Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

denisse
24. jan 2009

lusi, asi bude najlepsie zistit, ci je mozne sa v penzione navecerat bez predosleho objednania ... to by bolo najlepsie, aby sme si objednali dopredu len noc s ranajkami a veceru by sme videli podla aktualne situacie ... to znamena, kto by chcel tak by si normalne ako v restauracii objednal ... a uvidime ....

denisse
24. jan 2009

ja vobec neviem, ako to pri polpenzii byva ... ci ti proste navaria nejake menu a ty musis byt spokojna, alebo si mozes vybrat ... tak aj preto by som radsej dopredu neobjednavala ... na ranajkach nie je co pokazit, polpenziova vecera moze nebyt dobra ... ale v pohode sa prisposobim vacsine 🙂

dadulik
24. jan 2009

deni, to by bolo najrozumnejsie 😉
sak to staci upresnit,az sa bude platit ta zaloha, takze casu dost 🙂

lusinda2000
24. jan 2009

dadulík,ten čas ubehne jak voda,ani sa nenazdáš a už budeš v zoo obdivovať zvieratá...
no neviem ako to býva pri polpenzii,ale asi si nevyberá človek,proste čo majú uvarené na večeru,to je. my keď sme boli raz v Stratenej doline na dovolenke,ešte s rodičmi,keď som bola mladšia,mali sme večere a bolo super,keď sa človek aj na dovolenke nemusí zaťažovať s tým, čo budeme jesť,veď mám toho dosť doma,takže dovolenku takú nechcem,aby som stále myslela,že čo budeme mať na večeru,i keď sú to len v podstate dve večere.

dadulik
24. jan 2009

sak hej lusi, mne je to jedno, v podstatne by som zobrala aj ja vecere 😉
este sa s mm porozpravame 🙂

denisse
24. jan 2009

babenky, moj vcerajsi napad bol navrh a tema do diskusie 🙂
ale stale suhlasim s jankou, ze 280 SK na osobu za ranajky plus vecera, ktoru neviem, ci zjem, lebo mozno budu dukatove buchty, ktore nejem, aj keby mi za to zaplatili, tak je to dost ... preto by som sa priklanala k variante, objednane ranajky s moznostou vecere v restauracii, kde si objedname kto co ma rad - kedze ranajky stoja 130 korun, tak "zostava" 150 na večeru ... čo si myslím, že bohate postaci aj na priame objednanie ...
a to nam poskytne podla mna kazdemu to, co chce ... volnost casovu a tiez financnu .. kto chce si da veceru v restike, kto nie, tak si zobne co si kupi v potravinach ...
urcite nikto z nas nechce stravit polocivu pobytu pri sporaku, nejake vyvaranie je vopred vylucene 😀 😀 😀

lusinda2000
24. jan 2009

no kočky a v reštike to bude lacnejšie?samozrejme,že tam si človek vyberie,ale zasa v penzione nemusí nikam chodiť,má to pri ruke a je "doma".ale samozrejme teda,že sa prikloním k väčšine, lebo hlavné je,aby sme sa stretli a najeme sa teda každý kto kde chce, síce budeme "roztrhaní",ale neva☹

zuzla2
24. jan 2009

ahojte..
no vidim,ze sa tu rozprudila debata na temu ci len ranajky alebo aj polpenzia...
ja som ssa o tom s mm este nerozpravala...ale podla mna by mozno ani tie vecere netrebalo...kebyb bolo treba,tak aj uvarim,mne to problem nerobi..ale zas je pravda,ze ked dovolenkujem,tak naco si lamat hlavu,ze co budem varit 😎 a restiky su vzdy otvorene,takze sa da ist najest 😎 ale ja teda dufam,ze aspon v jeden vecer sa vyuzije ten altanok co tam maju a bude sa co to opekat 😎 a vsak syry,maso nosit netreba..predpokladam,ze tam neziju 100roky za opicami 😀 a,ze aj tam maju potraviny a masiaren,tak sa to v urceny den kupi a vecer sa bude opekat 😉
ale myslim,ze toto este nesuri..a ak ano,vsak si myslim,ze nie je problem,ked sa jedny rozhodnu,ze xcu mat aj vecere a druhi nie...vsak kebyze sa aj rozhodneme vsetci pre vecere,tak ked sa pojdeme najest do jedalne,tak isto tam kecat nebudeme 😔 ,lebo jednak sa to neslusi (vraj 😀 )..a jednak treba davat pozor aj na krpcov... 😵

denisse
24. jan 2009

ja som skor myslela ci nie je restika priamo v penzione .. ked tam robia polpenziu, tak mozno maju aj beznu restiku, kde sa da najest bez objednania ...
a tiez som nemyslela, ze by sme daco nosili, skor priamo tam nakupili, podla situacie ...

jaduska
autor
24. jan 2009

Baby, ja som tomu svojmu ešte ani nepovedala,že niečo na leto plánujem - ale jemu to stačí oznámiť deň vopred 😀 😀 😀
Čo sa týka stravy - pre nás dopredu nič neobjednávajte, tiež to budem riešiť na mieste - určite tam budú nejaká pizzeria a večera sa musí dať objednať ráno, takže ja osobne budem riešiť stravu spontánne...

sticker
25. jan 2009

Mňa tiež napadlo, či sa to nedá potom na mieste. Napr. dáme si raňajky a potom v prípade záujmu by sme šli aj na večeru. Kto bude chcieť, ten sa pôjde najesť, kto nie tak si niečo spraví v kuchynke. Určite tam sú obchody a kto má auto a nerobilo by mu to problém, tak by sa zbehlo príp. do obchodu 🙂
A ešte som premýšľala o počasí 😅 Lebo Janka má 9.7 narodeniny a čo si pamätám, tak na konci roka je vždy upršane 😅 Vždy keď sme šli pre vysvedčko a keď sme oslavovali Jankine narodky tak pršalo 😀 Ale to nechcem strašiť 😀 😉

denisse
25. jan 2009

jani, my sme sa s romanom 9.7 brali (a rano lialo, az mi bolo do placu a nakoniec sa vyklulo slnko a bola krasny den 🙂 ) a 12.7 mam narodky ja 😀

sticker
25. jan 2009

No teda Janka mi zatiaľ povahovo na Teba nesedí 😀 😀 😀 😀 Juuj, kiežby bola "po Tebe" 😀 😉

jaduska
autor
25. jan 2009

iiiiha, tak to budeme mať na tom stretku čo oslavovať 😀 😀 😀 😀 😀 teraz ma tak napadlo - čo tak urobiť tým naším slniečkám dodatočnú oslavu narodenín??? nejakú veľkú spoločnú tortu - dáme tam ich mená....a o jednu večeru máme postarané....mám v Bojniciach kámošku, tak by nám to mohla dať niekde urobiť, nech to na stretko máme hotové............hmmmm?

lenca13
25. jan 2009

tak to bude ozaj co oslavovat 🙂

deni ty si v znameni raka aj mm ten ma narodky 29.6. 😀

denisse
26. jan 2009

jadus, tak ja by som bola za tu tortu 🙂

denisse
26. jan 2009

ano, leni, ja som rak ... a nela je 21.6 tak neviem, ci je este blizenci alebo uz tiez rak ...
leni, tak ty mas junovcatko nielen timku ale aj jarina 🙂

jaduska
autor
27. jan 2009

Baby ja som napísala tej kámoške, či nevie o nejako lacnejšom bývaní, tak pozná jednu pani, čo prenajíma časť domu za 350 Sk, má aj záhradu, kde sa dá grilovať, len problém je v tom, že iba 3 izby, tak nič z toho ☹

julca80
27. jan 2009

Dani, tak ta torta by bola super. 😵 Potom by sme to rozratali medzi vsetkych a dali to tej co bude vyplacat. Pripadne posleme peniazky tej kamoske. 😉 Btw. kludne by som aj odialto mohla doviezt tortu, tu jedna pani pecie vyborne torty, pokryte marcipanom, ale stoja az okolo 700-800korun, ak sa nemylim. 😖

K ubytovaniu, este skusim napisat tej mojej kamoske ci nevie o niecom lacnejsom v Bojniciach. 😕

jaduska
autor
27. jan 2009

Julči, pri dnešných cenách to nie je až tak veľa - za tú tortu, veď to výjde cca 100 Sk na rodinu 🙂

sticker
27. jan 2009

Inak Bojnice sú drahšie ako napr. Liptovský Ján a Nízke Tatry......ale tak keď je tam ZOO 😝

dadulik
27. jan 2009

baby, kludne dajte upiect tu tortu, hoci aj za 800 Sk 😀 len nech je taka, aby ju mohli aj slniecka papat, to znamena ziadny margarin ani podobne plnky, to nemusim ani ja 😝

dadulik
27. jan 2009

s tym ubytovanim to ja fakt neriesim, je jasne, ze je to drahsie, pretoze su tam turisticke atrakcie, ved aj koli tomu tam aspon cast z nas ide, no nie 😅

jaduska
autor
27. jan 2009

Julči a vedela by tam tá tetuška aj napísať mená? Mne je jedno aká torta, len nech tam nie je veľa orechov ale ako dojčiaca matka budem potrebovať veľa energie, tak to kľudne môže byť aj kalorická bomba 😝 A naša Boba zje všetko, čo nezje ju, tak ju treba prispôsobiť slniečkám, ktoré majú výberavý jazýček.... 😝

lenca13
27. jan 2009

Dani mozes dat tu tortu spravit a Ved Bojnice su kupelne mesto tak aj preto je tam take drahe ubytovanie

sticker
28. jan 2009

Julik, ak sem nakukneš...nepamätám si, majú v Nitre tú jednu postieľku? Čo to mali v Družbe? Nechce sa mi klikať naspäť 😝

dadulik
28. jan 2009

stick, tak ja som to preklikala naspat 😎 a bohuzial ta postielka je len v Druzbe, v Nitre nie ☹ ☹

zuzla2
28. jan 2009

jadus ten napad s tortou je perfektny 😵 a 800korun neni podla mna az tak vela..vsak my sme davali malej na rok...marcipan mala len na vrchu torty plus mala aj jedlu oblatku a platili sme vyse 600korun...

a ubytovanie..jasan,ze stoji viacej..vsak to je kupelne miesto..ale staci si pozriet kolko stoji v Bard.Kupeloch...24eur pre 2osoby na noc..a to tam vobec nie je,ze zoo alebo zamok 😖

julca80
30. jan 2009

babenky, kedze som v tomto momente v pomykove, tak mi sem napiste ci teda mam napisat tu objednavku alebo nie, lebo dni nam utekaju, tak aby nam neutiekol aj termin aj penzion 😅

Co sa tyka tej postielky, tak presne ako dadus napisala, tak v Nitre nie je. 😒

Skusim este nieco viac pozistovat ohladne tej torty od tety cukrarky a dam potom neskor vediet ci teda ju zajednam alebo nie. 😉 Btw. ona pouziva na plnenie tort len maslo, takze margarin free.
dadulka, co myslis podtym, ze nie margarin a podobne plnky? Maslo by mohlo byt? 😕 😉
Ako som uz pisala, este od tej pani zistim aku by nam mohla spravit a dam vediet.

sticker
30. jan 2009

Nitra hlas od "stikerky" 😀 (teda ak niekto nenašiel niečo lacnejšie 😀)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre