Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

lenca13
8. máj 2009

Ahojte ale ste tu toho popisali 🙂

Julik tak my to izbu tak ako si pisala 🙂

My mame kameru mozeme zobrat 🙂 🙂 🙂

jaduska
autor
8. máj 2009

jani sťahovať asi nie, lebo zas nevieme ako dlho bude na novom fleku 🙄 🙄 🙄 🙄

dadulik
8. máj 2009

leni, tak s kamerou ratam s vami 😉 aspon bude mat jarino zabavu 😀
dani, ach jo ☹ ked komplikacie, tak poriadne 🙄

julca80
10. máj 2009

Dani, tak to je skoda, ze vam to akurat takto vyslo s Janyho robotou vyslo. ☹ No co uz, nic sa neda robit, chapem. Len mi prosim daj vediet najneskor v posledny majovy tyzden vediet ci mam s vami pocitat. 😕 😉

My berieme kameru na 100%, bez nej si to neviem ani predstavit. 😵 😀 Vsetko musime zdokumentovat. 😀

dadulik
10. máj 2009

juli, super, takze dve kamery 😉 no mozno ukecam dedka, a pozicia nam svoju, ale ked on je na nu taky haklivy 🙄 😠

julca80
10. máj 2009

dadus, aj ked sa vam nepodari pozicat tu kameru od dedka, tak mi budeme tocit aj za dve kamery. 😀

jaduska
autor
10. máj 2009

julka, prosím ťa, ozvi sa mi koncom toho mája na môj e-mail alebo Janka nech mi pošle SMS, ak by som náhodou zabudla, lebo už mi začína šialenstvo so skúškami, Jany ide na tú rehabilitáciu, tak asi nebudem veľmi stíhať....

julca80
11. máj 2009

Ok Dani, takze o 2 tyzdne sa Ti ozvem. 😉

dadulik
11. máj 2009

baby, a teda ako s tym stravovanim ??? 😅
myslim, ze sme sa stale nerozhodli 😕

dadulik
11. máj 2009

nedohodli 😀

sticker
11. máj 2009

Ani nerozhodli ani nedohodli dadulik 😀

sticker
11. máj 2009

No v piatok asi večera, v sobotu raňajky.....večera asi opekanie....a raňajky v nedeľu? Tak?
Neviem, ako sa nahlasuje strava...či to treba vopred, alebo až na mieste....

sticker
11. máj 2009

Inak dúfam, že Zuzka je v poriadku 😕 Lebo ju chcem poprosiť, či by nemohli vziať tú cestovnú postieľku...teda ak majú a mali by miesto navyše v aute 😅 😝

dadulik
11. máj 2009

jani, myslim, ze zuzka bude ochotna a zoberie tu postielku, len nech sa chytro ozve 😲 😲 😲
s tou stravou moze byt, ak budem v sobotu vecer hladna, pojdeme sa niekde do restiky nadlabnut 😀

sticker
11. máj 2009

Dadulik príp. ak je tam Tesco nie je problém zbehnúť niečo kúpiť..... Edo si kúpi párky a šupne do mikrovlnky 😀

dadulik
11. máj 2009

no jani, s tym u jara zrejme neuspejem 😒 on musi mat teplu veceru, aj keby obed vynechal 😝 🙄 😅
ale neni problem, nejako si uz poradime na mieste 😉 sak nemusime furt len zrat 😀 😀 😀

sticker
11. máj 2009

Dadulik tak pizza 😀 . Len treba naozaj zistiť, či to treba zajednať hneď, alebo stačí až po príchode tam.

dadulik
11. máj 2009

jani, myslim, ze julka to vtedy zistovala, a tusim ze vopred to treba nahlasit 😒 no nie som si ista 😲

julca80
11. máj 2009

ja som tiez za veceru v piatok, ranajkky v sobotu, vecer ak by sme isli zo Zoo, tak si ist nieco dat (napr. aj pizzu), potom opekat, a v nedelu ranajky. 😉
Nie som si teraz na 100% ista, ale mam taky dojem, ze pri plateny zalohy musime nahlasit aj stravu.

zuzla2
11. máj 2009

no troska neskor,ale som sa dokopala napisat aj tu (musela som ist nakoniec uspavat malu ja 😠 )

takze nasa ucast zatial plati...aj ked pravdupovediac vobec sa mi nikde nexce ist a vobec sa netesim😒 mrcha mi vychadza akurat vtedy..takze budem ubolena,podrazdena atd 😖 ale je mi blbe to rusit aj kvoli julci,ktora to vsetko vybavuje...hold vybrala som zly termin.... 😖
ranajky xceme aj my a po dohode s mm sme sa dohodli,ze vecere nie..to si nieco kupime..nam staci sucha vecera...hlavne, aby sme mali jedno jedlo teple a to by mal byt obed 😎

joj jani a ja sa veeeeeeeelmi ospravedlnujem,ale my sme teda presnejsie mm, pozicali postielku ☹ ☹ ☹ ☹ mne to uplne vypadlo z hlavy....

sticker
11. máj 2009

Zuzi ja budem mať asi týždeň pre "návštevou" a to som riadne podráždená (viď práve teraz som v tom období)...takže tiež mám trochu obavu.....
A tú postieľku skúsim ešte pozháňať niekde inde 🙂

julca80
12. máj 2009

babenky, kedze platba zalohy je celkovo zaokrehlena cena, v ktore je zarateny celkovy pocet este predtym nahlaseny, tak sa pokusim zistit od tej pani z penzionu, ci to nejako ovplyvni cenu zalohy alebo nie (cize ci sa znizi, kedze nas pojde menej, ci zostane taky aky je). Pripadne sa potom pri prichode bude platiti menej, kedze nas bude o troska menej?! 😕

sticker
12. máj 2009

Julik tá záloha je 70% z ubytovania, však? Lebo tam je aj Lucia ešte zarátaná. A ako som ti písala - neviem ako si mám vyrátať cenu, keďže majú v cenníku aj prístelky, no tebe vtedy tuším písala, že to ráta ako 3 post. a tá je logicky drahšia...... Platiť za 4ročné dieťa ako za dospelého je tiež divné, nie?
Idem do škôlky, potom prečítam 🙂 😉

lenca13
12. máj 2009

Julik asi bude lepsie ked jej napises.A mas pravdu aspon sa potom bude menej doplacat 😉

denisse
12. máj 2009

caute ... tak ja by som navrhla, aby sme sa na zalohe podielali vsetci rovnako bez ohladu na to, kolko ktora rodina za ubytko nakoniec zaplati ...

ide nas 8 rodin (Denis, Kata-segra, Julca, Lenka, Janka, Zuzka, Dadus, Danka - snad som na nikoho nezabudla 😕 ), takze 500/8 je 62,5 EUR ... a priamo namieste si nechame urobit ucty pre kazdu rodinu zvlast a kazdemu sa 62,5 odcita ...
a asi by sme tie peniazky mali posat Juci na ucet a ona to zaplati spolu ...

ak nam pani znizi zalohu, kedze nas pojde menej, tak super, ale princip pocitania by som nechala takyto ...
co vy na to?

denisse
12. máj 2009

myslim, ze ked kazdy bude pocitat 70 percent zo svojho, tak zacneme mat problem so zaokruhlovanim, aby sme pani poslali presne co bude chciet, kedze ona to chce jednou sumou ... a bude sa to zlozitejsie pocitat ...

ale ak mate niekto iny napad, tak ja sa prisposobim 😅

julca80
12. máj 2009

Ja uplne suhlasim s deni,
Ak sa vam kocky bude dat, tak poslat mi tych 62.50 Eur, s tym, ze zvysok si uz po zisteni na mieste doplatime kazdy sam podla faktury, a dame si spravit od nich vypocet na kazdu rodinu jednotlivo. 😉

Samo, ze idem pani napisat aj ohladne znizenia poctu, aj ked stale neviem ci Jaduska pojde alebo nie. 😕 😒 Aby som sa mohla v mail-i presne vyjadrit. 🤐

Dani, napis!!! 😉

julca80
12. máj 2009

c. u. vam poslem cez IP 😉 ak mi sem napisete, ci s tym suhlasite 😅

julca80
12. máj 2009

Jani, hod mi prosim ta link kde si nasla cennik z penzionu Nitra, lebo ja co mam, tak tam vidim na cenniku len 2lozkove a 3lozkove, a nevidim tam pristelok. 😕 😒 Co som slepa? 😅

sticker
12. máj 2009

Do kelu Julik....to bol cenník Družby 😒 ☹ . Takže ako ty vravíš iba 2 a 3 post. ach jaj. Aj drahšie vychádza Nitra....financ majster sa poteší 😅 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre