Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

zuzla2
16. jan 2009

ak bude niekto rezervovat penzion, resp. tam kde budeme byvat, tak nex nam da od stvrtku do nedele 😉
aj ked este stale neviem,ze ktory datum sa vybral 😀 😀 😀

lusinda2000
16. jan 2009

zuzi,vy chcete ísť od štvrtka?

zuzla2
16. jan 2009

hej..kedze to bude nasa tohtorocna dovolenka 😔

lusinda2000
16. jan 2009

aj naša ak to výde.
baby, minulý rok ste boli niekde na dovolenke?

denisse
17. jan 2009

ahojte vospolok ...
baby, ja som vcera vecer v posteli rozmyslala nad tym nasim stretkom a som zistila, ze ked som si predstavila, ze niektora z nas nepride, ze mi je z toho smutno 😔 normalne taky smutny pocit, ze tam nebudeme vsetky ...

a tak som si pomyslela, ze by sme to mali urobit takto:
1. kedze kazda z nas CHCE ist (je jasne, ze su okolnosti, ktore neovplyvnime, ale na tie teraz nemyslime 🙂, tak si podme predstavovat, ze vsetci ideme a
2. vyberme a zafixujme zavazny termin .... bavili sme sa o 5.-7.7. .. ste vsetky za? nech mame aspon tento bod vybaveny a mozeme sa pohnut dalej ...
3. spocitajme, kolko nas bude, kebyze ideme vsetci ... kolko dospelych, kolko deti, kolko akych izieb potrebujeme
4. vyberme 2-3 penziony a dohodnime sa, kto tam zavola ...
5. ten, kto bude volat, by mal zistit nasledovne:
- ci je v tom termine volno pre tolko ludi a tolko izieb, kolko potrebujeme
- ci nam daju skupinovu zlavu a kolko by to teda stalo
- ci poskytuju stravovanie a akou formou a ci je mozne sa s nimi pripadne dohodnut tak, aby nam to vyhovovalo
- ci maju detske postielky
- ci maju nejaku spolocensku miestnost, kde by sa deti mohli hrat okrem vonku a my vecer posediet
- ci chcu zalohu a kolko
- kedy im treba zavazne potvrdit pocty
- a dalsie namety, ktore napadnu este vas
6. zvazime vsetky informacie, porovname a rozhodneme sa pre jeden konkretny a rezervujeme si to
7. zacneme do prasiatka hadzat korunky, aby sme zvysili svoje sance na ucast 😀 😀 😀

PS: ja tam kludne zavolam, ale nerada by som utracala za medzinarodne volanie, takze ak to vyjde na mna, tak to urobim az 6.2., to budeme u nasich otec ma 60tku 🙂

zuzla2
17. jan 2009

deni ja som uz minule pisala,ze treba vybrat konecne termin,vybrat penzion a potom sa mozeme bavit dalej...
ale tak nikto nic...okrem stick 😖

a ak by nahodou niekto xcel postielku,tak my mame cestovnu a mala v nej isto nezaspi..takze by sme mohli potom zobrat...

lusinda2000
17. jan 2009

deni,super príspevok, si hviezda🙂))
takže sa dohodnime,napísala si to všetko úplne perfektne,máš moju poklonu🙂))

dadulik
17. jan 2009

prosim vyjadrite sa tu vsetky za uvedeny termin 5. - 7.7.
ja OK

dadulik
17. jan 2009

ak sa vyjadrime vsetky, tak potom pride na rad penzion, navrhujem prvy ten, co uviedla stick 😉

zuzla2
17. jan 2009

termin ok,penzion je mi fakt jedno,hlavne aby sme sa mali kde vyspat a aby na nas neprsalo... 😉 ale moze byt ten co dala stick... 😀

denisse
17. jan 2009

ja termin OK

sticker
17. jan 2009

Baby termín sme sa bavili víkend 3 - 5 júla, nie 5 - 7 😅 Ja len, že to prvé je víkend, to druhé je od nedele do utorka 😉

sticker
17. jan 2009

Tabuľku mám, len ju neviem dať do formátu, aby som to mohla dať ako fotku do albumu 😅

sticker
17. jan 2009

Veru deni aj mne je ľúto, keď si predstavím, že sa nestretneme všetky ☹ Píšeme si spolu už rok, skoro každý deň, vieme o sebe dosť vecí a keď sme už začali reálne preberať stretko tak sa aj teším vo vnútri. Ja pomaly odkladám €, lenže stále sú nejaké neplánované výdavky - každý mesiac má niekto narodeniny, maska na karneval, niečo kúpiť na oblečko, zubár...sú to maličkosti, ale keď spočítam, čo dám na tieto maličkosti, tak mám na dovolenku 😅 😝 😒
Idem skúšať uložiť nejako tú tabuľku 😉

sticker
17. jan 2009

Teraz som si pozerala ten link, čo som hodila a nie sú tam náhodou iné fotky? 😕 Mne sa zdá, že tam boli fotky na ktorých bol vonku aj bazén? Ty brďo, normálne som z toho "mimo" 😅 😀

denisse
17. jan 2009

jeeej, jani, tak pardon, ja som ten termin zle napisala .... 😖

zuzla2
17. jan 2009

jani nemylis si to s tym hotelom,coo som hadzala link ja???

ja som si az teraz dokladne prezrela ten hotel co si hodila ty..a ci pana..vyzera to tam fakt super 😵 len teda dufam,ze fotky neklamu... 😔

denisse
17. jan 2009

a co toto? 1100 SK za noc za dvojlozkovu izbu ... to je vela, ci malo, ci normalne?
http://www.druzba.sk/index.php?option=com_conte...

sticker
17. jan 2009

Zuzi ja to mám od báb, čo tam mali stretko 🙂
Deni aj tvoj link vyzerá dobre 😉
budete tu niektorá večer?

denisse
17. jan 2009

ja si myslim, ze vyberme dva tri a zavolame do nich a skusime vyjednat zlavu a ostatne podmienky a potom sa rozhodneme ...
ja vecer budem, ked nela zaspi v normalnom case .. dnes bola dvakrat von na snehu, najprv odmietla vobec byt v blizkosti saniek, nakoniec z nich nechcela ist domov 😀

zuzla2
17. jan 2009

deni v druzbe boli julovky 😎
tie ceny sa pohybuju vsade dost podobne...druzba ma 36,51eura za noc, ten hotel co dala stick 35...

sticker
17. jan 2009

Neviete mi poradiť ako dať xls. súbor do jpgčka? 😔

sticker
17. jan 2009

Súhlas s deni 🙂 Nedá sa to vybavovať aj cez mail? U nás asi zaváži kolektívna zľava 😎

lusinda2000
17. jan 2009

no kočky tak ja neviem,vyzerá to všade dobre.ale ja som ešte nebola na nejakej takej dovolenke,takže neviem ako to cenovo chodí. to mi musíte povedať,alebo ja sa prispôsobím miestu,lebo ja fakt cenovo neviem.

sticker
17. jan 2009

Družba vyzerá byť dobrá v tom, že deti do 3 rokov platia iba stravu, nie ubytovanie. Takže väčšina z vás by platila len za 2 osoby 😎

dadulik
17. jan 2009

deni, lubi sa mi aj ten link od teba, je to sice trosku viac penazi, ale snad by nam dali zlavu 😉 a vyhodou je, ze je to priamo v bojniciach, cize si mozeme hocikedy v priebehu dna odskocit do zoo a na zamok 😉

dadulik
17. jan 2009

vyberajme najprv podla toho, ci je to priamo v bojniciach, aby to mali lahsie aj ti, co nemaju auto, ak by chceli ist na turistiku 😉

denisse
17. jan 2009

jani, skus nasledovne:
otvor tu tabulku v exceli a stlac na klavesnici tlacitko "print screen" resp. "PrtScr",
potom si otvor "malovani" a stlac CTRL+C, tym sa ti tam vlozi to, co bolo otvorene v tom exceli ... cela obrazovka a v tom malovani z toho mozes tu tabulku "vyrezat" a ulozit ako jpg ....

zuzla2
17. jan 2009

a to tam kde hodila link stick sa plati aj za dieta???? 😕 ja,ze to ma zadara...lebo v tom pripade by to vyxadzalo drahsie ako druzba..pricom druzba je uz priamo v bojniciach... 😖 asi to treba pozistovat....zacinam mat v tom mis mas 😀 😀

denisse
17. jan 2009

zuzi a nevies, ci boli julovky spokojne? ci nam daju dajake referencie .. to by bolo dobre vediet veci, ktore nam v tom penzione nemusia povedat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre