok