Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

lenca13
18. jan 2009

Neboj aj nam sa pozdavaju viac Bojnice tak uz sme tri za Bojnice urcite 🙂

dadulik
18. jan 2009

leni, uff 😝
tak sa teda neprestanem tesit 😉

sticker
18. jan 2009

Ja tiež nebudem môcť ísť do Ždiaru, aj keď podľa fotiek je tam krásne 😒 . No bez auta je to katastrofa. Ale si uvedomujem, že Junovke je zase do Ždiaru bližšie a lacnejšie ☹ Takže je to zamotaný kruh 😔
Takže ja sa tiež prikláňam k Bojniciam. Ale zase netrvrdím, že tam prídeme. Naozaj neviem ako nám to vyjde 🙂 A to je tu možnosť, že nám Lenča zvezie aspoň nejakú vec, aby sme to nemuseli vliecť busom, alebo vlakom 😅 😀

sticker
18. jan 2009

No a ak by teda Julča obvolávala penzióny, aby sme si dohodli aj náhradný termín, ak by ten prvý nebol voľný 😉

julca80
18. jan 2009

tak ja by som navrhovala teda dva terminy, a to: 26.6. - 28.6.09 alebo ten doterajsi 3.7. - 5.7.09 😉
Vyjadrite sa! Pripadne navrhnite dalsi. 😉

zuzla2
18. jan 2009

ax jaj...
no ja sa uz k teme stretko vyjadrim asi az ked bude vsetko iste...teda termin a miesto...kedze to je jeden zacarovany kruh...

ja som si myslela,ze ti Bojnice budu taky stred..t.j ked si vezmem,ze pojdeme my z vychodu a Dadulik alebo Sasa zo zapadu (deni radsej nespominam,ta to ma najdalej 😀 )...zial vyhoviet vsetkym sa neda 😖
asi by bolo najlepsie stretko odlozit o rok,aby aj ti co im to tohto roku nevyxadza financne (co je samo logicke), mohli nasporit korunky 😎 aj ked ja uz teraz nezarucujem,zeby sme prisli,kedze planujeme,ak sa teda nic nevyskytne ist k moru...

ak by ste sa teda dohodli na Bojniciach a isla by aj jadus,tak aj my jej mozeme nieco vziat do auta... 😔

sticker
18. jan 2009

Takže Bojnice zatiaľ prvý termín 3-5.7. Zuzka o deň skôr.
A ak by bolo obsadené, tak prikláňate sa k k dátumu 26.6 - 28.6?
Aby sa mohlo začať už obvolávať? 😉 No len jaduskin názor ešte treba , hlavne k tým dátumom, či jej to vyhovuje kvôli drobcovi 🙂 😉

julca80
18. jan 2009

zuz, takze je tam nejake percento, zeby ste nesli ani do Bojnic?! 😲 ☹

sticker
18. jan 2009

Ja som to pochopila tak, že keby stretko odložíme na budúci rok, tak Zuzka by neprišla, lebo chce ísť k moru, hviezda 🙂 😉 😀

zuzla2
18. jan 2009

percento nejake sa vzdy najde..a myslim,ze u kazdeho..kedze mozu nastat hocake dovody...ale to si teraz nepripustam 😎
ako som pisala...my do Bojnic v lete ideme...ci uz ako rodina alebo s vami na stretko....xceli sme ist uz minuleho roku,len nam to nevyxadzalo... 😒 cize xapem aj druhe,ktorym to nevyxadza teraz..to je proste normal...raz si hore,raz dole...

ale ako som vravela,ak by mi v tom case mala dojst mrcha,tak nemozem sa prislubit ist s vami...zaplatim zalohu a potom co??? bude mi luto penazi,tak uz pojdeme...ale nebudeme mat z toho nic,lebo to by som len na posteli lezala...ale ako xapem,ked by sa vybral taky termin,ktory by mi nevyhovoval...to je normal,lebo vzdy niekomu nevyxadza 😉

zuzla2
18. jan 2009

takze suma sumarom...ak to bude tento rok v Bojniciach a ten termin co sa udal ako prvy,pripadne tyzden pred ako pisala Janka....my ideme!!! ak bude iny termin,porozmyslame 😒 ak to bude, ja neviem v Novych Zamkoch,tak nejdeme 😀

sticker
18. jan 2009

Zuzi a vieš si teraz aspoň približne vyrátať, kedy to dostaneš? Teda za predpokladu, že to mávaš zhruba v rovnaký termín 😅

julca80
18. jan 2009

zuz, tak si skus vypocitat predbezny termin mrchy, aby ti teda v tom case neprisla, kedy by sme mali mat stretko 😀 a to potom prisposobime tebe 😀 😀 😀 😉

julca80
18. jan 2009

Jani, tusim rovnako rozmyslame 😉 😀 😀

zuzla2
18. jan 2009

ze hviezda 😀 😀 😀
budem mat 30tku,tak nexcem ziadne oslavy,ale ist k moru..no nebude to ziadna dovca za 50t 😀 😀 prip. za 90t ako som citala,ze poniektore davaju 😀

aj by bolo trebars na buduci rok stretko a v Zdiari,tak by sme na vikend mozno aj dosli..t.j sobota,nedela..to by nas az tolko nestalo..teda ak neratam cestu....

sticker
18. jan 2009

No to máš dobré, že vy si dávate prašule k sviatkom 😅 Moja maminka to neuznáva. Ale zase nemôžem povedať, že by mi to nejako vadilo....akurát tento rok by to mohla zmeniť 😀

zuzla2
18. jan 2009

baby,ale ja nexcem,aby sa to prisposobovalo mne..to by potom mohla kazda napisat,tak sa prisposobte mne...

jediny,kto ma pravo,aby sme sa jej prisposobili a to si myslim,ze bude kazda suhlasit,je jadus....predsa len ist s malym dietatom,bez auta....klobuk dole 😔 😵 aj ked zatial sa dako stale nevyjadrila...

mrchu som mala tento mesiac prveho...cize ked ratam a bude to pokracovat,tak ako to doteraz slo a bude sa mi to aj nadalej posuvat,co i len o jeden den...ten termin 3-5.7 by mi mal vychadzat 😀

zuzla2
18. jan 2009

inac suhlasim aj s tym terminom pred..... 😎

denisse
18. jan 2009

baby, tak ja to vidim tak, ze bojnice su pre vacsinu lepsim riesenim, tak to nechajme tak ... juni, pevne verime, ze aj vam sa to nejak bude dat, aby ste prisli ...
takze podla mna mame preferovany termin (3-5.7) a poradie penzionov (nitra, druzba, hlboke) ...
pockajme este par dni .. napriklad do stvrtka, aby kazdy nadiktoval janke udaje do tabulky, nech vieme informacne kolko nas bude a vo stvrtok, piatok mozeme volat ....

julca80
18. jan 2009

jj deni 😉 uvidime do piatka kolko nas teda bude a mozem tam zavolat 😕

zuzla2
18. jan 2009

suhlasim s deni...

jo Jani...nasi a svokrovci nam davaju peniaze...takze hej je to vyhoda 😵 hlavne ked som videla,kolko dali mm na 30tku 😔
a pre nas je to vyhoda..lebo my si kupime to co uzname za vhodne....prepit ich neprepijeme,to oni dobre vedia 😀

sticker
18. jan 2009

Treba zistiť v tej Nitre, ako je to s prístelkom. Lebo ak nebude, tak beriem 3 posteľovú, inak 2 + prístelok. Podľa toho spravím aj tabuľku 🙂
A potom mi píšte buď do IPčka, alebo priamo sem tie údaje 🙂

denisse
18. jan 2009

jani, tak u nas je to jasne ... my ak sa nevyskytne nic naozaj mimoriadneho, tak na 100 percent ideme, 2 dospeli plus nela, cize dvojpostelova izba bez pristelku, nela sa vyspi s nami ....

sticker
18. jan 2009

OKI poznačené 🙂 😉

zuzla2
18. jan 2009

my podobne ako deni 😉

inac este jeden navrh..alebo neviem co to je 😎 ten kto bude volat (ja by som rada,ale nemam na to povahu 😢 ,ale telefonovanie preplatim 😅 ) nech samo vyzisti co a ako...a nex mu to pre istotu poslu aj mailom..to len,aby sme mali v zalohe,ze keby sa potom zacali s niecim vykrucat...lebo uz aj take bolo 😖

sticker
18. jan 2009

Súhlas Zuzi. Ja som aj chcel cez mail vybavovať...... poslednej dobe ani nikam s mm nevoláme, len maily píšeme 😅 😀

julca80
18. jan 2009

Jani, tak aj na mna si zapis dvojlozkovu izbu 😉
zuz, ked s nimi budem volat, tak im poviem nech mi to poslu aj mailom 😉

lenca13
18. jan 2009

jani nam dvojpostelovu izbu a pristelok alebo trojpostelovu izbu 😉

dadulik
18. jan 2009

u nas dvojpestelovku, malej zoberiem matrac a hotovo 😀 😀 😀 alebo sa vyspi s nami 😀

lusinda2000
18. jan 2009

čaute kočky, tak som tu troška a musím vám povedať,že ste sa riadne rozpísali...uff,mala som čo robiť,kým som si všetko prečítala🙂
no padol tu nový názor na ždiar...tak nič proti samozrejme,ale osobne viac mi vyhovujú bojnice,keďže sme chceli ísť do zoo tak či onak,len som nevedela kedy presne. ale v ždiari je to krásne,no tam by som išla určite na viac dní,keďže je to aj od ruky. ďalej k tomu počtu ľudí...s nami by možno išiel aj môj otec,takže by sme boli traja dospelí a malá,tá by samozrejme spala s nami,nemá v tom problém,nakoľko je zvyknutá.takže to by som sa ho musela popýtať,no bola by som rada,keby išiel,lebo ak by mal ostať sám doma...po pravde,to mi moc nedáva po vôli,takže by asi podľa všetkého išiel s nami.hádam v tom vy nevidíte problém?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre