Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

dadulik
17. jan 2009

stick, presne za toto umiestnenie som uz hlasovala 😀 😀 😀 😀

zuzla2
17. jan 2009

aj ja mam take poradie ako stick..
a ako 4.te miesto davam ten link od nej 😀

denisse
17. jan 2009

ja suhlasim s jankou .. kto kam zavola .. ja kludne niekam ... mne volat ohladom takych veci nevadi 😀

sticker
17. jan 2009

Preto chcem tú tabuľku zaktualizovať, aby ste si ju potom pozreli a presne sme vedeli, koľko nás bude 🙂

sticker
17. jan 2009

Mám pocit, že zanedbávame tému číslo dva 😀 😀 😀

julca80
17. jan 2009

kym si vas docitam, tak hned davam na znamost, ze aj ja suhlasim s terminom 😵

dadulik
17. jan 2009

stick, to je ozaj teraz tema cislo dva 😀 nevadi, stretko je prvorade, takze buduci tyzden sa to obvola a uvidime, koncom mesiaca by sme to uz mohli mat rezervovane 😀

denisse
17. jan 2009

jani, to neva, akonahle dospejeme tu k nejakemu aspon dielciemu zaveru, tak sa vratime k povodnej teme 😀

zuzla2
17. jan 2009

idem uspat malu a sa vratim 😎

sticker
17. jan 2009

Podľa mňa takých 30 aj s deťmi by nás mohlo byť 🙂 Deti nad 3 roky bude asi 5.
Sasa tu dlho nebola...počkajme do pondelka, keď tu bude asi väčšia účasť 🙂
Aj keď ja som spokojná s dnešnou 😀

denisse
17. jan 2009

idem aj ja okupat nelu a dat ju spat ... tak v zavislosti na tom, ako jej pojde zaspavanie tak sa este vratim ...

julca80
17. jan 2009

baby, vy ste sa ale rozpisali, este som vas ani nestihla docitat, ale idem pokracovat.
Chcem vam len oznamit, ze som sa hned spytala mp ci by siel, a povedal, ze ano. Huraaaaa, tak toto mam z krku. 😀 😀 😀

denisse
17. jan 2009

juli, supeeeer 🙂

sticker
17. jan 2009

Julik prvý krok máš za sebou 😀 😉

julca80
17. jan 2009

veru deni, normalne mi odlahlo, ked kyvol plecom a hlavou, ze "ved mozeme", ze mu je jedno. 😀 😝

julca80
17. jan 2009

ak treba, ja zavolam do niektoreho "hotela" a popytam sa. Pripadne do vsetkych. 😉 🙂 🙂
Len si budem musiet zosumarizovat co vsetko budeme chciet od nich vediet. 😉

denisse
17. jan 2009

juli, ja som sa to snazila spisat ... tak jukni par stran dozadu ... a ostatne pridajte, ci som nieco nezabudla ...

zuzla2
17. jan 2009

julci tak tp je taky ako moj...najprv som nanho isla stylom,ze co povie nato,ze pojdeme v lete do bojnic..tak,ze mozme 😎 a potom,ale to bude aj stretko junovcatiek..tak,ze ok 😀
aj ked vidim,ze ked dojdeme,tak ja budem menej ukecana ako obvykle..a on ako ho poznam este menej 😀

sticker
17. jan 2009

Mňa zaujíma hlavne v Nitre ako sú riešené prístelky, lebo v cenníku som nenašla. Tak mi z toho vyšlo, že asi nemajú a treba zobrať 3posteľovú izbu.

sticker
17. jan 2009

Zuzi a prečo by si mala byť menej ukecaná? 😕 😅 😀 A tu ako pekne Ti to ide 🙂 Ja mám pocit, že chlapov bude zachraňovať Jarino 😀 😀 😀 On fakt nemá problém 😀 😉

sticker
17. jan 2009

Mňa teraz napadlo - baby ktoré bývate v panelákoch, kedy vám chodí vyúčtovanie? 😅 Nám veru nejako v máji ☹ Dokelu - nedoplatok pred dovčou - to nie je najlepšie 😔

zuzla2
17. jan 2009

Jani neviem..prosto odkedy som doma na md,tak mam "problemy" s komunikaciou 😖 ale to len na zaciatku..potom sa to rozbehne 😀 kedysi som nemala problem 😀
a mm bude zo zaciatku isto ticho...jeho uz poznam... 😀 ale ked uz spozna,tak sa rozhovori...

julca80
17. jan 2009

zuzik, tak presne tak isto som isla na toho mojho 😀
A o tom ukecani, je to total rovnaky asi tm s mp. 😅 😝 Zato ja to vyrovnam. 😀 😀 😀

deni, ok, tak budem sa drzat zatial tvojich poznamok a na tie sa spytam. Rozmyslala som, zeby som tam zavolala uz aj v pondelok, ale potom ma napadlo, ze este pockam nech sa vyjadria vsetky baby (teda vacsina) nech viem kolko nas bude, aby som dotycnenu(nej) v telefone mohla podat informaciu ohladne poctu osob, aspon priblizne. 😉

sticker
17. jan 2009

Jul zatiaľ pozri tú moju "úžasnú" tabuľku a tam je predbežný počet 🙂

zuzla2
17. jan 2009

vyuctovanie ti musi vzdy prist do 31.5 ak ma pamat neklame...ale nam by mali vracat...aspon co sa tyka tepla 😎

idem este raz popozerat tie ubytka...

lenca13
17. jan 2009

Ahojte zacnem vas citat a vy tu zapisete dalsiu stranu 😀

julca80
17. jan 2009

Jani, uz som kuk 😉

Potom mi este pripomente, ze nech si pridam do tych deniskinych poznamok aj to ci penzione Nitra maju pristelky 😅 , lebo jaaaa som hlava zabudliva. 😝 😀
Ale asi urobim lepsie, ked si to pekne opisem na papier a toto tam dopisem. 😀 haha

lenca13
17. jan 2009

ked bude treba zavolat tiez nemam problem 🙂

sticker
17. jan 2009

Julik tak Ty voláš do Nitry?

junovka
17. jan 2009

Baby, ked som tak zratala tu Nitru, na 2 postele +pristelok, nakolko Nely by sapala medzi nami, potom som pridala ten poplatok kupelovy a polpenziu, tak nas to vyjde skoro na 5 000Sk 😝 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre