Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

julca80
13. máj 2009

pre mna to je tiez v poho 😉 Len sa snazim vcitit do postavenia tych, co napr. teraz nemaju taku sumu "na vyhodenie" naraz. 😕 😅

lenca13
13. máj 2009

Pre mna je to tiez do pohody aj ked ma tento mesiac cakaju este ine vydavky Radka ide na buduci tyzden s nasimi na dovolenku do Talianska 🙂

sticker
13. máj 2009

No mne to pomalšie dochádza Dadulik, viéééééééš 😅 😀 😉
Večera v piatok áno, raňajky 2 a polkrát áno a večera v sobotu na mieste.....
A Julik pošli pohľadnicu z Bahám, keď budeš teraz taká "bohatá" 😀 😀 😀

julca80
13. máj 2009

vidis stick, ozaaaaaaaaaaj 😀 😀
Uz si balim tasky. 😎 😀 😀 😀

julca80
13. máj 2009

ale viete ako sa to hovori?! "Ze dnes bohata a zajtra gabata (osklbana - preklad 😅 )." 😝 😀
A veru to tak aj bude, ked mi nabehnu od vas vsetkych peniazky, hned im to aj poslem, nech sme kvit. 😉

denisse
14. máj 2009

juli, vsetko som nahlasila sestre, tak od nas ti to pride v jednej sume ... 🙂

julca80
14. máj 2009

ok deni 😉 potom ti pisnem ked dorazia 😉

julca80
18. máj 2009

babenky, tak zalohu som uz poslala. Este predtym ako im pisnem mail, kde chcem uviest aj to kolko porcii v piatok vecer by sme chceli. Co si pamatam, tak tusim vsetky ste boli za to, aby sme mali v piatok veceru. Len mi to prosim potvrdte.
Aspon tu stravu v piatok vecer chcem nahlasit zavazne, aby oni s tym pocital,i a o sobotnajsej veceri sa dohodneme uz na mieste. 😉

zuzka, IP 😉

sticker
18. máj 2009

Julik tak u nás 2 dospelé a jedna detská na piatok večer 🙂 A v sobotu podľa mňa aj raňajky... či to netreba?

zuzla2
18. máj 2009

nam piatok tiez veceru..a inac piatok,sobota, nedela ranajky 😉

sticker
18. máj 2009

Za Lenku hlásim tiež dve dospelé večere a jednu detskú 🙂 😉

julca80
18. máj 2009

zavazne mame zajednane ranajky na 4. a 5. jula, tie nam budu naservirovane podla nasej poziadavky. Vecere si mozete dohlasit priamo na mieste pri prichode, ale to najskor len na 4. jula vecer.
Preto chcem uz do mail-u napisat pocet vecery na piatok uz vopred, nech to mame vyriesene. 😉

lenca13
18. máj 2009

Jani dik ze si to za mna vybavila 😉 😉 😉

denisse
18. máj 2009

juli, nam (aj so segrou), 4 dospele vecere na piatok .. deti si daju od nas, oni vecer len tak zobkaju 😅

dadulik
18. máj 2009

juli, jasne, nam tiez na piatok dve dospelacke vecere 😉

sticker
21. máj 2009

Baby tak trochu sme premýšľali a vzišlo z toho toto 😅 😀 : Neviem, aké máte plány v Bojniciach, ale neboli by sme v sobotu radšej spolu - keďže by to malo byť stretko a do ZOO by sme šli v nedeľu. Keďže v nedeľu musíme aj tak vyprázdniť izby..... V ZOO by sme asi aj tak neboli v sobotu celý deň..... Ja by som teda osobne bola rada, keby sme aspoň jeden deň spolu a pokecali si a deti sa pohrali.....
Neviem aké máte plány na nedeľu, keď budeme musieť asi izby opustiť doobeda.... No mi sa domov neponáhľame tak by sme šli do ZOO 😝
Len ma teraz prosím neukameňujte...to len taký názor a tak šup, "protirečte mi" 🙂 😉

julca80
22. máj 2009

Ja absolutne s tymto suhlasim! V sobotu doobeda by sme stravili vonku s deckami, potom by sme sa mohli ist najest niekam (pizza atd.), potom vacsina deti bude mat obednajsi spanok, no a poobede, zase len posedenie, kupime si daje vody, malinovky, prip. nieco ine, nejake drobnosti na dzobkanie ako pre dospelych, tak aj pre deti, naveceriame sa a neskor si budeme opekat. 😉
No a v nedelu, ked by sme sa odubytovali, sli by sme do Zoo. Potom sa da aj tam v areali v pohode najest a po obede by sme sa rozlucili, tym padom by deti (mozno a ako ktore 😅 ) pospali po ceste domov v aute.
To je len moj nazor, ale kludne hodte tipy aj Vy a nerobi mi problem sa prisposobit.
Len pre mna by bolo hlavny cielom, aby sme mohli byt spolu co najviac, ak sa to bude dat, co i len za tie 2 dni. 😉

lenca13
22. máj 2009

Ja suhlasim s Jul aj s Jankou 😉

denisse
22. máj 2009

ja som za ... 🙂 tiez sa v pohode prisposobime vacsine, ale je fakt, ze najdolezitejsie na stretku je, aby sme boli spolu 😀 takze suhlas ... zoo pocka 🙂
a vzhladom k tomu, ze co sa tyka zoo a ostatneho programu, netreba nic dopredu rezervovat, tak sa mozeme vzdy namieste dohodnut inak ...

dadulik
22. máj 2009

my sa prisposobime, hoci sme celu sobotu chceli stravit v zoo 😉 pretoze je naozaj dost velka, a neda sa pochodit za hodinku, dve 😅

dadulik
22. máj 2009

no len v tomto pripade sme mohli tu sobotu mat aj ten obed aspon ☹ takto budeme odkazany na vlastnu stravu aj na obed, aj na veceru 😒 uvidime, ako sa to vyvrbi este na mieste, tazko planovat, urcite aj pocasie este moze zavazit 😕

zuzla2
22. máj 2009

no nam to v podstate aj vyhovuje...teda presnejsie..my asi pojdeme do zoo aj na zamok este v piatok,ak sa budem dobre citit..v nedelu by som najneskor o 12stej xcela ist prec, kedze bude cas spanku a este sa po ceste niekam zastavit..bud Poprad alebo Levoca..predsa len cesta nam bude trvat min. 3hodky,tak v nedelu by to bolo naryxlo...a ked uz tam budeme,tak xceme toho prejst a poobzerat co najviac...jo a ked bude toho na pozeranie viacej,tak dufam,ze nas ospravedlnite aj v sobotu a si niekam odskocime..mozno,ze to vyzneje blbo...ale pre mna je to viacej dovca ako stretko 😀 😝 predsa len asi tak skoro do Bojnic nepojdeme 😒
pri tych slovenskych cenax si radsej priplatime a pojdeme k moru 😀 😀

dadulik
22. máj 2009

zuzi, uplne ta chapem 😉 ved prave, aj nam cesta do bojnic bude trvat skoro tri hodiny a vobec netusim, ako to mala zvladne 😲 ona je strasne zla a urevana pri dlhych cestach, nechce byt v autosedacke. Takze ak by sme si aj my odskocili do zoo v sobotu doobeda, snad sa na nas nenahnevate ☹ lebo tu nedelu si musime naplanovat odchod tak, aby laura spala po ceste domov 😅 tie to ponimame ako nasu prvu spolocnu dovolenku, hoci len mini 😅 a vdaka modremu konikovi a vam sme sa k nej konecne dokopali 😀 inak by sme nikde nesli cele leto ☹

zuzla2
22. máj 2009

dadu no ved preto xcem naplanovat tak odchod,aby spala..lebo ked sedi dlhsie ako 15minut uz je zle nedobre 😒 staci mi ked ideme k nasim....

julca80
22. máj 2009

baby, tak to dajme teda na tu sobotu 😉 Pre mna, resp. aj Domcu a Borisa je to jedno kedy tam pojdeme. 😎
Takze sa prisposobime. 🙂

zuzla2
22. máj 2009

kvoli nam to fakt presuvat nemusite 😉 pretoze sa moze stat,ze pokial mi bude este v piatok dobre,tak obehame aj jedno aj druhe...teda budeme sa snazit a ja sa budem modlit,aby tomu tak bolo a v sobotu ked tak len vysedavat vonku 😀

julca80
22. máj 2009

ja by som skor bola za to aby sme teda vsetci, resp. skoro vsetci isli naraz do Zoo a zvysok dna byt spolu vonku na travicke s detmi a kecali 😉
Nie aby jedni isli v sobotu doobeda, dalsi napr. poobede a dalsi zase v nedelu doobeda. 😅
Ale na druhej strane rozumiem aj Tebe Zuzi, ked si toho chcete viacej pochodit. 😎
Len o to mi ide, aby nas co najviac ostavalo "pokope". 😀

zuzla2
22. máj 2009

no vsak ja to tiez xapem...ale ako som pisala...iba kvoli nam to nepresuvajte...samo,ze ak dadulik xce ist v sobotu a bude to aj ostatnym vyhovovat tak nex sa ide v sobotu...
ja len pisem ako to bude mozno u nas...my sme sa preto rozhodli ist o den naviac,aby sme tam co to poxodili..kebyze mame ist len piatok-nedela,tak urcite nejdeme 😒 to by sa nam neoplatilo...navyse este do toho mi prislo,ze vyxadza mi mrcha...preto pokial mi bude dobre, sa budeme co najrychlejsie vsetko prejst...mozno to nakoniec tak vyjde,ze sa mi to este posunie a pojdeme do zoo s vami 😉
ja viem,ze mozno je to pre vas nepoxopitelne..ale ja fakt vtedy doslova umieram 😢 jedine co mi pomaha je ibalgin..a to sa ani nepytajte,kolko tyx tabletiek pojem 😢 taze tak...preto by som najradsej ani nikam nesla..lenze mne to uz bolo blbe rusit 😒

julca80
22. máj 2009

zuzi jasan 😉
A snad sa ti mrcha posunie, aby si mala v poho dofcu. 🙂

denisse
31. máj 2009

ja len posuniem, nech nam tema nezapadne prachom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre