• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko júnovčatok 2007

7. júla 2009 
Lusi - ja naozaj neviem, či pôjdeme. Budem sa zo všetkých síl snažiť, aby sme šli, musím niečo vymyslieť :angry: :unamused:
17. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, môžte mrknúť cenu na Hlboké a porovnať to s cenou v Nitre? Ja som asi blbec, ale v Hlbokom je písané "dvojlôžková izba 520sk na noc a to je za izbu, nie za človeka? To by potom stáli dve noci v Hlbokom toľko, čo jedna v Nitre? Alebo mi tie 4dcl červeného zatemnili mozog :angry: :frowning2: :unamused: :rolling_eyes:
17. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez teba by to nebolo ono, veď ty si "nás založila".
jani, ja som ochotna brat to aj s tym, ze tu polievku si tam uvarime :slight_smile: mne by to nevadilo ... ak by to pomohlo niektorm babam k ucasti :slight_smile:
spocitaj este nitru pre vas .... a skusime este nejaku zlavu dojednat, ze nas bude kopec :grinning:
a to hlboke je naozaj za polovicnu cenu ... aspon ja to tak chapem .. to je podla mna areal nejakeho byvaleho pionierskeho tabora a teda ziaden velky luxus, ale urcite by nam to stacilo ...
17. jan 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,kde je link na to hlboké,čo spomínate? mňe to nejak ušlo.
17. jan 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni v Nitre som nenašla prístelok....ale keby beriem pre nás 3posteľovú, tak to vychádza o 100,- Sk lacnejšie ako v Družbe :slight_smile:
17. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v tom hlbokom to vyzera zase na super okolie, sama trava, luky ... to by tiez nebolo zle ...
17. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne je to suma fuk...skutocne :dizzy_face: samo,ze cim lacnejsie tym lepsie...ved aj my platime hypo a ostatne veci..ale uz som povedala dost...druhi si xodia kazdy rok na dovce,tak ideme aj my..aj ked len na mensiu..nebudem stale len vrazat do bytu... :grinning:
zatial ratam,ze do toho vrazime 165eur...nakoniec urcite bude i viac... :unamused: ale neva...

a napriklad nam by stacili len ranajky..na obed by sme niekde zbehli, prip. keby tam bola kuxynka,tak len lepsie...
a vecer ratam s dakou opekackou pri ohni :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kúpelne a wcka sú tam pekné, ale tiež som pozerala na tie postele, že to nie je najnovšie. A nechcem, aby sa baby, ktorým nerobia peniaze problém uskromňovali na úkor 2-3 rodín :frowning2: :pensive:
17. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hlboke je lacnejsie, ale zase treba ratat ze to neni priamo v bojniciach, cize vy co nemate auto, tak zoo a zamok nist, alebo bus, a my co mame auto benzin navyse :angry:
pocuj stick, ja si myslim, ze v tej nitre by nam 100pro dali kolektivnu zlavu, ze ta cena 1000 sk na cloveka neni konecna :wink:
no ja ked to zratam, tiez to vychadza so stravou, cestou, vstupenkami do zoo dost :angry: no ale budem sa snazit tiez nieco vymysliet, aby som naskrabala aspon polovicu, mm nic nepoviem, len mu potom eurace predlozim :grinning:
zacnem setrit jak drak z tej posratej materskej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa mm pytala,tak vravel,ze ked je pisane,ze noc 580sk v 2lozkovej izbe,tak,ze je to pre jedneho :unamused:
tak enviem..treba vsetko pozistovat...

a my nemame problem..my sa uskromnime :dizzy_face: ako som pisala..len,aby sme mali kde prespat a aby na nas neprsalo :grinning:
17. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak na foto z tej nitri som videla okrem dvoch posteli aj nejaky gauc, malu sedacku, akoze na sedenie, tak mi blislo hlavou, ze tam by sa aj krpata v pohode vyspala, kebyze jej zoberiem deku a vankus :grinning: takze pristelka netreba. Snad je to v kazdej izbe. :astonished:
ja som za to, aby sme to vsetko obvolali a zistili moznosti, potom si to zratame a rozhodneme sa ...
sama za seba hovorim, ze radsej budem v skromnejsom ubytku, ked nas kvoli tomu pojde viac a okrem toho, ani my si doma peniazky netlacime, takze ak usetrime na ubytku, tak tym lepsie ...
a som ochotna aj varit :slight_smile:
nooo, to sa dá,je tam veľa tej zelene pre naše deti. a cenovo to nie je zlé,ešte keď tam bude zľava...nie?
17. jan 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulik má pravdu :unamused: . V Nitre (tá vychádza z tých "drahšich" zatiaľ NAJ) platíme aj za to, že sme v ZOO príjemnou prechádzkou hneď....skúsime staviť na tú skupinovú zľavu :wink: :slight_smile:
17. jan 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulik kde je ten gauč? :sweat_smile: Čumím tam o 106 a ništ nevidím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gauč vidím na linku, čo som ja hodila, ale o tom asi ani neuvažujme, keďže je ďaleko od Bojníc :unamused:
17. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala ked bude spat medzi nami,tak aj tak budeme za nu platit??? :confused: :grinning:
17. jan 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeezis stick, ten gauc je v tej druzbe :unamused: ale ved to je jedno, podla mna by sme to mali obvolat koli tym cenam a uvidime, ci druzba alebo nitra, to je fuk, teda mne sa v tom hlbokom paci okolie, ale ubytko na fotkach vyzera dost biedne aj socialko :frowning2: tak neviem, ci to nebude zlaty komunizmus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tie deti do 3 rokov sú hádam zadara, nie? :confused:
17. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi nie, deti do 3 rokov bez naroku na pristelku su vsade zadarmo :wink:
17. jan 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak ja ratam,ze mala ide zadara :pensive: :zipper_mouth:
V NItre sú deti do 3 rokov zadara :slight_smile:
tak teda zvažujme tú nitru a druzbu. asi to bude nutné najprv obvolať a podľa toho sa uvidí...
17. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre - takže moje umiestnenie :grinning:
1. Nitra
2. Družba
3. Hlboké
17. jan 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim,ze najprv pozistovat ceny,ci daju zlavy a potom sa rozhodnut...
len sa este nevyjadrili aj ostatne babenky,ze ci im vyhovuje ten termin...
ok, len teraz ked sa tam bude volat, treba im aspon orientacny pocet ludi nadiktovat aj deti do 3 rokov :sweat_smile:
no a musime im nejake realne cislo povedat, nie ze 11 rodin a oni nam daju napr.15 % zlavu :grinning: :grinning: :grinning: a nakoniec pojdu 4 rodiny :unamused: to by bol pruser jak pes :rolling_eyes:
Baby, mrknite si ešte tú moju nepodarenú tabuľku a príp. hoďte do IPčka čo tam je zle, prepíšem a hodím novú. A dohodneme sa, kto čo skúsi vyzistiť, môže byť? :slight_smile:
17. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok