Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

denisse
22. jan 2009

baby, toto pisu o druzbe ...

Na dvoch podlažiach je rozmiestnených 16 dvojlôžkových izieb, z ktorých všetky majú možnosť prístelky a na ktorých sa nachádzajú oddelené postele.

denisse
22. jan 2009

a dalej ...

Na dvoch podlažiach je rozmiestnených 16 dvojlôžkových izieb, z ktorých všetky majú možnosť prístelky a na ktorých sa nachádzajú oddelené postele.

denisse
22. jan 2009

a toto o nitre:

TV prijímač a chladnička sú umiestnené
v apartmánoch a spoločenskej miestnosti.
Na všetkých izbách sa nachádza WC a sprcha.

denisse
22. jan 2009

a o nitre este>

Interiér penziónu pozostáva zo vstupnej haly, veľkej jedálne, barovej miestnosti, sauny s relaxačným kútikom, spoločenskej miestnosti, kuchynky, 9 trojlôžkových izieb, 8 dvojlôžkových izieb, trojlôžkového a štvorlôžkového apartmánu. V priestoroch jedálne sa nachádza flipchartová tabuľa.

sticker
22. jan 2009

No tie oddelené postele asi nič pre nás 😝

denisse
22. jan 2009

vidim, ze som to nejak poplielta a vlozila dvakrat to iste, tak este raz>

DRUZBA>
http://www.druzba.sk/index.php?option=com_conte...

Na dvoch podlažiach je rozmiestnených 16 dvojlôžkových izieb, z ktorých všetky majú možnosť prístelky a na ktorých sa nachádzajú oddelené postele.
Na všetkých dvojlôžkových izbách sú pre návštevníkov k dispozícii TV prijímač,
chladnička a kúpeľňa, v ktorej je zabudovaný sprchový kút a WC.

NITRa>
http://www.druzba.sk/index.php?option=com_conte...

Interiér penziónu pozostáva zo vstupnej haly, veľkej jedálne, barovej miestnosti, sauny s relaxačným kútikom, spoločenskej miestnosti, kuchynky, 9 trojlôžkových izieb, 8 dvojlôžkových izieb, trojlôžkového a štvorlôžkového apartmánu. V priestoroch jedálne sa nachádza flipchartová tabuľa.
TV prijímač a chladnička sú umiestnené
v apartmánoch a spoločenskej miestnosti.
Na všetkých izbách sa nachádza WC a sprcha.

sticker
22. jan 2009

Neviem, ale to nerátali s rodinami s malými deťmi? Predsa nebude napr. ročné dieťa spať samo na prístelku? Už len preto spojené postele 😒

denisse
22. jan 2009

ved to, na to sa treba vyslovene opytat ... juli, hovorila si im, ze sme vyprava s malymi detmi? 🙂 mozno sa daju spojit tie postele .... ach jaj ... inak neviem ako by sme spali ...

lenca13
22. jan 2009

Deni to neviem ani ja ako by sme spali 😒

dadulik
22. jan 2009

ach, to su blbci 🙄 ze oddelene postele, no ked nebudu priklincovane, tak my s mm ich scukneme dokopy 😀 tak ako na vacsine slovenskych dovolenkach 😠

zuzla2
22. jan 2009

no tak to je viete kde 😠

inac teraz ma napadlo...to oni este akoze nevedia v tej nitre,ze co a ako..teda,ze mozno si to tam zajedna nejaka firma hej??? samo,ze z tej by mali vacsi zisk,tak nas si jednoducho odfajcia 😠 😠 a ked firma ohlasi,ze to neberie,tak co uz...dobri by sme boli aj my,lebo budu mat aky,taky zisk 😠
dakujem pekne potom za taky pristup obchodnikov 😀 normalne mam xut napisat na zdruzenie spotrebitelov slovenska alebo na soi alebo neviem kde,ze ci to sa mozu tak voci obycajnym smrtelnikom spravat..ak ano tak to je potom jedine mozne na SK 😠 😠 😠 joj mam taky nerv,ze sa mi az nozik vo vrecku otvara 🙄 🙄 🙄

dadulik
22. jan 2009

zuzi, klud, ine veci ma vedia vytocit 😝 pocujte, ak nam nemienia dat ziadnu zlavu 😠 tak im dajte jedinu podmienku, a to spojit postele, lebo mame malicke deti, a hotovo 😎

dadulik
22. jan 2009

podla mna by bolo najrozumnejsie sa o tom vsetkom porozpravat s prevadzkovatelom toho hotela (nechcem pisat majitelom, lebo na slovensku je vsetko sprivatizovane 😠 ), lenze ako sa k nemu dostat, co 😒

denisse
22. jan 2009

inak, pisu tam, ze mesiac pred terminom chcu zalohu .. tak to uz snad budeme presne vediet, kolko nas ide, nie?

denisse
22. jan 2009

baby, este mam prosbu .. vadilo by nejak, keby sa k nam pridala moja segra s ninou a muzom? aj ked nina je marcovciatko? oni teda este nevedia, ci hej alebo nie ale radsej sa dopredu pytam, bo predsa len sem nepatria 🙂

denisse
22. jan 2009

dadu, to mas pravdu, najlepsie by to bolo dokonca osobne, kuknut, co tam kde maju a osobne sa s dakym kompetentnym dohodnut .. lenze to nejde, budeme si musiet vystacit s mailom a telefonom ...

julca80
22. jan 2009

baby, ja som tej zenskej znova volala teraz 2x a nezdviha mi to. 😠 To akoze tam neni pri tom telefone ked volam, cize mam na nu nestastie, alebo mi naschval nezdviha?! 😕 😖 4x volam a po kazdy raz nic???
Nerozumiem tomu? 😠

lusinda2000
22. jan 2009

čaute kočky,tak malá mi zaspala až teraz,lebo sme boli s dedkovcami na nákup,tak to troška trvalo. a sama sa divím,lebo zaspala sama v postieľke,nemusela som ju nosiť na rukách,ako doteraz. chcem ju naučiť zaspávať samú.,teraz sa mi to podarilo tak,že som si ľahla k jej postieľke a robila som sa,že spím,ona si trošku požundrala a zaspala...sa divím,no som rada,lebo už je dosť ťažká nosiť ju na rukách aj na obed aj večer až pokým nezaspí.

čo sa týka postelí,tak by samozrejme mohli byť spojené,alebo keby boli aspoň dosť široké,tak malá by spala pri stene a ja na kraji, no fakt sa zdajú troška užšie, ale možno sa to ozaj iba zdá.
čo sa týka tej zľavy,tak sa nám asi neutrie žiadna,no škoda by to bola,lebo fakt sme "výprava s malými deťmi,tak by mohli niečo zariadiť.

julca80
22. jan 2009

deni, v mojom pripade je tvoje segra s rodinkou velmi vitana. Ved to je super, ak by isli aj oni. Bude nas aspon viac. 😉

lusinda2000
22. jan 2009

deni samozrejme,že tvoja segra môže ísť,myslím,že to nebude nikomu vadiť🙂

teda majú to tam ale poriadok,keď nezdvíhajú ani telefóny!!!

denisse
22. jan 2009

juli, mozno ma tetuska strasne vela prace ... musime byt trpezlive ...

julca80
22. jan 2009

no v to dufam, ze len nema pri sebe telefon, tak preto nezdviha 😕 😖
Este jej zavolam o chvilu.

lusinda2000
22. jan 2009

no asi treba fakt len skúšať...

zuzla2
22. jan 2009

deni mne to vadit nebude 😉

a teraz ma mozno zabijete..ale tak pre istotu este hladam nieco ine...
http://www.hotel-lipa-bojnice.sk/

zuzla2
22. jan 2009

a tak nie..neda sa tam s detmi poriadne vybehnut

julca80
22. jan 2009

zuzi, ten tiez neni zly.
Inac ja som nasla vo fotogalerii, ze je tam detske ihrisku, tak to je asi vzadu. 😕

dadulik
22. jan 2009

zuzi, vyzera to tam pekne 😉
vsak uvidime, co sa este julke podari vybavit 😉

lenca13
22. jan 2009

deni moze ist aj tvoja segra 🙂

dadulik
22. jan 2009

a deni, jasne, zober koho chces 😀 nam to urcite vadit nebude 😉

sticker
22. jan 2009

Deni že sa pýtaš - jasné, že sa už tešíme aj na sestru 🙂 🙂 🙂 😉 . Ich malá dá naše do pucu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre