• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko júnovčatok 2007

7. júla 2009 
Tiež si myslím, že obed ako jedno teplé jedlo by malo byť. Ja napr. dám Julke ráno a večer kakao a je spokojná :sweat_smile:
A jun - my sme sa už s mm bavili o tom. On by veľmi rád šiel, ale tiež nevieme ako sa tam dostaneme..ale hlavné sú tie peniaze :frowning2: Jasné, že pre niekoho sú napr. 3tis. nič.....nemať hypotéku, tak aj pre nás je to "nič", no bohužiaľ je to tak ako to je :pensive:
15. jan 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny,s tými peniazmi máte samozrejme pravdu,je to ťažké,obzvlášť ke´d niektoré z nás niečo splácajú, my splácame auto mesačne takmer 6tis.,takže je to náročné,aj popri našej materskej...ale snáď by sa našlo niečo lacnejšie,čo bude stáť zato,keď tam už máme ísť:slight_smile:
15. jan 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo kočky,píšte,alebo ste tu už neni? ja budem musieť teraz asi odísť,ale snáď sem nakuknem večer,ak sa bude dať. zatiaľ si lámme hlavičky nad bojnicami:slight_smile:
15. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, caute ....
ja sa vam na to stretko tak tesiiiiim ...
co sa tyka jedla, tak u nas uplny suhlas s jankou, polievka musi byt a dalej je jedno :grinning:
a myslim, ze je to vec dohody s majitelmi penzionu, ked to budu mili a ochotni ludia, tak nam urcite urobia polpenziu ranajky, obed ... :slight_smile:
15. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a strasne duuufam, ze sa nam nejak vsetkym podari tie peniazky nazbierat .. naozaj nemusime mat ziaden velky luxus, len nech sa vsetci stretneme a je dobra nalada :slight_smile:
a ked budeme mat zaplatene jedno teple jedlo, tak to uplne staci, inak si bud daco kupime, alebo kazda nieco prinesieme .. napecieme a tak :slight_smile:
15. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, uuuuplnyyyyy suhlas :dizzy_face:
15. jan 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, súhlas na druhúúúúú!!! idem,papa... :wink: :wink: :wink:
15. jan 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ostáva už len nejaké miesto dohodnúť :wink:
15. jan 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim s deni, ranajky a obed musia byt, na veceru si nieco prip. opecieme alebo kupime :wink:
takze uz len vybrat termin a penzion :sunglasses:
15. jan 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vas tak baby citam a jednak aj pocas dna ma to napdalo s tym stravovanim, tak som rozmyslala, ze asi, teda podla mna, je naozaj zbytocne ten obed, ked napr. budeme v Bojniciach, tak ...rano clovek vstane, naranajkuje sa.Potom by bolo treba :grinning: :grinning: :grinning: ist tie Bojnice aj kus kuknut, ne/ZOO, zamok..../?, cize obed by sa dal zakupit niede tam v restike, alebo pri najhorsom v dajakom bufiku :sweat_smile: :sweat_smile: ,...clovek sa ani nenazda a uz je tu vecer, kde by bodlo po takom celodenom vylete nejake jedlo ako je vecera -byt obsluzeny :grinning: :sunglasses: :wink: .....no a potom by uz bolo na kazdom ci by si nieco neskor opiekol :slight_smile: ....co vy na to??? :confused: :slight_smile:
15. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej juni, ale nie každý sa vie dostať do Bojníc odtiaľ :frowning2: :pensive: My, čo nemáme auto, tak to bude trochu ťažšie. Toto by malo byť hlavne stretko - teda podľa mňa. Aby sme sa stretli, porozprávali a deti sa pohrali. Keď sa všetky rozutekáte do ZOO a na zámok, kto tam ostane? :frowning2: :pensive:
15. jan 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej stick, takze moj navrh, dojdeme napr. na 2 noci, v piatok poobede docestujeme, ubytujeme sa, predstavime, pobavime, na druhy den kto bude chciet pojde kuknut bojnice, ostatny sa znovu budu zabavat, a treti den bude vlastne den odjazdu, kto bude chciet moze potom ist kuknut zoo..... :wink:
15. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmm :unamused: ....tak aj tak moze byt :grinning: :grinning: :grinning: ....a co ked bude prsat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. jan 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak jun s tým dažďom Ti fakt neporadím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A o akom dátume sa vlastne bavíme? :sweat_smile:
15. jan 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatiaľ padli dva hlasy za prvý prázdninový víkend - 3.7 - 5.7 (piatok až sobota). Teda kvôli dovolenkám manželov by bodol víkend. Snáď sa nepohrnú všetci ľudia na dovolenku hneď prvý týždeň a bol by voľný termín :wink: :slight_smile:
15. jan 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten datum je podla mna dobry ale ja by som skor bola za tie vecere alebo nech si kazdy da jedlo ako bude jemu vyhovovat :wink:
15. jan 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenci, ja si tiez myslim :wink: A aku lokalitu, resp.ake ubytko tu padlo?Je to uz na 100%??...to aby som vedela prepocitat
15. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jun, mrkni si linky na začiatku a skús sa vyjadriť, čo Ťa zaujalo najviac :slight_smile: :wink: Ale ber do úvahy, že niektoré penzióny dávajú zľavy. Teda aspoň na tom linku odo mňa naposledy dali babám zľavu :wink:
15. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrela som si konecne tie linky aj ja :sweat_smile: Najviac sa mi interierovo asi pozdaval ten co dala link stick, ale tie ceny?! Neviem posudit ci je to lacne alebo nie, a ani som sa tam nedocitala ci poskytuju kolektivne zlavy. :confused:
15. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Julik to mám len od kamošky, ktorá tam bola. Z iného portálu mali stretko a dokonca veľmi neskoro zajednávali. To je asi o tom, že treba pozisťovať, hodim sem info aby sme si mohli poriadne vybrať :slight_smile: :wink:
15. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
v prvom rade by sa mal vybrat datum..podla toho sa zorientovat,ze kto moze,kto nie...my napriklad do Bojnic tohto roku ideme...ci uz s vami alebo bez vas :grinning: v nasom pripade zalezi na datume...samo,ze by sa mali vyjadrit aj ostatne baby,kedy to vyhovuje im a za ktore su ubytko,kedze sme stale na mrtvom bode...ja som uz termin napisala :grinning: treba aj pocitat s tym,ze to je uz zaciatok sezony,cize mozu mat obsadene,drahsie ceny za ubytko a podobne..
nam je to s jedlom v podstate jedno...v najhorsom pripade sadneme do auta a si nieco kupime :grinning: a malej tiez staci len polievka...ale ked uz sa mam tak vyjadrit,tak ranajky urcite a potom neviem...keby neprsalo tak vecera by mohla byt aj opekanie pri ohni,zivanska... :wink:
este som cosi xcela,ale mi to vypadlo...
15. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo sa týka dátumu ja som len dala termín, ktorý navrhla jaduska. Keďže bude mať malé bábo, tak preto som napísala hneď ten prvý víkend :slight_smile:
15. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez vychadzala z toho datumu co napisala jadus :slight_smile:
15. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda babeny,vy ste sa tu ešte včera rozpísali:slight_smile:
už ste si všetky preštudovali tie návrhy kam sa pôjde? ja som to kukla,ale musím to ešte mrknúť,poriadne som to nečítala.
16. jan 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stick,tiež sa mi celkom pozdáva to,čo si sem hodila ty,ale ešte si pozriem ostatné príspevky.
16. jan 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi no ja som myslela, že sa bavíme o víkende od 3.7. do 5.7. :sweat_smile: Môžem to švacnúť do tabuľky a potom si to dám do albumu, ako fotku. Aspoň aby sme vedeli koľko by nás šlo a aké izby by sme chceli.
Alebo sa toho kľudne chyťte iná -napr. Zuzka :astonished: :sweat_smile: :grinning: Keď ja neviem, či sa nám podarí ísť :unamused: :frowning2:
16. jan 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tiez na mysli, od piatka do nedele :sweat_smile:
16. jan 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kočky,veď mňe to nejak ušlo,môže byť od piatka do nedele:slight_smile:
stick,veď hádam sa podarí ísť každej, ani ja sama na 100% neviem,ale samozrejme,že by som moc chcela a budem sa snažiť.moc snažiť!
16. jan 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze od piatku do nedele je to idealne :grinning:
uz je hotova nejaka predbezna tabulka s datumom a penzionom ??? :grinning: :grinning: :sweat_smile:
16. jan 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok