• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko júnovčatok 2007

7. júla 2009 
jo mozem a hned sa opytam aj na Druzbu. A ked uz budem zabehnuta :grinning: , tak vybavim aj Hlboke. :wink: :wink: :wink:
17. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To fakt juni? :confused: Dokelu!!!!!! :frowning2:
17. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ten "kupelovy priplatok" ja chapem ako nieco extra, alebo som to zle pochopila?! :confused: :sweat_smile:
17. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved vacsinou je to tak, ze k 1 noci, teda jednej posteli sa rata aj sprcha :confused:
17. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som zrátala 3posteľovú izbu na dve noci + poplatok a je to 2720,- Sk. Raňajky by sme si mohli v Nitre spraviť v kuchynke........
17. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Julik to je poplatok za to, že budeš u nich bývať :slight_smile: To dáva tuším mesto.
17. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, to su teda p.asiny :sweat_smile: , sorry za vyraz, ale zo vsetkeho ryzuju :angry: :unamused:
17. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslite tu dan za ubytovanie?? to je v kupelnych mestach tak vsade...
ja som zatial zratala len za ubytko 3000...este k tomu strava a doprava..a vstup do zoo a zamku neratam...ale vsak nechodim na dovolenku kazdy rok...
17. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julik, este mna by zaujimalo, ci je tam len jedna kuchynka alebo kolko, napr. ked budem chciet malej urobit caj alebo mlieko :wink: my s mm sa nejako minieme aj bez kuchynky :grinning:
17. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi Ty si rátaš ubytko na 3 noci, však?
17. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sakra..ked ratam este aj tu stravu,tak sa ani do 5t nevmestime..no co uz...
17. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dolezite vo vsetkych penzionoch, aby bolo socialko pre kazdu izbu !! koli deturencom :wink:
17. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadulik mrkni si fotky k Nitre :slight_smile: Je tam odfotená kuchynka a ten penzión nie je veľký tak tá kuchynka by nám stačila aj jedna :slight_smile:
jj...
ale ked to zas bude velmi vyxadzat,tak asi pojdeme len na 2noci..no uvidime....este sme sa az tak presne o tom s mm nerozpravali...
stick, no hlavne nech je tam rychlovarna kanvica a mikrovlnku, nic ine nepotrebujem :sunglasses:
idem ja zalahnut, dlho neponocujte, snad si zajtra aj zapnem pc, mame toho vela na plane
papa :pensive:
17. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
TV prijímač a chladnička sú umiestnené
v apartmánoch a spoločenskej miestnosti.
Na všetkých izbách sa nachádza WC a sprcha
17. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrú dadulik :slight_smile: :wink:
17. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac viete co mi je "smiesne" ???? :angry: ze mi tu xceme ist na predlzeny vikend len na SK a ratame kazdu korunu..a ini si xodia kazdy rok na dovolenky za 50t :cry: to je nespravodlivost...
17. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok dadus :wink:
No mne to zatial vychadza 2.180Sk (neviem kolko eur :sweat_smile: ) za dve noci v dvojlozkovej izbe v Nitre. S tym, ze este neviem kolko bude vychadzat stravne. :confused:
btw. Nam by asi stacila polpenzia ranajky a obed, bo na veceru si daco spravime. Aj to sa musime este vsetky dohodnut aku polpenziu by sme chceli, ci ran.+obed alebo ran.+vecere.
17. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi tak to mas pravdu :unamused:
17. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Môjmu chlapovi stačí chlieb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kekse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi ja sa snažím nad niečím takým ani nerozmýšľať :pensive: A zo všetkého najviac neznášam, keď sa tvária ako bohyne :angry: :angry:
17. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby este k tej strave...
ratam to teda ako za vas,ze sa ide na 2 noci..tak v piatok ranajky netreba a ani obed,nakolko sa myslim,ze ubytovava az okolo 15stej hodiny (resp. poobede) ..na veceru by tym padom sme mohli opekat...v sobotu trebars mat polpenziu..a v nedelu iba ranajky, nakolko do 10tej alebo nejako tak sa treba odubytovat..
17. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este som chcela, ze co sa tyka stravy, tak pocitam len mna a mp, lebo mala aj tak bude papat len to co budeme mat my na tanieri :confused: :sweat_smile: Tiez by som jej zobrala dake 2 jogurty a pribinaka, a este nejake jej prkotinky na jedenie. :sweat_smile:
17. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to dobre rátaš Zuzi :dizzy_face:
17. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiez malu neratam k strave..vsak ona toho aj tak vela nepoje..v najhorsom pripade dostane sklicko :grinning:

jani jj ako bohyne..hlavne ako sa jedna pred druhou vystatuju,ktora kolko za dovcu dali... :grinning:
17. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz :wink: :wink: suhlasim :slight_smile:
Julik v tej Nitre treba zistiť, ako je to so stravou, lebo sa mi zdá, že priamo v Nitre nie je jedáleň ale by sa chodilo do Družby :wink:
ja idem este raz preratat kolko by nas to vyslo aj so stravou... :pensive:
17. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidis, veru asi preto tam ani nemaju cennik stravy, je len pri Druzbe :confused:
17. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok