Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

denisse
6. jún 2009

tak zase trosiiicku 😀

julca80
8. jún 2009

este ma napadlo, ze sa musime dohodnut na rovnakej hodine prichodu, aspon priblizne. Lebo aj to im musim este napisat, kedy dorazime. 😵
Ja by som navrhovala medzi 15.00 - 16.00. 🙂

Hodte aj vy tipy. 😅

sticker
8. jún 2009

Nie je to neskoro? 😕

lenca13
8. jún 2009

Podla mna akurat 😉

sticker
8. jún 2009

To tam prídeme, dáme veci na izbu a bude večer ☹

sticker
8. jún 2009

Ale je pravda, že netuším kedy sa chodí na takéto pobyty 😅 😝 .

lenca13
8. jún 2009

Podla mna by bolo najlepsie vyrazit ked maju mat baby spanok

sticker
8. jún 2009

No aj ja si myslím, že hodina spánku v aute by mohla malým stačiť a možno by lepšie pospali tam. No ale to by sme museli skôr vyraziť....
My s Jul a s Lenčou by sme sa mohli stretnúť niekde tu v meste a teoreticky by sa mohli pridať potom dadulikovci. Ale to by už asi bolo moc.....
Lebo taká Deni a jej sestra to budú mať teda riadnu štreku.... my len tú hodinu a niečo.

julca80
8. jún 2009

Mozeme to aj tak vyriesit, ze teda na obednajsi spanok mozeme vyrazit, aby sa troska decka prespali.

Som zvedava ako sa baby "vynadria". 😉 😀 Kedy by ony prisli. 😕

lenca13
8. jún 2009

Jani ale hlavne Deni ved jej segra byva v BA tak to nie je az taka hroza 😕

dadulik
8. jún 2009

my vyrazime z domu okolo dvanastej, ked mala bude mat ist spat, lebo nam cesta potrva cca 2 a pol hodinu, takze o takej pol tretej by sme tam boli 😉

dadulik
12. jún 2009

baby, a stretneme sa pri tom hoteli Nitra ? 😅 juli, ako sa tam mame nahlasit, rozumies, ako to je v objednavke, su tam nase priezviska? 😅 kebyze tam prideme jednotlivo, aby sme jedny na druhych necakali, ale sa mohli ist hned ubytovat 😉

julca80
15. jún 2009

dad, je to nahlasene na moje meno, tak si myslim, ze ked to poviete na recepcii, nemal by byt problem. Este vam potom do IP napisem svoje cele meno. 🙂

denisse
17. jún 2009

caute ... nam cesta z BA potrva asi ako dadu ... 2,5 hodiny a aj vyrazime tak ako dadu .. tak myslim, ze medzi pol tretou a tretou dorazime ...

dadulik
17. jún 2009

aha juli, a ako sa volas ? 😅 😕 😨

denisse
17. jún 2009

dadu, a vy pojdete presne odkial?

dadulik
17. jún 2009

takze my z Borskeho Mikulasa (cca 19 km od Seniceň 😉

julca80
18. jún 2009

este predtym ako napis mail tetule do penzionu, len tak na pripomenutie: 😉
zajednam na piatok 14x dospela porcia a 2x detska porcia vecere.
Predpokladany prichod - medzi 14.00 a 15.00. 🙂

Ak som sa v niecom zmylila, pripadne nieco zle napisala alebo zabudla, opravte ma! 😎

sticker
18. jún 2009

Julik ja som práve premýšľala, že akú stravu to máme vlastne zajednanú 🙂 Som lenivá si to tu spätne prečítať 😀
Máme dvoje raňajky a tú jednu večeru hej?
A čo tie plastové veci? Keď sú teraz v akcii nekúpime to teraz? 🙂

julca80
18. jún 2009

nemame zajednanu konkretnu stravu, len vecere v piatok a myslim, ze by som napisala aj taky isty pocet ranajok na sobotu rano, no a obedy a vecere + ranajky v nedelu nahlaisme na mieste. 😉

julca80
18. jún 2009

len im to musim este v mail-i pripomenut a objasnit 😀
Este som sa s vami chcela dohodnut.

denisse
18. jún 2009

juli, suhlasi, ja sa len obavam, ze my mozno dorazime chvilu po 15 ... co keby sme tete napisali do 15.30? ja mam totiz dojem, ze pre nu je to dolezita info, ze tam nie je nikto trvale na recepcii, ze ona alebo niekto musi prist z toho druheho penzionu, tak nech ju neprehaname ... my vyrazime z BA okolo 12.00 a do 15.00 by sme tam mali byt ale clovek nikdy nevie ...

jani, ja by som bola za ten umely riad ... nevies, ake to su balenia, kolko by sme toho potrebovali?

julca80
18. jún 2009

jasne deni, radsej napisem vacsi casovy rozsah 😉 😀

julca80
18. jún 2009

tiez som za ten riad. Teraz som sa snazila zistit na letaku kolko kusov je v jednom baleni, ale nie je tam nic napisane. 😒

sticker
18. jún 2009

Julik ale raňajky si hlásila, nie? Niečo také sa mi marí.... 😅
Idem sa opýtať starého na tie kusy, či nevie 😝

sticker
18. jún 2009

Pohárikov je tam 10 a tak možno aj taniere sú tak balené... A ak by to bolo papierové... Také na aké dávajú napr. na jarmokoch klobásy... Aj to by stačilo, nie?

julca80
18. jún 2009

podla mna by stacili kludne aj tie papierove tanieriky 😉 Ale zalezi ako sa ostatne "vynadria". 😀
Ale ked je tam len 10 ks poharikov v jednom baleni, tak my by sme potrebovali teda 2 balenia. Kedze nas bude 14dospelych a 2 vacsie deti. 😕

Jani, ja som im o tej strave pisala, ale ta pani mi pisala, nech jej este napr. v polke juna dam vediet ohladne tej stravy a prichodu. 😉

sticker
18. jún 2009

Tiež si myslím, že dve balenia by boli super 🙂

lenca13
18. jún 2009

Ja tiez suhlasim s tymi tanierikmi a poharikmi 🙂

dadulik
18. jún 2009

suhlasim so vsetkymi vo vsetkom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre