Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

julca80
22. jan 2009

jaaaj a este som zabudla, ze 3-postelovu izbu rataju ako aj pristelok, takze to je vlastne u nich jedno. Tzn., ze pristelok=3-postel.izba je to iste 😅

dadulik
22. jan 2009

tak stick, aj ja cakam, a dnes na dve veci, na jednu prijemnu 😀 a na jednu neprijemnu ☹ 😠

dadulik
22. jan 2009

julik, a co ten balkon ? 😅
inak dobre, tak co? ked nevyjde nitra, podrzia nam ten termin v druzbe?

julca80
22. jan 2009

dadus, aha, v NITRE niektore izby maju balkony, ale to by som zajednala az potom ked budem vediet ci bude vobec volne, v Druzbe neviem 😕
Ono bolo na prt ked mi stale hovorila, ze nech zavolam az o tyzden, potom bude vediet viac. A mozeme sa blizsie dohodnut. 😒

julca80
22. jan 2009

Buduci tyzden uvidime co s Nitrou. 😅 Este ma napadlo, ze jej mozem zavolat ci by nam mohla podrzat ten termin, ak chcete. Nechcela som jej to hovorit, lebo viem, ze nam je ta NITRA najviac simpatikos.

julca80
22. jan 2009

myslela som, podrzat termin v DRUZBE, kym neviem ci bude volne v NITRE 😉

dadulik
22. jan 2009

hej julci, bolo by dobre, aby nam to v tej druzbe podrzala, inak prave tam som vtedy videla aj tie gauce, co by sa teoreticky dalo pouzit ako postel pre deti, tak by si sa nejako mohla spytat, ze co je na izbach, ci aj nejaka sedacka na odpocivanie 😅 🙂

dadulik
22. jan 2009

ale inak akoze s tymi zlavami 😒 to su riandy sviniari 😠

julca80
22. jan 2009

dadus, tak sedacka na odpocivanie?! 😕 😅 😅 Myslis, ze to bude potrebne? 😅

julca80
22. jan 2009

to ma tiez soklo, ze az 3 a viac noci 😒

zuzla2
22. jan 2009

ahojte...
tak teda mame dobre,aj zle spravy...
asi by bolo dobre tu Druzbu podrzat..lebo ak budeme cakat do buduceho tyzdna nato,ze ci je Nitra volna,tak sa moze stat,ze potom uz nenajdeme volne nic 😖 kedze je to termin aky je a kazdy zacina xodit po dovcax....

a s tymi zlavami sa to dalo pocitat...toto je proste biznis...zlavu daju,ale xcu,aby prisli ludia na viacej noci 😒

dadulik
22. jan 2009

julik, my so stick sme rozmyslali, ked to tam na foto bolo, ze by nebola napr. potrebna pre jej janku pristelka, ze by sa tam vyspala 😉 chapes
ale ako sa to taktne opytat, co 😅

julca80
22. jan 2009

no dadus, prave nad tym rozmyslam, ze ako sa jej to mam opytat. 😕
Napr. a su na izbach aj sedacky, alebo nejake gauce?! 😀 A ked sa ma opyta, ze naco, tak ja jej odpoviem, ze len tak na odpocivanie. 😅 😅 Znie mi to tak srandovne. 😀
Ale skusim sa to nejako opytat. 😨

julca80
22. jan 2009

kua nezdviha mi to teraz 😒 😕

lenca13
22. jan 2009

Julik tak cakam na dalsie info akurat somto docitala 😉 si sikulka

julca80
22. jan 2009

no volala som je teraz aj druhykrat, ale nist, tak zavolam potom.
Idem obliect malu a pojdem s nou von. Zatial pa. 😉

lusinda2000
22. jan 2009

čaute kočky,tak vás tu teda čítam a celkom fajn. teda treba asi ozaj zajednať tú družbu,lebo sa potom sa nám "neujde"v tom našom dohodnutom termíne.

juli,veď ona sa ťa hádam nebude pýtať načo by nám boli gauče na izbách. a keď sa aj spýta,tak povedz,že si to videla na ich fotkách na nete,tak sa pýtaš či je to tak,nemusíš jej vysvetľovať "naše"dôvody.no nie kočky?

tak inak budeme stále čakať...

sticker
22. jan 2009

No, celkom dobré správy 🙂 Škoda tej zľavy 😒 ☹ Inak Zuzka tam bude tri noci 😀

zuzla2
22. jan 2009

hej Jani..tak to by nam mohli dat zlavu 😀 vsak budeme ako skupina 😀 😀

jaduska
autor
22. jan 2009

nahlásme sa ako školský výlet, možno zľavu dajú 😝

sticker
22. jan 2009

Niečo som chcela ešte doložiť a som zabudla. MM je za prvým not a kým by ma pustil...tak som zapla tento a na všetko zabudla 😒

sticker
22. jan 2009

Neviem nájsť poriadny link na tú družbu. Dala som to z prvej strany, ale tam nevidím tú fotky s gaučom...nejako som z toho mimo 😝 No na družbe majú napísané, že prístelok 300,- Sk v podstate nemajú ani v ponuke 3 posteľové izby.
A dôležité - musíme mať izby, kde bude manželská posteľ!!! Lebo v niektorých sú dve postele - každá pri stene a ak sú na pevno, tak neviem, kde budú spať slniečka 😅

dadulik
22. jan 2009

no stick, tak to je pravda, ledaze by sme im tam popremiestnovali cely nabytok 😀 😀

sticker
22. jan 2009

No keď na jednej fotke z Družby boli dve postele - každá pri stene 😅 . A nejako nevidím tú fotku s gaučom a viem, že minule to tam bolo. Máme aj iný link na družbu? Lebo ani na Nitru som už nenašla. Brala som linky z prvej strany 😅 😝

denisse
22. jan 2009

jani, nie je toto "dvojka" s gaucom v Druzbe?

http://www.druzba.sk/index.php?option=com_wrapp...

denisse
22. jan 2009

alebo je toto co som poslala apartman?

sticker
22. jan 2009

V druhej rade, druhá fotka - to je to, čo nechceme 😅 . Prvá fotka je super, ale tam nevidím ten gauč. Tak nechápem - to treba potom pýtať 3 posteľovú, lebo keď poviem prístelok, to v ich jazyku znamená, že aj tak mi dajú normálnu 3 posteľovú?

denisse
22. jan 2009

toto je dvojka v nitre a to vyzera na manzelsku ,.... otazka je, ci vsetky dvojky su take ...

dadulik
22. jan 2009

deni, presne na tento link som myslela, no neviem, ci to teda je normalna izba, alebo apartman

sticker
22. jan 2009

Deni to je Družba, nie? A tie postele sa mi zdajú úzke 😅 Prinajhoršom bude mm spať na zemi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre