Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

sticker
12. máj 2009

Julik Danke napíš radšej mailom...ten číta asi viac ako koníka 🙂

sticker
12. máj 2009
dadulik
12. máj 2009

juli, ja suhlasim so zalohou, hod cislo uctu 😉

denisse
12. máj 2009

juli, aj mne prosim posli cislo uctu, ja sa ale dohodnem so segrou, nech ti to posle za nas obidve a s nou sa vyrovnam potom, lebo prevod z ceskeho na slovensky ucet je spoplatneny nejakym sialenym poplatkom 😝

denisse
12. máj 2009

juli, asi by bolo najlepsie skusit zistit, ci ide Danka .. potom tetuske do penzionu nahlasit finalny pocet, nech aktualizuje vysku zalohy a hned by sme ti to poslali, nech vieme presne kolko ...

zuzla2
12. máj 2009

aj ja so vsetkym suhlasim 😉

sticker
12. máj 2009

BAby a nebude problém potom priamo tam na mieste - či to tej pani nebude robiť problém, keď nás eviduje ako jednu platbu a potom to budeme chcieť platiť na izby..... To ma len napadlo...
Inak tiež súhlasím s Deni 😀

lenca13
12. máj 2009

Ja tiez suhlasim 🙂

dadulik
12. máj 2009

jani, ved nam netreba extra faktury pre kazdu rodinu, vypocitame si to napr. pri tej opekacke v sobotu vecer, ved budeme vediet, kolko stoji ktora izba, a kolko strava, tak si to tam rozpocitame na papieri a poskladame dokopy korunky 😉

julca80
12. máj 2009

presne tak to chcem urobit ako pisala deni, uz len cakam ci mi Danka napise, aby som vedela ci mam s nou pocitat a hned im do Nitry napisem.

julca80
12. máj 2009

dad, suhlas s rozpocitanim a zlozenim pri opekacke 😉 🙂

julca80
13. máj 2009

Ranko zienky, prave som pisala mail do penzionu, kedze mi uz dala Danka vediet, ze nech s nou nepocitam ☹ , prip. ak by sa rozhodli ist, tak by si snad dajake ubytko nasli potom v Bojniciach.
A uvidim co mi tetuska odpise, aby sme vedeli kolko treba poslat, nech to mozme tuto zalezitost doriesit. 😉

sticker
13. máj 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Toľko k Danke ☹
Ideme von, tak potom čakám príp. IP alebo info tu 🙂

julca80
13. máj 2009

ok stick 🙂 Tak snad uz na obed budem vediet viac info.

denisse
13. máj 2009

juli, dik za IP ... vsetko je jasne, posleme ti za kazdu rodinu 62,5 EUR ... ranajky by som nechala na SO aj NE ... pani sama pise, ze detske rataju az pre deti od 3 rokov, co je rozumne, bo nasa nela rano skoro nic nechce ... 😀
asi je ale treba sa dohodnut ohladom piatkovej vecere, lebo ak to dobre chapem, tak tu nebude mozne objednat na mieste, inak sa da az tam ...

denisse
13. máj 2009

a ta danka ma mrzi a budem v kutiku duse dufat, ze na poslednu chvilu im to vyjde a pridu 😎

sticker
13. máj 2009

Čiže strava sa platí zvlášť? Alebo som to iba ja nepochopila 😅 Či iba tú večeru na 4.júla? A nechceli sme radšej večeru na piatok a v sobotu opekať?

dadulik
13. máj 2009

tak ranajky su ok, ale fakt, ako pise deni, na ten piatok by sme si mala tu veceru zajednat dopredu 😅
jani, ved sobotu mozeme opekat, ale kto bude este hladny, tak si dohlasi veceru, kazdy zvlast, chapes, az na mieste 😀 😉

dadulik
13. máj 2009

jo, a este ma napadlo, o kolkej v piatok najskor mozeme byt ubytovani ? a o kolkej v nedelu najneskor musime vypadnut ? 😀 😅 😕

zuzla2
13. máj 2009

vsetko ok..az nato,ze my vlastne v piatok nebudeme mat ranajky 😠 tak to by sme potom asi tiez vzali v piatok veceru...
dadulik no ubytovavat sa asi najskor moze o 14stej a odubytovavat o 10tej..ak ma teda pamat neklame...

lenca13
13. máj 2009

Tak my chceme ranajky pre dvoch dospelych a jedno dieta 😉

julca80
13. máj 2009

zenusky, tak ked chceme zaplatit tu zalohu, zial musime ju vydelit len poctom 7 rodin 😒 , tzn. ze 500/7 = 71.43Eura. Cez IP - cko vam poslem c.u. 😉

no a k strave, tak to im oznamim ohladne tej piatkovej vecere, este teraz v maili, ak som dobre pocitala, tak hadam vsetci chceme veceru, ok?! 😕 😉 Takze nahlasim 7x vecera v piatok, cize 14x dospela porcia a 2x detska porcia, detto ranajky v sobotu a v nedelu.
A az na mieste upresnime sobotnajsiu veceru. 😉

julca80
13. máj 2009

prip. hodte mi sem vase napady 😉

zuzla2
13. máj 2009

julci uplne suhlasim...
jo a este sa mozes opytat,ze ci tam nahodou nie je pripojenie na net... 😀

ozaj a ako je to s tou kuxynkou???? uz mi to vsetko vyfucalo z hlavy... 😒

julca80
13. máj 2009

ok zuzi, spytam sa aj na ten net 😉

Kuchynka je kedykolvek k dispozicii, tam pri izbach. 😉

lenca13
13. máj 2009

Julik dobre posli mi c.u do IP 😉

julca80
13. máj 2009

babenky a zabudla som vam dopisat este do IPcka, ze do poznamky napiste prosim Vase meno. 😉

zuzla2
13. máj 2009

takze mam poslat tych 71,43 jo?? idem hned nato

julca80
13. máj 2009

hej Zuzi, lebo nas bude 7 rodiniek, nie 8, ako sme este vcera pocitali 😒
diky 😉

zuzla2
13. máj 2009

vsak to jedno..teraz zaplatime viacej, potom doplatime menej.. 😉

peniaze poslane...nabehnu ti asi az zajtra 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre