Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

julca80
17. jan 2009

jo mozem a hned sa opytam aj na Druzbu. A ked uz budem zabehnuta 😀 , tak vybavim aj Hlboke. 😉 😉 😉

sticker
17. jan 2009

To fakt juni? 😕 Dokelu!!!!!! ☹

julca80
17. jan 2009

a ten "kupelovy priplatok" ja chapem ako nieco extra, alebo som to zle pochopila?! 😕 😅

julca80
17. jan 2009

ved vacsinou je to tak, ze k 1 noci, teda jednej posteli sa rata aj sprcha 😕

sticker
17. jan 2009

Ja som zrátala 3posteľovú izbu na dve noci + poplatok a je to 2720,- Sk. Raňajky by sme si mohli v Nitre spraviť v kuchynke........

sticker
17. jan 2009

Julik to je poplatok za to, že budeš u nich bývať 🙂 To dáva tuším mesto.

julca80
17. jan 2009

aha, to su teda p.asiny 😅 , sorry za vyraz, ale zo vsetkeho ryzuju 😠 😒

zuzla2
17. jan 2009

myslite tu dan za ubytovanie?? to je v kupelnych mestach tak vsade...
ja som zatial zratala len za ubytko 3000...este k tomu strava a doprava..a vstup do zoo a zamku neratam...ale vsak nechodim na dovolenku kazdy rok...

dadulik
17. jan 2009

julik, este mna by zaujimalo, ci je tam len jedna kuchynka alebo kolko, napr. ked budem chciet malej urobit caj alebo mlieko 😉 my s mm sa nejako minieme aj bez kuchynky 😀

sticker
17. jan 2009

Zuzi Ty si rátaš ubytko na 3 noci, však?

zuzla2
17. jan 2009

sakra..ked ratam este aj tu stravu,tak sa ani do 5t nevmestime..no co uz...

dadulik
17. jan 2009

a dolezite vo vsetkych penzionoch, aby bolo socialko pre kazdu izbu !! koli deturencom 😉

sticker
17. jan 2009

dadulik mrkni si fotky k Nitre 🙂 Je tam odfotená kuchynka a ten penzión nie je veľký tak tá kuchynka by nám stačila aj jedna 🙂

zuzla2
17. jan 2009

jj...
ale ked to zas bude velmi vyxadzat,tak asi pojdeme len na 2noci..no uvidime....este sme sa az tak presne o tom s mm nerozpravali...

dadulik
17. jan 2009

stick, no hlavne nech je tam rychlovarna kanvica a mikrovlnku, nic ine nepotrebujem 😎
idem ja zalahnut, dlho neponocujte, snad si zajtra aj zapnem pc, mame toho vela na plane
papa 😔

sticker
17. jan 2009

TV prijímač a chladnička sú umiestnené
v apartmánoch a spoločenskej miestnosti.
Na všetkých izbách sa nachádza WC a sprcha

sticker
17. jan 2009

Dobrú dadulik 🙂 😉

zuzla2
17. jan 2009

inac viete co mi je "smiesne" ???? 😠 ze mi tu xceme ist na predlzeny vikend len na SK a ratame kazdu korunu..a ini si xodia kazdy rok na dovolenky za 50t 😢 to je nespravodlivost...

julca80
17. jan 2009

ok dadus 😉
No mne to zatial vychadza 2.180Sk (neviem kolko eur 😅 ) za dve noci v dvojlozkovej izbe v Nitre. S tym, ze este neviem kolko bude vychadzat stravne. 😕
btw. Nam by asi stacila polpenzia ranajky a obed, bo na veceru si daco spravime. Aj to sa musime este vsetky dohodnut aku polpenziu by sme chceli, ci ran.+obed alebo ran.+vecere.

lenca13
17. jan 2009

Zuzi tak to mas pravdu 😒

sticker
17. jan 2009

Môjmu chlapovi stačí chlieb 😀 😀 😀 😀 😀 a kekse 😀 😀 😀 😀

sticker
17. jan 2009

Zuzi ja sa snažím nad niečím takým ani nerozmýšľať 😔 A zo všetkého najviac neznášam, keď sa tvária ako bohyne 😠 😠

zuzla2
17. jan 2009

baby este k tej strave...
ratam to teda ako za vas,ze sa ide na 2 noci..tak v piatok ranajky netreba a ani obed,nakolko sa myslim,ze ubytovava az okolo 15stej hodiny (resp. poobede) ..na veceru by tym padom sme mohli opekat...v sobotu trebars mat polpenziu..a v nedelu iba ranajky, nakolko do 10tej alebo nejako tak sa treba odubytovat..

julca80
17. jan 2009

a este som chcela, ze co sa tyka stravy, tak pocitam len mna a mp, lebo mala aj tak bude papat len to co budeme mat my na tanieri 😕 😅 Tiez by som jej zobrala dake 2 jogurty a pribinaka, a este nejake jej prkotinky na jedenie. 😅

sticker
17. jan 2009

Tak to dobre rátaš Zuzi 😵

zuzla2
17. jan 2009

ja tiez malu neratam k strave..vsak ona toho aj tak vela nepoje..v najhorsom pripade dostane sklicko 😀

jani jj ako bohyne..hlavne ako sa jedna pred druhou vystatuju,ktora kolko za dovcu dali... 😀

julca80
17. jan 2009

zuz 😉 😉 suhlasim 🙂

sticker
17. jan 2009

Julik v tej Nitre treba zistiť, ako je to so stravou, lebo sa mi zdá, že priamo v Nitre nie je jedáleň ale by sa chodilo do Družby 😉

zuzla2
17. jan 2009

ja idem este raz preratat kolko by nas to vyslo aj so stravou... 😔

julca80
17. jan 2009

vidis, veru asi preto tam ani nemaju cennik stravy, je len pri Druzbe 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre