• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko júnovčatok 2007

7. júla 2009 
akurat som isla napisat postup a deni ma uz predbehla... :grinning:
17. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až teraz som pozrela ten link od deni, vyzerá to tam celkom super,pekný penzión:slight_smile:
17. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni to som robila a mne to odfotilo aj plochu pc - čiže bola tabuľka a pod ňou fotka, čo mám na ploche :frowning2: :unamused:
17. jan 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, na tom tvojom linku je aj foteny penzion nitra, no neviem sa tam dopatrat, ci je to tiez priamo v bojniciach, ani ceny ake su tam :frowning2:
17. jan 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevadi, v malovani to "obrez" ... alebo mozes este pred tym v exceli nastavit zobrazenie na celu obrazovku
deni netusim..bolo by treba sa ich opytat :wink:
zuzi, a odkial o tom vies? poznas tam nejaku?
17. jan 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten nitra vyzera dobre ...
17. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nie...julovky sa mi zda,ze boli v maxime :pensive:
nie nepoznam..ale citala som temy v stretkach :grinning:
deni, ten hotel nitra je najkrajsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pisu tam vyslovene ze je to pre kolektivy, ako napr. skolky, skoly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to by bolo nieco pre nas :wink:
Baby, idem ospršiť malé, potom sa určite stavím. Len tu niekto buďte, prosím vás :grinning: Kým dáte "dokopy" vaše ratolesti, tak určite tú tabuľku sem švacnem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky, mňe sa páči aj ten nitra. teraz musím ísť aj ja preč,ideme sa s malou kúpkať,neviem či dnes ešte prídem,ale ak nie,tak zajtra si to všetko snáď prečítam. zatiaľ pa...možno sa ešte stavím:slight_smile:
17. jan 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten druzba ma aj trojlozkove izby len o 300 na noc drahsie nez dvojky ...to je mozno dobre pre tych co maju aj vacsie dieta nez junovcatko :grinning:
17. jan 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat nitra ... nie druzba v poslednom prispevku ...
17. jan 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze si to zhrnme:
1. najviac "NAJ" ma Nitra
2. dalsi v poradi je Druzba
3. penzion co hodila Stick, ale ten je 13 km od bojnic
17. jan 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si myslela, že Nitra a Družba je to isté :sweat_smile: :grinning: Už mám v tom aj ja hokej :grinning:
17. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musíme tie ceny mrknúť, ja sa bojím, že keď je to nové, aby to nebolo moc drahé :unamused:
17. jan 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to Hlboké teda nič?
17. jan 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozeme zavolat aj do hlbokeho ... tak si to rozdelme a skusme kazda zavolat niekam ... a potom napiseme co sme zistili ...
17. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, nitra a druzba su dve budovy, ale jeden poskytovatel ... tak to chapem ja .. takze bude stacit jeden telefonat a dozvieme sa o obidvoch ...
17. jan 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, nejako som to spravila, ale je to rozmazané :angry: Ale aj tak to hodím do môjho tretieho albumu. Dá sa to čítať. Keď príde mm z roboty ho zlanárim, nech sa na to pozrie. Môže byť? :sweat_smile: Fakt sa ospravedlňujem, nechápem prečo je to také rozmazané :frowning2:
17. jan 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoznam je podľa abecedy, aby sa náhodou niekto neurazil, že prečo nie je prvý :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
17. jan 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tabulka je super .... a neva, ze rozmazana, citat sa da ... ale mozno by to chcelo v tom exceli si to zobrazit na viac percent, nech je to trosku vacsie .. inak supeeer ....
17. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni dala som aj 200% aj 150% pri 200 mi neodfotilo všetko :sweat_smile:
17. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si rátala Družbu pre našu rodinu a čisto len ubytovanie + daň za ubytovanie mi vyšlo 96,94€
17. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stick,to je veľa?alebo sa dá...
17. jan 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi - pre nás to bude dosť, lebo ešte nie je zarátaná strava a cesta :frowning2: :pensive: Ale inak je to normálna cena :frowning2: Nám jednoducho nevychádza chodiť na dovolenky, keď ťahám už piaty rok materskú a platíme tú hnusnú hypotéku :pensive: Ale baby, ktorým stačí dvojposteľová izba, bez prístelku tak to majú podľa mňa v pohode :slight_smile: Ja rátam pre Janku prístelku :slight_smile:
17. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Nitra sa mi zdá byť lacnejšia :slight_smile: V Nitre je kuchynka, takže mliečko by sa ráno dalo spraviť bez problémov, aj večer. Tam asi nie je priamo jedáleň, ale bude sa chodiť do Družby - aspoň tak som to pochopila :sweat_smile:
17. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže čo? tam nepôjdete? budeš hľadať niečo iné?
17. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok