Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

sticker
7. apr 2009

A posledné čo by som chcela je, aby sme sa nedajbože nejako "rozkmotrili" 😕 ☹

denisse
7. apr 2009

jani, ja s tebou suhlasim ... nechcem, aby sme sa tu pre stretko pohadali .. verim, ze kazdy robi, co je v jeho silach, aby prisiel ... takze aj ja budem rada, ak sa nas co najviac stretne a lusi pridu aspon do zoo ... ved nasim cielom je si to tam uzit a nie zneprijemnovat nie? ... ja sa velmi tesiiiiim na vas na vsetky 😉

dadulik
8. apr 2009

tak sa az usmievajme, a kaslime na peniaze, tie boli, su aj budu ..... i ked nie vzdy v takom mnozstve ako by sme si predstavovali 😖 ☹
ja sa uz neskutocne do tych bojnic tesim 😀 co sa mala narodila, este sme tak daleko a na tak dlho nikde neboli 😅

lusinda2000
8. apr 2009

veď ja sa tiež s nikým nehádam,ešte to tak☹ len som mala dojem,že dadulík to trošku nahnevalo,tak som to zrejme zle napísala, nechcela som,aby ste si to niektorá zle vysvetlili.a samozrejme súhlasím s janku, denku ale i dadulík...proste so všetkými🙂

jaduska
autor
8. apr 2009

zuzi - keď vám prdne auto, tak pôjdete s nami na vlaku, vieš aká bude prča???????????? celý vagón bude náš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julca80
14. apr 2009

Inac, tento vikend som este raz Borisovi obcerstvila informaciu o Stretku v jeho hlavicke 😀 😀 😀 , lebo on je schopny mi povedat neskor, ze "uuups, ja som na to zabudol" 😠 😅 A zareagoval tak, ze "aha, noooo, vidis, aj by som na to zabudol" Ale koniec-koncov, pocitame s tym na 99.9%. 😉 😉 😉 😎 😎 😎

sticker
14. apr 2009

Julik 😀 😀 😀 😀 Ty si ale šikovná 🙂 😉 Ja našťastie Edovi nič nemusím pripomínať - on ako financmajster musí vymyslieť, aby sme šli 😅 😝 😀

denisse
7. máj 2009

babenky, ja to len posuniem "navrch" nech to nehladame ... lebo uz bude treba dohadovat detaily, tak zase sa to tu obnovi 😀

denisse
7. máj 2009

takze je pre pripadnu rekapitulaciu potvrdzujem ucast nasu aj segrinu, teda dve dvojky izby ... 😉

sticker
7. máj 2009

Deni presne som dnes myslela nato, že už budeme aj sem písať 🙂 Ja som už aj zabudla, ako to je brané - či 2+prístelok, alebo 3izb. 😅 😝
Ale spolieham na Julik, že podá ešte potrebné info 🙂 😉

dadulik
7. máj 2009

taktiez potvrdzujeme jednu dvojpostelovku 😎 a nasemu dietati zoberieme na zem asi matrac 😀 😀 😀
julik, teda dokedy najneskor treba zaplatit tu zalohu na penzion??? a ako teda s tou stravou???
ja navrhujem nasledovne (pre obcerstvenie pamati): piatok - vecera, sobota - ranajky, vecera, nedela - ranajky
vyjadrite sa prosim, naozaj nemam zaujem tam varit, ani nic nosit zo sebou 😝

sticker
7. máj 2009

A nechceli sme v sobotu večer opekať? 😅 😝 Ja neviem ako to bude s jedlom... Jul musí mať ráno kakao a tam je kuchyňka, takže to by bolo vyriešené a Janka raňajkuje jogurt....
Neviem, aké je plán - program...... A ešte napr. kedy sa podáva večera? Lebo Edo keď bude večerať o šiestej tak do rána nevydrží 😀

julca80
7. máj 2009

takze, do konca maja mame zaplatit zalohu, s tym, ze este jej predtym poslem mail nech mi ona posle presnu sumu kolko treba a na aky ucet treba zaplatit 😅 No a stravu upresnime vlastne teraz pri zalohe. 😉

Ja by som tiez navrhovala sposob stravy presne ako dadus pisala. 😉

No a k pojmu poctu lozok na izbach: ked som ziadala 2postel. izbu + pristelok, tak ta pani mi vlastne hovorila, ze oni rataju aj tak ako 3postel. izbu.
Ale teraz rozmyslam, ze aj tak jej este ohladne tohto zavolam, lebo ak to je ako uz predtym spominala, tak to kludne zajedname klasicku 3postel. izbu a nie len pristelok, ak to bude rovnaka cena. 😕

julca80
7. máj 2009

vidis Jani, aj som zabudla, ze my by sme mohli vecer opekat namiesto sobotnajsej vecere 😉

julca80
7. máj 2009

A este som zabudla napisat, ze zenusky moje, upresnite vsetky ktore teda idete a kolko postel. izbu chcete.

Zatial mam:
deni 2 postel.
sestra 2 postel.
dadus 2 postel.
stick 2 postel. + pristelok, prip. 3 postel.
lenka 2 postel + pristelok, prip. 3 postel.
Ja 2 postel.

aaaa???? dalsi ???? 😕 😀 😀

julca80
7. máj 2009

zuzik, pridi pisnut a potvrd (nedajboze vyvrat) ucast 😉 🙂

sticker
7. máj 2009

No tak ja myslím, že Zuzka "je jasná" 😕 😵 Akurát že idú asi teda skôr.....

julca80
7. máj 2009

aj Jaduska mi tu chyba 😕 🙂 🙂

dadulik
7. máj 2009

jani, ved hej, decka ranajkuju malo, alebo vobec 😅 ale aspon pre nas dospelych by sme si mali ranajky zajistit 😉 no s tym opekanim to je diskutabilne, to budeme zhanat na mieste spekacky, alebo co 😀 lebo zase ja spekacky nemusim 😝 ale prisposobim sa 😉 a otazka je, co ked bude blbe pocasie, to sa opekacka konat nebude 😖 najlepsie by kurnik bolo, kebyze sa to da na mieste dohotnut, alebo je tam nejaka restika v blizkosti, kde by sme sa prip. tu sobotu isli potom navecerat?? v tom pripade ozaj staci piatok vecera, sobota ranajky, nedela ranajky
😉

sticker
7. máj 2009

No tak dúfam, že Jaduska pôjde........Ak sa neukáže, tak skúsime IPčko 😉

julca80
7. máj 2009

dadus, tam v Bojniciach je tesco, prip. aj iny supermarket. Tak bud by sme to doniesli uz z domu, alebo po dohode na mieste by sme v piatok vecer, prip. v sobotu po zoo, skocili do obchodu. 😉

dadulik
7. máj 2009

aha, no ok, nosit to je asi blbost, my napr. pocestujeme cca 2,5 hod a v tom teple v juli by to asi nebolo bohvieco 😨 tak sa potom dohodneme, nech sa teda este ostatni vyjadria k tej strave, aby si to vedela presne zajednat 😉

sticker
7. máj 2009

A baby čo tá torta?
Inak ja naozaj netuším, či pôjdeme.....ale som rozhodnutá aj zo zeme vyškriabať tie peniaze!!!!!!!

dadulik
7. máj 2009

jani, myslis, ze by bol problem si napr. pozicat od rodicov ? 😅 😉 neviem, ako by som ti pomohla ☹ lebo velmi chcem, aby ste prisli 😵

sticker
7. máj 2009

Dadulik zo všetkých síl sa budem snažiť......to mi môžeš veriť! 😵 😉

julca80
7. máj 2009

Jani, jooooooj, ja s Tebou tiez ratam na 1000% 😲 😒 Tak dufam, ze sa podari cosi naskriabat. ☹

julca80
7. máj 2009

torta podla mojho nazoru by tam bola dobra maskrta v ramci toho, ze to bude najma k narodkam nasim vsetkym slnieckam 😵 Len sa teda musime dohodnut aku a kde ju dame spravit, resp. kupime. 😉

dadulik
8. máj 2009

baby, este ma napadlo, mate niektora kameru ??? :- 😲 😲 ved si tie nase slniecka musime natocit 😀
zeby aspon jedna z nas (teda my nemame ☹ ) zobrala, a potom ak by bola ochotna ponapalovat na dvd a poslat, samozrejme, ze dvd aj postovne ja dotycnemu zaplatit 😉

jaduska
autor
8. máj 2009

ahojte dievčence....chystám sa sem prispieť už dlhšie, len nejako nestíham, alebo zabúdam.....no poznáte to, keď máte novorodenca....
čo sa nás týka - priznám sa, neviem čo robiť....už dávnejšie som spomínala, že Janyho brigádu rušia a buď bude bez práce, alebo prevelený....no a už má podpísaný rozkaz, takže od 1.júla by mal nastúpiť do nového útvaru (na strednom Slovensku) ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ A tým pádom nevieme, čo bude. Či tú dovolenku môže čerpať tak, ako ju má naplánovanú tu, alebo nie a keďže armáda je armáda, tak to ani nevieme zatiaľ zistiť 😠

Čo sa týka kamery - my máme, ale momentálne je to asi nepodstatné. Budem sa snažiť, aby sme do toho konca mája zistili čo a ako, ale do toho všetkého ešte musí ísť od 20.mája na rehabilitáciu....takže ak sa niečo môže skomplikovať, tak u nás sa to skomplikuje dokonale.... 🙄

sticker
8. máj 2009

Jaduska to akože by ste sa sťahovali? 😕 😒 ☹ Ach jaj ☹
Budem moc dúfať, že aspoň tá dovolenka vám vyjde...... možno to bude tiež vaša jediná v blízkej budúcnosti (ako aj u nás) 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre