Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

sticker
15. jan 2009

Tiež si myslím, že obed ako jedno teplé jedlo by malo byť. Ja napr. dám Julke ráno a večer kakao a je spokojná 😅
A jun - my sme sa už s mm bavili o tom. On by veľmi rád šiel, ale tiež nevieme ako sa tam dostaneme..ale hlavné sú tie peniaze ☹ Jasné, že pre niekoho sú napr. 3tis. nič.....nemať hypotéku, tak aj pre nás je to "nič", no bohužiaľ je to tak ako to je 😔

lusinda2000
15. jan 2009

babeny,s tými peniazmi máte samozrejme pravdu,je to ťažké,obzvlášť ke´d niektoré z nás niečo splácajú, my splácame auto mesačne takmer 6tis.,takže je to náročné,aj popri našej materskej...ale snáď by sa našlo niečo lacnejšie,čo bude stáť zato,keď tam už máme ísť🙂

lusinda2000
15. jan 2009

no čo kočky,píšte,alebo ste tu už neni? ja budem musieť teraz asi odísť,ale snáď sem nakuknem večer,ak sa bude dať. zatiaľ si lámme hlavičky nad bojnicami🙂

denisse
15. jan 2009

baby, caute ....
ja sa vam na to stretko tak tesiiiiim ...
co sa tyka jedla, tak u nas uplny suhlas s jankou, polievka musi byt a dalej je jedno 😀
a myslim, ze je to vec dohody s majitelmi penzionu, ked to budu mili a ochotni ludia, tak nam urcite urobia polpenziu ranajky, obed ... 🙂

denisse
15. jan 2009

a strasne duuufam, ze sa nam nejak vsetkym podari tie peniazky nazbierat .. naozaj nemusime mat ziaden velky luxus, len nech sa vsetci stretneme a je dobra nalada 🙂
a ked budeme mat zaplatene jedno teple jedlo, tak to uplne staci, inak si bud daco kupime, alebo kazda nieco prinesieme .. napecieme a tak 🙂

julca80
15. jan 2009

deni, uuuuplnyyyyy suhlas 😵

lusinda2000
15. jan 2009

deni, súhlas na druhúúúúú!!! idem,papa... 😉 😉 😉

sticker
15. jan 2009

Tak ostáva už len nejaké miesto dohodnúť 😉

dadulik
15. jan 2009

suhlasim s deni, ranajky a obed musia byt, na veceru si nieco prip. opecieme alebo kupime 😉
takze uz len vybrat termin a penzion 😎

junovka
15. jan 2009

ako vas tak baby citam a jednak aj pocas dna ma to napdalo s tym stravovanim, tak som rozmyslala, ze asi, teda podla mna, je naozaj zbytocne ten obed, ked napr. budeme v Bojniciach, tak ...rano clovek vstane, naranajkuje sa.Potom by bolo treba 😀 😀 😀 ist tie Bojnice aj kus kuknut, ne/ZOO, zamok..../?, cize obed by sa dal zakupit niede tam v restike, alebo pri najhorsom v dajakom bufiku 😅 😅 ,...clovek sa ani nenazda a uz je tu vecer, kde by bodlo po takom celodenom vylete nejake jedlo ako je vecera -byt obsluzeny 😀 😎 😉 .....no a potom by uz bolo na kazdom ci by si nieco neskor opiekol 🙂 ....co vy na to??? 😕 🙂

sticker
15. jan 2009

No hej juni, ale nie každý sa vie dostať do Bojníc odtiaľ ☹ 😔 My, čo nemáme auto, tak to bude trochu ťažšie. Toto by malo byť hlavne stretko - teda podľa mňa. Aby sme sa stretli, porozprávali a deti sa pohrali. Keď sa všetky rozutekáte do ZOO a na zámok, kto tam ostane? ☹ 😔

dadulik
15. jan 2009

hej stick, takze moj navrh, dojdeme napr. na 2 noci, v piatok poobede docestujeme, ubytujeme sa, predstavime, pobavime, na druhy den kto bude chciet pojde kuknut bojnice, ostatny sa znovu budu zabavat, a treti den bude vlastne den odjazdu, kto bude chciet moze potom ist kuknut zoo..... 😉

junovka
15. jan 2009

hmmmmm 😒 ....tak aj tak moze byt 😀 😀 😀 ....a co ked bude prsat ☹ ☹ ☹

sticker
15. jan 2009

No tak jun s tým dažďom Ti fakt neporadím 😅 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
15. jan 2009

A o akom dátume sa vlastne bavíme? 😅

sticker
15. jan 2009

Zatiaľ padli dva hlasy za prvý prázdninový víkend - 3.7 - 5.7 (piatok až sobota). Teda kvôli dovolenkám manželov by bodol víkend. Snáď sa nepohrnú všetci ľudia na dovolenku hneď prvý týždeň a bol by voľný termín 😉 🙂

lenca13
15. jan 2009

ten datum je podla mna dobry ale ja by som skor bola za tie vecere alebo nech si kazdy da jedlo ako bude jemu vyhovovat 😉

junovka
15. jan 2009

lenci, ja si tiez myslim 😉 A aku lokalitu, resp.ake ubytko tu padlo?Je to uz na 100%??...to aby som vedela prepocitat

sticker
15. jan 2009

Jun, mrkni si linky na začiatku a skús sa vyjadriť, čo Ťa zaujalo najviac 🙂 😉 Ale ber do úvahy, že niektoré penzióny dávajú zľavy. Teda aspoň na tom linku odo mňa naposledy dali babám zľavu 😉

julca80
15. jan 2009

pozrela som si konecne tie linky aj ja 😅 Najviac sa mi interierovo asi pozdaval ten co dala link stick, ale tie ceny?! Neviem posudit ci je to lacne alebo nie, a ani som sa tam nedocitala ci poskytuju kolektivne zlavy. 😕

sticker
15. jan 2009

No Julik to mám len od kamošky, ktorá tam bola. Z iného portálu mali stretko a dokonca veľmi neskoro zajednávali. To je asi o tom, že treba pozisťovať, hodim sem info aby sme si mohli poriadne vybrať 🙂 😉

zuzla2
15. jan 2009

ahojte...
v prvom rade by sa mal vybrat datum..podla toho sa zorientovat,ze kto moze,kto nie...my napriklad do Bojnic tohto roku ideme...ci uz s vami alebo bez vas 😀 v nasom pripade zalezi na datume...samo,ze by sa mali vyjadrit aj ostatne baby,kedy to vyhovuje im a za ktore su ubytko,kedze sme stale na mrtvom bode...ja som uz termin napisala 😀 treba aj pocitat s tym,ze to je uz zaciatok sezony,cize mozu mat obsadene,drahsie ceny za ubytko a podobne..
nam je to s jedlom v podstate jedno...v najhorsom pripade sadneme do auta a si nieco kupime 😀 a malej tiez staci len polievka...ale ked uz sa mam tak vyjadrit,tak ranajky urcite a potom neviem...keby neprsalo tak vecera by mohla byt aj opekanie pri ohni,zivanska... 😉
este som cosi xcela,ale mi to vypadlo...

sticker
15. jan 2009

Čo sa týka dátumu ja som len dala termín, ktorý navrhla jaduska. Keďže bude mať malé bábo, tak preto som napísala hneď ten prvý víkend 🙂

zuzla2
15. jan 2009

ja som tiez vychadzala z toho datumu co napisala jadus 🙂

lusinda2000
16. jan 2009

teda babeny,vy ste sa tu ešte včera rozpísali🙂
už ste si všetky preštudovali tie návrhy kam sa pôjde? ja som to kukla,ale musím to ešte mrknúť,poriadne som to nečítala.

lusinda2000
16. jan 2009

stick,tiež sa mi celkom pozdáva to,čo si sem hodila ty,ale ešte si pozriem ostatné príspevky.

sticker
16. jan 2009

Lusi no ja som myslela, že sa bavíme o víkende od 3.7. do 5.7. 😅 Môžem to švacnúť do tabuľky a potom si to dám do albumu, ako fotku. Aspoň aby sme vedeli koľko by nás šlo a aké izby by sme chceli.
Alebo sa toho kľudne chyťte iná -napr. Zuzka 😲 😅 😀 Keď ja neviem, či sa nám podarí ísť 😒 ☹

julca80
16. jan 2009

ja som mala tiez na mysli, od piatka do nedele 😅

lusinda2000
16. jan 2009

ok kočky,veď mňe to nejak ušlo,môže byť od piatka do nedele🙂
stick,veď hádam sa podarí ísť každej, ani ja sama na 100% neviem,ale samozrejme,že by som moc chcela a budem sa snažiť.moc snažiť!

dadulik
16. jan 2009

myslim, ze od piatku do nedele je to idealne 😀
uz je hotova nejaka predbezna tabulka s datumom a penzionom ??? 😀 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre