Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

julca80
3. feb 2009

Co sa tyka toho pristelku, tak ako som uz predtym spominala, tak oni pocitaju izbu s tym roztahovacim gaucom, kvazi pristelkou, ako 3-postelovu. 😖 😕 Zial tak mi to vysvetlila. 😒

Myslim, ze ozaj nebudem pisat nic o strave do objednavky.

julca80
3. feb 2009

jaduska, teba mam uvedenu v tab., ze chcete len 2-postel. izbu? alebo 2-postel. +pristelok, teda 3-postelovu? 😕

jaduska
autor
3. feb 2009

Julči nás máš dobre - 2 dospelí, 3 deti. Ale bez stravy....

A nepísali ste, že 3-posteľová výjde rovnako ako 2-post.s prístelkou?

julca80
3. feb 2009

no zial, tak mi to objasnila ta pani z penzionu, ze aj ked ma 2-post. izba len ten gauc a budu tam spat 3 osoby (tu 3tiu ratala vacsie dieta, ktore nebude spat na posteli s rodickmi), tak sa to pocita ako 3-postelova. 😖

jadus, takze ty chces to iste ako stick, lenca? 😕 😉

jaduska
autor
3. feb 2009

tak potom áno julči 2+prístelok

julca80
3. feb 2009

aj ked mi to ta zenska objasnila s tym pocitanim o kolko postelovu izbu sa jedna, aj tak jej do objednavky pisem, ze chceme 4x 2-postel., 3x 2-postel.+pristelok a 1x 3-postelovu. Mozno sa umudri a nebude pocitat ten pristelok ako plne lozko. 😕 😖 😠

julca80
3. feb 2009

vlastne 5x 2-postelovu 😉 🙂

julca80
3. feb 2009

Kocky, tak nech ste vsetky v obraze, prekopirujem Vam mail, ktory mi poslala ta pani spatne na moj dnesny mail.

Dakujeme za zaslanie Vasej objednavky.
Potvrdzujeme rezervaciu ubytovania v Penzione Nitra v Bojniciach v pocte a zlozeni izieb, aky uvadzate, aj s tym, ze jedna dvojpostelova bude obsadena o den skor.
Detsku postielku Vam, zial, zabezpecit nemozeme.
Ranajky Vam pripravime na oba dni. Veceru si mozete nahlasit na mieste, ale to iba na den 4. 7. 2009, z technickych pricin uz nie je mozne podat vopred neohlasenu veceru v den 3. 7. 2009.
Prosime Vas o potvrdenie tychto podmienok vo forme zavaznej objednavky. Zasleme Vam potom udaje o nasom bankovom ucte, kam Vas budeme prosit uhradit zalohovu platbu za ubytovanie vo vyske 70% z vypocitanej ceny ubytovania, ramcovo do terminu 31. 5. 2009.
Tesime sa na Vasu odpoved a zostavame s pozdravom.

julca80
3. feb 2009

bohuzial tam neuvadza tie sumy, teda ako to budu ratat, ci pristelok alebo ako 3tiu postel. 😖

Ved uvidime aku sumu nam poslu v tej objednavke. 😕

sticker
3. feb 2009

No jupííííí 😵 Teší sa aj niekto ešte okrem mňa 😀

lenca13
3. feb 2009

Jasne ze sa tesim 🙂

julca80
3. feb 2009

zajtra jej tu objednavku potvrdim, ze suhlasime 😉

zuzla2
3. feb 2009

joj super...tesime sa 😵

sticker
3. feb 2009

No hurá, aspoň niekto. Veď uvidíme, čo bude v objednávke ohľadom tej ceny...na to som fakt zvedavá 😅

dadulik
4. feb 2009

baby, sak aj ja sa tesim 😅 len keby tych mojich "inych" starosti odbudlo ☹

julca80
5. feb 2009

Babenky vsetkym Vam poslem do IP mail, ktory mi prisiel od tej pani z penzionu.
Ak som na niektou nahodou zabudla a nenasla si odo mna IPcko, tak mi dajte prosim vediet. 😉 😉 😉

sticker
5. feb 2009

Tak mne to vyšlo nejakých 113€ ale bez večere pre nás. A tie raňajky si dáte aj pre slniečka?

zuzla2
5. feb 2009

ta v ip je,ze kolko zaplatime my 😝 to je iba za ubytko,ked som spravne poxopila...ranajky si myslim,ze staci len pre mna a mm...mala toho aj tak vela nepoje...takze zbytocne...a vecere este neviem..dako sme sa stale o tom s mm nebavili...ale zato, dnes si uz vypisal dovcu na ten termin 😀
teraz mi len ostava sa modlit,aby som to nedostala pocas toho terminu,lebo umriem... 😖

julca80
5. feb 2009

ano zuzi, zaloha 70% sa plati vlastne z ubytka 😉

julca80
5. feb 2009

Ja dokonca rozmyslam, ze ranajky zajednam len pre 1 dosp. osobu a jedny polovicne ranajky (akoze pre dieta), kedze ja velmi neranajkujem, len ak by som si nieco dzobla a dala malej. 😕 😒

dadulik
5. feb 2009

julci, s tymi ranajkami je to dobry napad 😉 porozmyslam o tom aj ja 😅

julca80
5. feb 2009

ono vlastne stravu jej budem hlasit asi az ked zaplatim tu zalohu, pripadne tesne pred prichodom 😉

jaduska
autor
5. feb 2009

baby, ja sa stravou vôbec nezaoberám, ani nemám v pláne objednávať dopredu, keďže neviem, čo a ako a moji spachtoši zvyknú vyspávať do desiatej, tak im raňajky netreba.... 😝

sticker
18. mar 2009

Baby ja to tu len tak zo srandy oživím 😀 😀 😀
Takže sa tešíme a dám aj otázku k téme: Zuzka, myslíš, že by si mohla zobrať tú postieľku? Teda ja stále premýšľam, ako tam budeme spať... Aj keď som už počula, že v tej postieľke dieťa možno nezaspí, lebo nie je zvyknuté...tak neviem....

dadulik
19. mar 2009

jani, neboj, my rodicia sme niekedy az moc bojazlivi a nakoniec to deti vyriesia za nas sa 😉
ja mam taku skusenost s laurou, vzdy ked sa napr. bojim dalekej cesty, zvladne to v pohode, podobne aj so spankom v cudzom prostredi 😉 😅

denisse
19. mar 2009

jeeej, aj my sa velmi tesime .. uz to nele hovorim a jej menujem deti, co tam budu 🙂 a ona sa ich aj tak bude bat 😀 😀 😀

sticker
19. mar 2009

A ešte som premýšľala, aj sa my, čo bývame akože "blízko" niekde stretneme a pôjdeme spolu? Dadulik vy vlastne kade pôjdete?

lusinda2000
19. mar 2009

čaute kočky,teda super,že ste napísali aj do stretkovej témy...

jani,no my bývame blízko,ale neviem či pôjdeme spolu alebo ako.

sticker
19. mar 2009

ja len kvôli prípadnému zablúdeniu 😀 😀

dadulik
19. mar 2009

jani, neviem, asi cez trnavu, nitru, prievidzu ... 😕 fuuha, musim kuknut kade sa tam vlastne presne ide 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre