• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko májoviek 2008 v Bratislave

17. septembra 2008 
verul super napad :wink:
8. sep 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka...ano ano, suhlasime, tak napr. tu v BB...my sa uz postarame o zaujimavy program :slight_smile:
8. sep 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach baby, ked vas tak spatne citam, normalne som nazhavena...rozmyslam, ze sadneme zajtra na vlak :zipper_mouth:
8. sep 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tak ja sa ospravedlnujem,ale my s ninkou zajta neprideme.. :frowning2: sme same doma a potrebujem si surne nieco vybavit.. odlozit sa to neda bohuzial..
8. sep 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, baby, tak zajtra.... idem uz, treba pochystat a pospat si, cesta do Ba je dlha :slight_smile: pekny vecer. pa
8. sep 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joooj, katmi, no skoda,akurat som ti sla pisat ip :cry: ale neva, tak snad coksoro sa uvidime :wink:
moni, zajtra plati :dizzy_face:
8. sep 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katmi to je skoda na teba som sa tak tesila :frowning2: :frowning2:
8. sep 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak mi napadlo, ze by sme mohli skusit nieco ako pravidelne kocikovanie trebars kazdy druhy tyzden v stredu o 10:00 a ktora moze pride, co vy na to? myslim, ze nas je z BA dost na to, aby sa nas zopar vzdy stretlo a ked budu deturence vacsie mozme vymyslat vylety, zoo, horsky park a podobne... :slight_smile:
8. sep 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luca super napad som za :grinning: :grinning: samej mi je vzdy smutno
8. sep 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis, tak uz sme dve :grinning: dalsie damy do partie?
9. sep 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja som tiez za a rady sa s emmkou hoci kedy pridame. inak dnesne stretko bolo fakt super :wink: :slight_smile:
9. sep 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ta blondinka v ruzovom si bola ty? :grinning: :sweat_smile: nejak sme nemali prilezitost ist za vami a tak od vcera rozmyslam kto to bol...... a podla Emmky hladam :sweat_smile:
10. sep 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni anoooo, to som bola ja. no bolo nas tam vela a bohuzial sme nemali moznost pokecat kazda s kazdou. ale snad to nebolo posledne stretko :wink:
11. sep 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi dufam aj ja :wink:
12. sep 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky navrhujem dalsie hromadne kocikovanie vo stvrtok 18.9. o 10:00, bud v SJK, v horskom parku (zly teren, ale inak tam je pekne) alebo na kuchajde, alebo kde poviete :grinning:
14. sep 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a co mate s tou 10hodinou?? :fearful: :sweat_smile: :grinning:
14. sep 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci, no ja neviem ci pridem, lebo krpec bude 1 den po ockovani a to bol minule dooost nervozny...ale ak sa bude dat, tak dobehneme :wink:
14. sep 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katmi... to ma len napadlo, ze minule to bolo o 10:00 inak je mi to jedno :wink:

verulka... my ideme tiez v stredu na ockovanie, tak dufam, ze bude krpec v pohode... :confounded:
15. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ako pojdeme sa zajtra kosit do SJK? ja by som navrhovala posunut to o tyzden, to ma byt babie leto, ale ak chcete, tak mozme aj zajtra :wink:
17. sep 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok