• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko júnovčatok 2007

7. júla 2009 
Dadulik s Tebou je radosť "obchodovať" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik ak je v tých 14tich osobách zarátaná aj Zuzka s Martinom, tak je to správne. A "veľké" deti máme iba ja a Lenka, takže aj to by malo byť správne :slight_smile: :wink:
19. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Jani, vsetkych vratane Zuzky a Martina nahlasim na vecere v piatok a ranajky v sobotu, no a dalsiu stravu nahlasime na mieste. :wink:
19. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haĺóóó.....blíži sa nám to :sunglasses: Balíme, balíme.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ked xcete vediet ako sa tam dostanete, dajte si maps.google.sk...dajte si tam vyhladat trasu t. j ulica,kde byvate a mesto a kde idete..t.j tiez ulica a mesto....
inac penizon je nedaleko od tesca..mozno tak 5minut autom.... a po ceste ako my budeme prixadzat je aj hypernova :wink:
pre mna je to ovela lepsia mapa ak na tej mapa.sk...
1. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi už aj idem mrk...čo lepšie môžem robiť ku káve :grinning: :wink:
2. júl 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak uz viem, preco som nenasla mapu od zuzky .. lebo je v stretku :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni nejako sme zanedbali túto tému :grinning: Ale veď si všetko povieme "v domácej téme" :sweat_smile: :wink:
2. júl 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky-zabky uz sa na vas tesim :dizzy_face:
2. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa tesime :dizzy_face:
2. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takže začnem s tipmi na ďalší rok..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Podhájska
http://www.bungalovymlyn.sk/indexSK.html
7. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok