Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

zuzla2
17. jan 2009

akurat som isla napisat postup a deni ma uz predbehla... 😀

lusinda2000
17. jan 2009

až teraz som pozrela ten link od deni, vyzerá to tam celkom super,pekný penzión🙂

sticker
17. jan 2009

Deni to som robila a mne to odfotilo aj plochu pc - čiže bola tabuľka a pod ňou fotka, čo mám na ploche ☹ 😒

dadulik
17. jan 2009

deni, na tom tvojom linku je aj foteny penzion nitra, no neviem sa tam dopatrat, ci je to tiez priamo v bojniciach, ani ceny ake su tam ☹

denisse
17. jan 2009

to nevadi, v malovani to "obrez" ... alebo mozes este pred tym v exceli nastavit zobrazenie na celu obrazovku

zuzla2
17. jan 2009

deni netusim..bolo by treba sa ich opytat 😉

denisse
17. jan 2009

zuzi, a odkial o tom vies? poznas tam nejaku?

denisse
17. jan 2009

aj ten nitra vyzera dobre ...

zuzla2
17. jan 2009

tak nie...julovky sa mi zda,ze boli v maxime 😔
nie nepoznam..ale citala som temy v stretkach 😀

dadulik
17. jan 2009

deni, ten hotel nitra je najkrajsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 a pisu tam vyslovene ze je to pre kolektivy, ako napr. skolky, skoly 😵 😵 😵 to by bolo nieco pre nas 😉

sticker
17. jan 2009

Baby, idem ospršiť malé, potom sa určite stavím. Len tu niekto buďte, prosím vás 😀 Kým dáte "dokopy" vaše ratolesti, tak určite tú tabuľku sem švacnem 😅 😝

lusinda2000
17. jan 2009

no babenky, mňe sa páči aj ten nitra. teraz musím ísť aj ja preč,ideme sa s malou kúpkať,neviem či dnes ešte prídem,ale ak nie,tak zajtra si to všetko snáď prečítam. zatiaľ pa...možno sa ešte stavím🙂

denisse
17. jan 2009

a ten druzba ma aj trojlozkove izby len o 300 na noc drahsie nez dvojky ...to je mozno dobre pre tych co maju aj vacsie dieta nez junovcatko 😀

denisse
17. jan 2009

chcela som napisat nitra ... nie druzba v poslednom prispevku ...

dadulik
17. jan 2009

takze si to zhrnme:
1. najviac "NAJ" ma Nitra
2. dalsi v poradi je Druzba
3. penzion co hodila Stick, ale ten je 13 km od bojnic

sticker
17. jan 2009

ja som si myslela, že Nitra a Družba je to isté 😅 😀 Už mám v tom aj ja hokej 😀

sticker
17. jan 2009

Musíme tie ceny mrknúť, ja sa bojím, že keď je to nové, aby to nebolo moc drahé 😒

sticker
17. jan 2009

A to Hlboké teda nič?

denisse
17. jan 2009

mozeme zavolat aj do hlbokeho ... tak si to rozdelme a skusme kazda zavolat niekam ... a potom napiseme co sme zistili ...

denisse
17. jan 2009

jani, nitra a druzba su dve budovy, ale jeden poskytovatel ... tak to chapem ja .. takze bude stacit jeden telefonat a dozvieme sa o obidvoch ...

sticker
17. jan 2009

Deni, nejako som to spravila, ale je to rozmazané 😠 Ale aj tak to hodím do môjho tretieho albumu. Dá sa to čítať. Keď príde mm z roboty ho zlanárim, nech sa na to pozrie. Môže byť? 😅 Fakt sa ospravedlňujem, nechápem prečo je to také rozmazané ☹

sticker
17. jan 2009

Zoznam je podľa abecedy, aby sa náhodou niekto neurazil, že prečo nie je prvý 😀 😀 😀 😉

denisse
17. jan 2009

jani, tabulka je super .... a neva, ze rozmazana, citat sa da ... ale mozno by to chcelo v tom exceli si to zobrazit na viac percent, nech je to trosku vacsie .. inak supeeer ....

sticker
17. jan 2009

Deni dala som aj 200% aj 150% pri 200 mi neodfotilo všetko 😅

sticker
17. jan 2009

Tak som si rátala Družbu pre našu rodinu a čisto len ubytovanie + daň za ubytovanie mi vyšlo 96,94€

lusinda2000
17. jan 2009

no stick,to je veľa?alebo sa dá...

sticker
17. jan 2009

Lusi - pre nás to bude dosť, lebo ešte nie je zarátaná strava a cesta ☹ 😔 Ale inak je to normálna cena ☹ Nám jednoducho nevychádza chodiť na dovolenky, keď ťahám už piaty rok materskú a platíme tú hnusnú hypotéku 😔 Ale baby, ktorým stačí dvojposteľová izba, bez prístelku tak to majú podľa mňa v pohode 🙂 Ja rátam pre Janku prístelku 🙂

sticker
17. jan 2009

Ale Nitra sa mi zdá byť lacnejšia 🙂 V Nitre je kuchynka, takže mliečko by sa ráno dalo spraviť bez problémov, aj večer. Tam asi nie je priamo jedáleň, ale bude sa chodiť do Družby - aspoň tak som to pochopila 😅

lusinda2000
17. jan 2009

takže čo? tam nepôjdete? budeš hľadať niečo iné?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre